Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Robbie trazi da se ostavi srce na terenu. Nadam se da ce ih on nafilovati pred tekmu.

    Ne znam sto, ali jedva cekam tekmu iako postoji velika sansa da se razocaram ali boli me ona stvar...

    @Merlin

    Dobro je da si okacio Drogbinu akciju. Ja je jutros procitao ali zaboravio skroz na nju.
    Dobar je Torres...
    Spoiler
    ... al' za klupe.
    Last edited by bracala; 14-03-12, 11:04.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Samo u ovo polazem nadu!

      Robbie madafaka se jos nije odlucio za formaciju. Dvoumi se izmedju 4-3-3 i 4-2-3-1. Volio bih ovu drugu iz razloga jer bi se lakse nosili u veznom i manje bi grijesili.
      Hmhmhmhmh,bas mi ovo uliva sigurnost .

      Da,nemojte se previse nadati jer su manje sanse da ispadnemo nego da prodjemo.

      Comment


      • Originally posted by Drogba View Post
        Hmhmhmhmh,bas mi ovo uliva sigurnost .

        Da,nemojte se previse nadati jer su manje sanse da ispadnemo nego da prodjemo.
        Pisac sta si sad hteo da kazes
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Pardon,vece sanse da ispadnemo .

          Comment


          • (4-2-3-1): Cech; Ivanovic, Luiz, Terry, Cole; Essien, Lampard, Ramires, Mata, Sturridge; Drogba

            Subs: Turnbull, Cahill, Bosingwa, Mikel, Malouda, Kalou, Torres
            Samo da se ostavi srce na terenu!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Tim kao sto sam i ocekivao.Trebali su oni igrati i u Napulju.Trema vec pocinje da me hvata
              Srce na teren,110 % mogucnosti svi treba da pruze! Treba nam sreca nocas,pa nek` nam je srecno!
              C`MON CHELSEA!

              Comment


              • Cestitke na prolazu, rekao sam vam jos ranije da prolazite 100%. Navijao sam za vas kao da igra moj Arsenal !

                Zao mi je samo sto Torres nije uvalio ono.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Plavci svaka cast. Sa Robijem do finala Fenomenalna partija...zelja je presudila i svi su ostavili srce cemu se i master Mumi nadao Kacim kasnije tiket, malo je mutno ali provalicete sta sam odigrao
                  P. S. Torres me je odusevio (najozbiljnije) odigrao je fenomenalno doci ce i gol samo polako...
                  Last edited by Condition23; 14-03-12, 23:42.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by Topdzija View Post
                    Cestitke na prolazu, rekao sam vam jos ranije da prolazite 100%. Navijao sam za vas kao da igra moj Arsenal !

                    Zao mi je samo sto Torres nije uvalio ono.
                    potpisujem ... Ja sam uglavnom zbog di Mattea navijao , neverovatno kako sam lika zgotivio , posle Stanoja najvise nekog trenera Ali kakvo veselje kad su prosli , koliko je sada tu pozitivna atmosfera , da mi je dobiti snimak iz svlacionice i veselja Realno di Matteo zasluzio ugovor i za sledecu sezonu pogotovo ako izvuku Ligu Sampiona sledece godine ,svi se secamo kako je igrao sa WBA dobar dio , prvo u Cempionsipu a onda i na pocetku sezone ... Definitivno kralj Celzi do titule
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ovo nije normalno , kako sam strijepio tokom utakmice drhtao , u zadnjim minutama sam mislio ponavlja se sudbina kao protiv Barcelone , svaka cast igracima svaka cast legendama kluba Drogba , Terry ,Lampard + Ivanovic svaka im cast ostavili su srce na terenu , ako je iko zasluzio da osvoji ligu prvaka to smo mi . CHELSEA <3

                      Comment


                      • svaka cast celziju takodje nocas sam svim srcem navijao za celzi i zeleo da odbrane obraz ostrva svaka im cast i hvala im na ovakvom mecu samo i meni je jako zao torres sto nije dao gol ali vidi se da mu fali samopouzdanje strah ga onde bilo ali prosli ste sto je najbitnije ajde pa da izbacite reala ili barsu nmg vise da podnesem favorizovanje ta 2 tima

                        ma kazem neka samo neko izbaci njih jer ovo favorizovanje bi voleo da neko spusti na zemlju a to moze samo zeljom i srcem kao nocas
                        Last edited by Ricma; 14-03-12, 23:06.
                        Liverpool YNWA <3
                        Zabavni portal Blejara http://blejara.org

                        Comment


                        • Bravo majstori dragi : TERI,FRENK I DROLEEEEE ikone kluba, moram prosto njih izdvojiti,iako su svi bili dobri,CAK JE I MALUDA POTRCO,EJ .

                          Tresao sam se,sekunde su mi bili kao sati,dosta ne mogu vise. BRAVOOOOOOOOOO !

                          Comment


                          • Sasvim zaslužen prolaz, svaka čast. Samo ono što je Torres promašio u produžetku je zabrinjavajuće, pa ono je ipak bilo teže promašiti. I kako se onaj trener raduje, svaka mu čast, grli sve redom.
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • Originally posted by Merlin View Post
                              Sasvim zaslužen prolaz, svaka čast. Samo ono što je Torres promašio u produžetku je zabrinjavajuće, pa ono je ipak bilo teže promašiti. I kako se onaj trener raduje, svaka mu čast, grli sve redom.
                              Pa dobro, i bila je nezgodna pozicija i bio je dosta daleko od gola. Ali po meni je Torres dobro odigrao, trcao je, borio se, uzimao lopte.
                              Kako je lepo danas vezni red funkcionisao. Meireles uopste ne fali.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Ne kažem ja ništa za igru, igrao je fino, upravo što ti kažeš trudio se, trčao i borio za loptu, ali svi od njega očekuju golove i da onakve prilike riješava na najbolji mogući način.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X