Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jbg Nash, na zalost, fudbal je previse industrijski danas, kao da stancuju igrace na traci. Nema vise onog ulicnog talenta, da ti dodje jedan Zola i da zapali Premier Ligu, to je sad u domenu naucne fantastike. I treneri nemaju hrabrosti da probaju nesto novo.
    Evo Mumi je konacno sad stao na moju stranu po pitanju AVB-a...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Uh, odlican rezultat, kad sam video postavu bilo mi muka, ali dobro smo prosli. Nismo odigrali nista specijalno, ali vrlo dobro u odbrani i cak smo mogli na kontru jos par golova da damo, onaj Matin pokusaj loba pred kraj me razocarao, imali smo 4 na 2 u tom trenutku. Ali vracamo 1-0 na Bridge, i trebalo bi odigrati u istom ritmu utakmicu, uhvatimo ih na kontru i to je to.


      @Anfield Road <3,
      Da, mnogi ce reci da je Engleska liga najjaca, ali mnogi se i ne slazu sa tim. Englesku ligu je verovatno najteze osvojiti, makar je bilo tako proteklih 7/8 godina, svako gostovanje u Engleskoj ligi je zajebano. Ali to ne znaci da su ti timovi jaci od bilo kojih Evropskih. Pogotovo ove sezone, pogledaj sta im se desava u Evropi. United ispao iz smesne grupe u LS, a posle ih Bilbao pregazio u 2 tekme. Pritom je Bilbao sedmi u Spanskoj ligi, mozda su cak u medjuvremenu pali na tabeli jer su izgubili od Valencije i igrali nereseno sa Gijonom. Fudbal koji se igra u spanskoj ligi je daleko ispred engleskog fudbala u ovom trenutku. Ali naravno, u Spaniji postoje samo 2 moguca osvajaca titule, previse su finansijski ispred ostalih. Ali to ne umanjuje kvalitet lige...
      nije me bilo davno na forumu pa se izvinjavam sto nastavljam ovo ali tvrdim da nisi u pravo to sto se desilo junajtedu je jednostavno pad forme i uzdahnuti bilbao koji je priliku da igra protiv jakih evropskih klubova cekao godinama i sada je dao sve od sebe i razbio ih ali nemoj to da gledas kao sto si poredio 7bilbao u spaniji a dobija junajteda koji juri ka tituli onda gledaj to ovako liverpool u sezoni koja je donela otkaz benitezu kao 7 u engleskoj odrzao je bio cas fudbala realu i tukao ih 4:0 na enfildu ali dobro svako ima svoje misljenje ali ja stojim iza reci i siguran sam da je engleska najjaca liga na svetu ali ok
      Liverpool YNWA <3
      Zabavni portal Blejara http://blejara.org

      Comment


      • Originally posted by Anfield Road <3 View Post
        nije me bilo davno na forumu pa se izvinjavam sto nastavljam ovo ali tvrdim da nisi u pravo to sto se desilo junajtedu je jednostavno pad forme i uzdahnuti bilbao koji je priliku da igra protiv jakih evropskih klubova cekao godinama i sada je dao sve od sebe i razbio ih ali nemoj to da gledas kao sto si poredio 7bilbao u spaniji a dobija junajteda koji juri ka tituli onda gledaj to ovako liverpool u sezoni koja je donela otkaz benitezu kao 7 u engleskoj odrzao je bio cas fudbala realu i tukao ih 4:0 na enfildu ali dobro svako ima svoje misljenje ali ja stojim iza reci i siguran sam da je engleska najjaca liga na svetu ali ok
        E pa, pogresio si za Liverpool. Dobili su Real u sezoni 2008/9 kad su se borili za titulu u PL, a sledece sezone su zavrsili sedmi i tada nisu prosli ni grupu u LS. A posle su ispali u 1/2 finalu LE od Atletico Madrida ako se dobro secam, koji je posle dobio Fulham u finalu.
        Ali da ne duzimo o tome. Ja jacinu lige ne merim po tome koliko ju je tesko osvojiti. Ako je to merilo onda su Francuska i Nemacka liga najjace, a to ne verujem da bi iko rekao. Engleska je godinama bila najjaca, bez sumnje, ali poslednje 2 sezone je opao kvalitet a u Spaniji se ponovo podigao, i zato mislim da su trenutno spanski klubovi jaci od engleskih. Ali stvarno ne bih duzio o tome, jer je nemoguce dokazati bilo sta, vrtecemo se u krug...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Jbg Nash, na zalost, fudbal je previse industrijski danas, kao da stancuju igrace na traci. Nema vise onog ulicnog talenta, da ti dodje jedan Zola i da zapali Premier Ligu, to je sad u domenu naucne fantastike. I treneri nemaju hrabrosti da probaju nesto novo.
          Evo Mumi je konacno sad stao na moju stranu po pitanju AVB-a...
          Oprosti mi. Covjek sam.

          Sto se tice ovih fomracija ja opet stojim iza toga da se uvijek koristilo ono sto je bilo najpouzdanije u ostvarivanju rezultata i to je to. Ne vrijedi izmisljati toplu vodu kada imas vec nesto sto je provjereno. A tesko je vise i bilo sta novo izmisliti, sve je manje-vise isprobano. Svako koristi ono sto mu odgovara.

