Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Pola tih povreda je napumpano Mozda bi se slagali ako bi mata igrao levo a snajder 10. Ali po meni Mata bolje deluje u Celsiju kad je iza napadaca nego na boku.
    Mata da ostane 10-ka a Sneijder na centralnog veznog. Ali kad ekipa ima loptu u posedu onda te pozicije nisu tako striktne. Kretnja je glavna stvar, i zato mislim da bi se oni dobro slagali.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Tony_G View Post
      Mata da ostane 10-ka a Sneijder na centralnog veznog. Ali kad ekipa ima loptu u posedu onda te pozicije nisu tako striktne. Kretnja je glavna stvar, i zato mislim da bi se oni dobro slagali.
      Slabu defanzivu imaju oni...gotovo nikakvu a i Snajder je neuporedivo bolji na 10 nego kao centralni vezni. Zavisi i od formacije dosta kako bi oni izgledali zajedno. Jbm li ga
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Mislim da Mata i Sneijder unijeli mnogo svježine u igru momčadi Chelsea jer ipak riječ je o dva sjajna igrača

        Comment


        • Cech; Ivanovic, Luiz, Terry, Cole; Mikel, Lampard; Kalou, Mata, Sturridge; Torres.

          Subs: Turnbull, Bosingwa, Bertrand, Cahill, Essien, Ramires, Malouda.
          Interesantno da Drogbe nema ni na klupi. Valjda nije neka povreda. Bane ipak ubacen od prve minute. Aj da se pokusa srusiti sva statistika na Villa Parku!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Kakva kretenska utakmica... Odigrao Chelsea odlicno, totalni pad na 5 minuta i mislio sam da ce ostati X. Sva sreca pa je tu Bane, a evo i Torres sa odlicnom zavrsnicom. Mogao je i na pocetku da postigne gol, ali dobro, i ovo je dovoljno. Sturridge konacno dobro da odigra jednu kontru, precesto ih usere i onda ispastamo zbog toga. Sve u svemu odlicna pobeda, mrzim ovu Villu, ne znaju nista, a protiv nas ih uvek nesto usere. Mikel nastavlja u dobrom ritmu.
            Sad treba iskusno odigrati protiv Benfike...
            sigpic

            Comment


            • Jbt, kakva utakmica. Tacno sam pizdio do prije 15 minuta.

              U 1. poluvremenu izdominiramo. Luiz sjajno namjesti Torresu priliku, pa kasnije Mata pogodi stativu. U 2. poluvremenu smo krenuli opustenije. Mislim da je Benfica bila svima u glavi. Onda Bane zabije iz kornera i bas kada je Robbie izvadio Matu i Kaloua da ih odmori, mi u 2 minuta primimo 2 gola. Pa malo je reci da sam psovao cega god sam se sjetio, mislio sam da cemo opet ispustiti 3 boda kao mnogo puta ove sezone. Ali hvala Banetu! Opet majstor iz kornera zabi i na kraju slag na tortu - Torres. Nek je i on zabio. Evo, konacno je pala Villa na Villa Parku.

              Zadovoljan sam igrom, ali jos vise rezultatom. Sada se okrenuti revansu na Bridgeu i to maksimalno ozbiljno shvatiti. I nadam se da Luiz nije ozbiljnije povrijedjen.
              Last edited by bracala; 31-03-12, 17:05.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ono je jebeno nedopustivo da primamo 2 komada za 2 minuta ni iz cega !

                Vila nije znala sta ce sa sobom,bukvalno.

                ALI OVAKO JE SLADJE ,idemo Fernando 1 gol i asistencija !

                P.S.
                Kako iritira onaj komentator sa SK !

                Comment


                • Originally posted by Drogba View Post
                  Ono je jebeno nedopustivo da primamo 2 komada za 2 minuta ni iz cega !

                  Vila nije znala sta ce sa sobom,bukvalno.

                  ALI OVAKO JE SLADJE ,idemo Fernando 1 gol i asistencija !

