Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma nije murinjo lud covek,zna on da real tesko da moze da proda ronalda,a i da hoce ne bi ispod 90 miliona,e sad meni je realniji tandem totenhema modric-bale,posto roben ide iz bayerna sigurno,a kaze da oces u neglesku kupice ga totenhem,kao zamenu za bale i to je to imali bi sjajan dvojac))ako ce neko da dovede ronalda to moze biti samo man city,jel setite se da sledece sezone krece ono pravilo za transfere tako da nem oze bastako lagano da se trose parice

    Comment


    • Moguce da Eva onako izgleda. Ni ja nisam vjerovao ali onda je na stranim sajtovima izasao clanak o njoj i meni bilo fino.

      Najfatalnija zena u svijetu fudbala koja ima neku funkciju u klubu!

      @Bluegolub88

      Ma kakav FFP. To se treba jos utvrditi, isprobati itd... Ne mozes to uvesti preko noci. ;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Nadam se da ne zamjerate sto imam AVBa u avataru.. Jbg mnogo sam ga zgotivio i moram dati kakvu-takvu podrsku za njega

        Comment


        • Originally posted by Fanta View Post
          Nadam se da ne zamjerate sto imam AVBa u avataru.. Jbg mnogo sam ga zgotivio i moram dati kakvu-takvu podrsku za njega
          Zgotivio si ga zbog posla koji je odradio u Chelsea-ju ili si ga gotivio prije toga?
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Deco jesam ja prvenstveno Interista ali i Chelsea mi je drag veoma dovodim vam jos jednog forumasa, lud je za Celsijem sad je skupljao pare da ide na Bridge na tekmu ali jebeno je zbog vize pa nece da ide. Povecavam vam brojnu plavu armiju. Hvala nista nista :
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Originally posted by Condition23 View Post
              Deco jesam ja prvenstveno Interista ali i Chelsea mi je drag veoma dovodim vam jos jednog forumasa, lud je za Celsijem sad je skupljao pare da ide na Bridge na tekmu ali jebeno je zbog vize pa nece da ide. Povecavam vam brojnu plavu armiju. Hvala nista nista :
              Haha, koji si ti kralj Condo.

              Evo hvala!
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Condition23 View Post
                Deco jesam ja prvenstveno Interista ali i Chelsea mi je drag veoma dovodim vam jos jednog forumasa, lud je za Celsijem sad je skupljao pare da ide na Bridge na tekmu ali jebeno je zbog vize pa nece da ide. Povecavam vam brojnu plavu armiju. Hvala nista nista :
                Ne moze to tek tako,mora proci obuku i dati svecanu zakletvu,a zatim se obratiti narodu s nekim prikladnim govorom...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Ne moze to tek tako,mora proci obuku i dati svecanu zakletvu,a zatim se obratiti narodu s nekim prikladnim govorom...
                  Saopsticu mu sve ovo ali mislim da ga nista nece pokolebati... Plava krv tece njegovim venama, imao je posla sa opasnim stenama utehu nadje u plavim zenama
                  poenta je u plavom razumete posto on navija za Chelsea njemu je plava zena uteha za sve u zivotu ahhahah
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ne moze to tek tako,mora proci obuku i dati svecanu zakletvu,a zatim se obratiti narodu s nekim prikladnim govorom...
                    Ne znam da li neko zna za ritual u Chelsea-ju, vezano za dolazak novih igraca- Cijeli tim se poredja, jedan do drugog, i svako mora da udara novajliju koji treba da prodje pored njih. Formirane su dvije kolone, tako da se novajlija nadje u "sendvicu" i primi dosta udaraca Bas sam gledao to kada je Cahill dosao

                    Tako cemo i mi ove nase novajlije
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Auuu kakve rime.

                      Umjetnicka dusa na forumu. Malo nas je, ali smo unikatni.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Jos jedan ritual je da debitant otpeva pesmu pred svima u svlacionici pre utakmice...
                        sigpic

                        Comment


                        • @ Condo

                          Kad nam stize ?

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            Jos jedan ritual je da debitant otpeva pesmu pred svima u svlacionici pre utakmice...
                            sad sam hteo da napisem Pricao je Ivanovic o tome

                            @mumi
                            Mi umetnici smo neshvaceni tezak je nas zivot
                            @Drogba
                            sad cu da ga zovem
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ja znam za udaranje(ja cu prvi),a i mora pjesmica da se otpjeva,kao Carlo kada je dosao,on je spektakl napravio...nek ti drug pjeva,a mumi nek igra,mi ostali cemo da sviramo

                              Ko zna mozda on bude neka vrsta djeteline s cetri lista(taj tvoj drugar),mada ni ona Chelsea-u sada pomoci nece cini mi se...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Auuu kakve rime.

                                Umjetnicka dusa na forumu. Malo nas je, ali smo unikatni.
                                Auu kakve rime
                                prosto se ponosim time
                                Muke muci nas Celsi
                                eh da nam je napadac Van Persi
                                Ali ja da se nerviram nisam hteo
                                jer sada je tu Di Mateo
                                on ce nas izvaditi iz gova** baš
                                u koja nas je uvukao AV- Boaš!

                                Ahhahahahaha, kako sam smislio ovo
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X