          Kakuta je juce odigrao skoro citavu uktamicu, izasao je tek u 90. minutu. Imao je jednu sansu za gol ali nije uspio sutirati. Juce je odigrao najslabiju utakmicu otkad je u Dijonu, ali nema veze. Zasad ima 9 utakmica i 4 gola. Samo neka igra.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            E pa, pogresio si za Liverpool. Dobili su Real u sezoni 2008/9 kad su se borili za titulu u PL, a sledece sezone su zavrsili sedmi i tada nisu prosli ni grupu u LS. A posle su ispali u 1/2 finalu LE od Atletico Madrida ako se dobro secam, koji je posle dobio Fulham u finalu.
            Ali da ne duzimo o tome. Ja jacinu lige ne merim po tome koliko ju je tesko osvojiti. Ako je to merilo onda su Francuska i Nemacka liga najjace, a to ne verujem da bi iko rekao. Engleska je godinama bila najjaca, bez sumnje, ali poslednje 2 sezone je opao kvalitet a u Spaniji se ponovo podigao, i zato mislim da su trenutno spanski klubovi jaci od engleskih. Ali stvarno ne bih duzio o tome, jer je nemoguce dokazati bilo sta, vrtecemo se u krug...
            ok pogresio sam sto se tice liverpoola sad sam se setio tada je bio u borbi za titulu ali ne gledam ja po tezini za osvajanje vec po kvalitetu timova u engleskoj barem 5 kluboba mozda i 6 mogu da se bore u svim drugim ligama za trofeje i ima najvise klubova sa visokim kvalitetom ali dobro ti mislis tako ja ovako dzaba nam raspravka
            Liverpool YNWA <3
            Zabavni portal Blejara http://blejara.org

            Comment


            • Cahill je mnogo dobar stoper, to je cinjenica. Vec sam pricao o nasim stoperima, i opet cu da kazem, po meni, bolji tandem je Terry-Cahill nego Terry-Luiz.
              Cahill je sigurniji, snalazljiviji i cini mi se pozrtvovaniji od Luiz-a u odbrani
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Slažem se sa Ivanom, nije sad da je Luiz loš igrač, ali ipak mislim da je Cahill požrtvovaniji u odbrani nego David kao što je prethodni komentar rekao

                Comment


                • Sjetite se samo kakav je Luiz bio na samom pocetku sezone. Uvijek mi srce pocne preskakati kada on krene u "Ronaldinho fazonu" prema naprijed. Sada se dosta dosta smirio i sada igra stopera. Manje petlja u posljednje vrijeme, a protiv Benfice me iznenadio koliko je pozrtvovano isao na svaku loptu. Bice od njega stopercine samo treba nastaviti igrati disciplinovano.

                  A na kraju krajeva, drago mi je sto postoji velika konkurencija na stoperskim pozicijama. Kamo srece da je tako i u veznom i na krilima...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ma Luiz je igracina,u zadnje vrijeme je sve bolji,samo jos malo da se smiri,jedan je od najboljih na svijetu sigurno na onoj poziciji,a ima sve predispozicije da bude najbolji...

                    Samo da Nando nastavi,haos kad je go dao juce
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Govorio sam ja da ce Torres proraditi, dok su ga 'svi' psovali
                      A sada ozbiljno, vec sam to negdje rekao, pa evo i ovdje, ja bih volio da on ostane i naredne sezone ovdje.
                      Ja sam generalno zadovoljan njegovim igrama. Da, nije postigao ocekivan broj golova, ali je igrao za tim, ucestvovao u svim napadima, asistirao. Eto, sada je poceo i da postize golove

                      EDIT: Sto je najvaznije, govorio sam ranije, ako planira da proradi, onda neka to bude u zavrsnici LS. I eto, ispalo je tako.
                      Sada komotno mozemo da se nadamo uspjehu.
                      Last edited by Drunken Whaler; 01-04-12, 15:33.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma Luiz je igracina,u zadnje vrijeme je sve bolji,samo jos malo da se smiri,jedan je od najboljih na svijetu sigurno na onoj poziciji,a ima sve predispozicije da bude najbolji...

                        Samo da Nando nastavi,haos kad je go dao juce
                        Navijaci skoro provalili na teren kad je on dao gol. Ne vidjaju se takve situacije cesto.

                        Joj kad bi utrpao 10 golova do kraja sezone pa da se koliko-toliko iskupi. U LS su nam svi igraci potrebni, ali ako bi on proradio, e to bi tek onda bila prava prica.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by Ivan Piper View Post
                          Govorio sam ja da ce Torres proraditi, dok su ga 'svi' psovali
                          A sada ozbiljno, vec sam to negdje rekao, pa evo i ovdje, ja bih volio da on ostane i naredne sezone ovdje.
                          Ja sam generalno zadovoljan njegovim igrama. Da, nije postigao ocekivan broj golova, ali je igrao za tim, ucestvovao u svim napadima, asistirao. Eto, sada je poceo i da postize golove

                          EDIT: Sto je najvaznije, govorio sam ranije, ako planira da proradi, onda neka to bude u zavrsnici LS. I eto, ispalo je tako.
                          Sada komotno mozemo da se nadamo uspjehu.
                          Uvek sam bio uz njega meni je bre bilo zao coveka majke mi...trci kao konj, menja pozicije, odigrava, vuce igrace na sebe, centrira, uklizava pa jebem mu zivot moraju i ti golovi doci Samo napred Nando klasa si ti
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Odigrao je vrhunski juce, imao par dobrih proigravanja i poteza, i dao je gol koji ce mu biti ogroman boost samopouzdanju... Mnogo mi drago zbog njega, samo neka nastavi...
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Pise se da smo u pregovorima sa Joveticem i Lucasom Ocamposom (17). Za njega se pominje €13m a za Jovetica €20m. Navodno su se vec sreli sa Joveticevim agentom oko moguceg transfera na ljeto.

                              Lucas Ocampos je krilni igrac, trenutno igra za River Plate.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ocampos je zver, brz, tehnicki potkovan, pregled igre, zavrsnica, iznenadjujuca dobra igra glavom za krilo sa tog podrucja, ma kompletan. Strasan ce da bude.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X