                  P.S.
                  Kako iritira onaj komentator sa SK !
                  stream + engleski komentatori = uzitak! Mani se domacih pacenika. ;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • A nije mi slika ostra na streamu ,bude mutna i secka ,sta cu moram.

                    Comment


                    • Uh, dobismo ovo
                      Kazem uh, jer posle onog pada koncentracije svasta je moglo da se desi

                      Torres
                      Spoiler
                      ‎23.04.2011 - goal vs. West Ham
                      23.04.2011 - assist vs. West Ham
                      12.07.2011 - goal vs. Wycombe Wanderers
                      30.07.2011 - goal vs. Aston Villa
                      13.09.2011 - assist vs. Bayer Leverkusen
                      13.09.2011 - assist vs. Bayer Levekusen
                      18.09.2011 - goal vs. Manchester United
                      24.09.2011 - goal vs. Swansea City
                      19.10.2011 - goal vs. KRC Genk
                      19.10.2011 - goal vs. KRC Genk
                      01.11.2011 - assist vs. KRC Genk
                      03.12.2011 - assist vs. Newcastle United
                      26.12.2011 - assist vs. Fulham
                      08.01.2012 - assist vs. Portsmouth
                      08.01.2012 - assist vs. Portsmouth
                      14.01.2012 - assist vs. Sunderland
                      18.03.2012 - assist vs. Leicester City
                      18.03.2012 - goal vs. Leicester City
                      18.03.2012 - goal vs. Leicester City
                      18.03.2012 - assist vs. Leicester City
                      27.03.2012 - assist vs. Benfica
                      31.03.2012 - assist vs. Aston Villa
                      31.03.2012 - goal vs. Aston Villa
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • 10 komada i 13 asistencija. Bice jos puno golova ;).

                        Kolko god voleo Droleta, mislim da Mateo mora stavljati toresa sada ne sme ga zalepiti za klupi kad je kolko tolko poceo nesto.


                        I dalje je LS daleko tj. 4. mesto,ali ja mislim da sve zavisi i dalje od nas,ali utakmica po utakmica.


                        Sledeca je Benfika,opez. Da im damo 1 gol i resen je prolaz valjda.
                        Last edited by Drogba; 31-03-12, 17:57.

                        Comment


                        • Ali ne zavisi sve od nas za top 4. Mora Tottenhem dosta usluga da nam ucini a cak i ako se to desi opet imamo teska gostovanja protiv Arsenala i Liverpoola. Mada nikad se ne zna, ali ne deluje realno... Ko zna, mozda Arsenal usere stvar pa ih prestignemo posle duela na Emiratima, ali tesko.

                          I da, slazem se za Torresa, mora da nastavi da igra. Na zalost, kad je proradio pocetkom sezone sa 4 gola za redom AVB ga je premestio na klupu i narednih 15-ak utakmica je zapocinjao Drogba. Valjda ce sad Torres nastaviti, ali treba ocekivati rotaciju jer je dosta zgusnut raspored.

                          A komentator na SK je debil...

                          Imaju samo jednog koji mi je gotivan, ne znam kako se zove, ali najcesce prenosi basket koji ne gledam, a dobar je i na fudbalu. Prenosio je Chelsea-Stoke kad je bilo pre par nedelje. Pokidao sam se kad je rekao da je Mata dvojnik AVB-a...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma mislio sam ako mi sve dobijemo,bicemo u cetiri sigurno,osecam . Kao sto sam rekao,idemo postepeno pa sta bude.

                            Da,Srdjan Radojevic je po meni jedini koji dobro radi svoj posao. On cesto komentarise nase utakmice sto je dobro,jer se ovakvih...

                            Comment


                            • Drago mi zbog Toresa što je počeo da daje golove. sjajan je igrač i nije sebičan .

                              Comment


                              • Navijaci skoro usli na teren.

                                http://www.101greatgoals.com/gvideos...v-aston-villa/

                                Luiz i Drogba pokupili povrede stopala.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X