Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts





  • p. s. Roman ce novom menadzeru obezbijediti 247 miliona funti za transfere. Auu
    Last edited by Drunken Whaler; 12-04-12, 20:04.
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Dresovi ko dresovi, ne vidim bas razliku

      Piper,ko ti je ova ?

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Dresovi ko dresovi, ne vidim bas razliku

        Piper,ko ti je ova ?
        Ova ce igrati umjestno Meireles-a,bolje se krece
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Dresovi ko dresovi, ne vidim bas razliku

          Piper,ko ti je ova ?
          Pa Kim Kardashian jbt
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment



          • The Blues have won eight and drawn two of 11 games since Robbie Di Matteo took over as interim first team coach and are unbeaten in six.
            Tottenham have only won three of their last 11 in all competitions. They have won only one of their last nine matches away from White Hart Lane losing three and drawing five.
            No one loves Wembley more than Didier Drogba, who has scored six times here.
            Chelsea v Tottenham in all competitions
            Games played 145
            Chelsea wins 60
            Spurs wins 49
            Draws 36



            Kako odmice ovaj raspored, sve nam je teze i teze. Sada su pred nama mozda i dvije utakmice sezone: FA Cup protiv Tottenhama 15.04. (nedelja), a onda samo 3 dana kasnije 1/2 finale Lige Sampiona protiv Barcelone. Svjezina je ono sto nam nedostaje kada se utakmice igraju svaka 3 dana. To se moglo vidjeti u posljednje dvije utakmice u prvenstvu. Zato Robbie ima tesku odluku pred sobom. Sta napasti vise: FA Cup ili LS? Jasno je da on, igraci i svi mi zelimo oba trofeja, a to bi bila sezona iz snova. Ali, malo je vjerovatno da ce se to ostvariti. Objektivno gledajuci realniji trofej nam je trofej FA Cupa. Tottenham je naglo pao u formi i u posljednje vrijeme ne igraju ni priblizno dobro kao sto su igrali. S druge strane, nasa igra je najvise i pala u posljednje dvije utakmice u prvenstvu. Ali kada se pogleda da u 11 utakmica otkad je Robbie tu imamo samo 1 poraz i 8 pobjeda, to je sjajan rezultat. Ali nazalost, situacija je sada takva da mi sebi ne smijemo priustiti ni remi. Da je Robbie dosao ranije, mozda bi i spasio sezonu, ali sta je tu je. Zasad je sve ovo odlicno izvukao ovim 1/2 finalima. Mi moramo ostvarivati pobjede do kraja sezone sto je veoma tesko s obzirom na nedostatak svjezine u ekipi. A poslije svakog remija, pritisak postaje sve veci i veci.

            Vec je poznato da kod nas Ivanovic nece igrati 3 naredna meca, jer je dobio suspenziju. Ferreira ili Bosingwa na desnom beku. Iskreno, vise bih volio Ferreiru jer je u odbrani stabilniji od Bosingwe, ali kako god, u mec ulazimo bez covjeka koji je za klasu bolji od obojice. Cole je i dalje upitan za mec, ali su sanse 50:50 da ce zaigrati. A ja bih iskreno volio vidjeti mladog Ryana od prve minute ponovo. Protiv Fulhama je letio po terenu i vidi se da momak gine za grb. On je svjeziji i njegovu svjezinu, zelju, izgaranje treba iskoristiti u ovakvom rasporedu. I njemu samom ce mnogo znaciti kada veze par utakmica kao starter. Neki pisu da ce Robbie odmoriti neke igrace stare garde, prvenstveno su to Lampard i Drogba. Za ocekivati ih je sigurno protiv Barcelone. Gore jasno vidite da se Drogbi dopada Wembley i da je redovno punio protivnicke mreze, ali vjerovatno ce Torresa gurnuti od prve minute. Volio bih da Sturridge krene kao starter, iako nije u formi u kakvoj je bio prije povrede, moze on stvarati probleme Assou-Ekottu. A zazelio se i on igre sigurno. Dakle, moguce je da cemo gledati opet nesto iskombinovano. Bice tesko, mnogo tesko ali treba se nadati.

            Uzdamo se u ovo:
            Tottenham have been beaten in their last five FA Cup semi-finals. Chelsea have never lost a semi-final played at Wembley.
            Spoiler
            - Wembley -

            Capacity: 90.000

            Mec se igra u nedelju u 19:00h.
            Mec sudi: Martin Atkinson
            Last edited by bracala; 13-04-12, 12:10.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Moram dupli.

              Cole je spreman za mec sa Tottenhamom, dok Bertrand ima "calf problem". Danas izaslo na oficijalnom sajtu.
              I da napomenem da se veceras igra uzvratni mec FA Youth Cup 1/2 finala sa Unitedom na Bridgeu. Prvu smo ih dobili na Old Traffordu 2:1. Treba veceras biti oprezan i otici u finale, a tamo je Blackburn.

              Inace, mec pocinje negdje oko 19:30 po nasem vremenu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Nesto sam zbunjen , jel igramo 2 meca sa Tot i oba na Vembliju ?

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Nesto sam zbunjen , jel igramo 2 meca sa Tot i oba na Vembliju ?
                  Jedna utakmica... Ako bude nereseno, onda produzeci... i penali...
                  sigpic

                  Comment


                  • Sjajne vijesti! Prosli smo u finale FA Youth Cupa.

                    Chelsea (4-3-3): Jamal Blackman; Todd Kane, Alex Davey, Nathan Ake, Adam Nditi; John Swift, Nathaniel Chalobah ©, Lewis Baker; Amin Affane (Alex Kiwomya 63), Islam Feruz, Lucas Piazon.

                    Nakon sto smo bili dominantnija strana na Old Traffordu i tamo upisali pobjedu rezultatom 1:2, veceras su nasi momci odigrali odlicno i na Bridgeu. Bili smo bolja ekipa u svih 90 minuta, kao i u cijelokupnom dvomecu. United je poveo iako nije dobro stajao na terenu. Medjutim, nasi momci nisu odustajali od tecne igre. Piazon je odigrao sjajnu utakmicu, igrac utakmice definitivno. Pa svaki njegov dodir sa loptom predstavljao je prijetnju po gol Uniteda. Iako je cesto bio okruzen sa 2 ili vise protivnickih igraca kada bi imao loptu, to ga nije sputavalo da igra sa lakocom citavih 90 minuta. Pohvalio bih svakako nas vezni red tj. vecerasnji trio na sredini: Baker - Chalobah - Swift. Sjajno su djelovali kada treba praviti presing, kada se branimo i dosta brzo su se rjesavali lopte. Kako se blizila polovina 2. poluvremena, uplasio sam se da necemo otici u produzetke a igrali smo zaista odlicno. Feruz nije bio u elementu ali je zato jednom iz polukontre presao igraca Uniteda i onda asistirao za Piazona koji je golom krunisao svoju sjajnu partiju.

                    Dakle, utakmica se zavrsila 1:1, ali smo ukupnim rezultatom 3:2 otisli u finale. Mnogo mi je drago zbog ovih momaka sto igramo finale, a tamo nas ceka Blackburn. Inace, finale se igra 20. aprila. Ovo nam je 2. finale u 3 godine. Fantasticno!

                    p.s. Highlightse kacim cim izadju. ;)
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Protiv barse glavni sudija će vam biti Turčin Cuneyt Çakır
                      Valjda će odraditi korektan posao ;)

                      Ove godine sudio mečeve: Villarreal CF -Bayern München, Man Utd - Benfica, Real Madrid -Olympique Lyon, Olympique Marseille- Internazionale, FC Porto - ManCity, Athletic Bilbao - Man Utd

                      Comment


                      • Vidjecemo kako ce odraditi posao...

                        Evo, momci kao sto sam obecao, highlightsi. ;)

                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Jao,jedva cekam da vidim Piazona u prvom timu, bice to jebena igracina !

                          Comment


                          • piazon i feruz, nadam se da cu uskoro vidjeti taj tandem u prvom timu

                            nadam se da cu imati razloga na kraju utakmice ovu pjesmu pustiti

                            http://www.youtube.com/watch?v=SOJSM46nWwo
                            sigpic
                            Champions League... is the world against us- John Terry

                            Comment


                            • Petarda Kakav mec, kakvi golovi (osim Mata-inog), kakva atmosfera u timu!

                              Ovi iz Barselone nisu svjesni sta cemo mi njima da napravimo
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Ma jebes sve, da je meni neko pricao da cemo mi ovako odigrati, malo je reci da bih se samo kiselo nasmijao.

                                Mnogo toga cudesnog se desilo u ovoj tekmi. Kao prvo, odavno nismo dobro otvorili 2. poluvrijeme kao sada. Odmah je Mata imao fantasticnu priliku. I tokom citave utakmice smo drzali ritam tj. drzali se plana. Tesko mi je sada izdvojiti nekoga i reci da je razocarao. Citav tim je odigrao vrhunski i to me mnogo raduje. Ono sto me nenormalno cudi je ona smirenost Ramiresa kod njegovog gola. Ja sam ocekivao da ce mu lopta pobjeci i da ce onda napraviti faul nad Cudicinijem, ali zabio je. Konacno i on da zabije protiv jakog tima u bitnoj utakmici. Nevjerovatno je i to da danas nije bilo "last 15 minutes" sindroma tj. bilo ga je ali kod Tottenhama. Konacno da i mi kako utakmica odmice kraju, sve vise i vise guramo i idemo ka naprijed. Takodje, utakmica koja je odraz odlicne realizacije. A kad je Malouda dao, ladno nisam vjerovao.

                                Evo nas u finalu, odlicno! Ovih 5 komada ce nam dobro doci pred Barcelonu ali i ostale utakmice. Fino je vidjeti da se niz neporazenosti nastavlja. Dobro je rekao Tony da je Drogba ustvari Mr. Wembley i neka tako i ostane.

                                Jedno je sigurno - od ove ekipe ove sezone mozemo ocekivati neocekivano.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X