Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najvise se spominju Rafa,Murinjo i Gvardiola ako cemo iskreno sa ovim Romanom samo Murinjo moze da izadje na kraj
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Boas dobio otkaz.

      http://www.chelseafc.com/page/Latest...633044,00.html

      Jbt, ladno sam se sjeb'o...
      Meni ga je zao,steta sto je dobio otkaz,strasno gotivan lik...

      Btw pominje se Rafa kao zamijena
      When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

      Comment


      • Dovidjenja AVB. Sledeca stanica - Partizan.
        sigpic

        Comment


        • Trebala se covjeku dati jos jedna sezona da sa svojim timom pokaze sta zna. Sta uprava i Roman misle, da ce novi trener osvojiti naredne sezone PL, hoce kurac moj!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Koliko li je obestecenje dobio AVB ?
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Moje misljenje je da je ovo greska uprave Chelsea , trebao je dobit AVB dobit jos jednu sansu , ocekivao sam ako nista drugo da vidimo sta ce uradit protiv Napolija u LŠ , Abramovic kao da je igracku kupio , tako se brzo rijesio jednog mladog perspektivnog trenera.

              Comment


              • Ma nek idu u kurac svi u upravi zajedno sa njim! Bas me interesuje sta ce Di Matteo napraviti sa ovim balvanima kojima je mrsko trcati.

                Trebalo je davno uletjeti sa katanom u svlacionicu!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Roman stvarno pretjeruje,trebao je imati vise strpljenja sa trenerima,pogotovo sa Karlom prosle sezone...
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Dovidjenja AVB. Sledeca stanica - Partizan.
                    Nemojte samo da ovo neko shvati kao neku provokaciju, malo se salim zbog Granta.

                    Nije trebao sad da ga otpusta, ko ce sad da mu spremi tim za Napoli. Kakvo je da je stanje, dok si u LS u igri si bato i nije propala sezona + Napoli nije neko ko ne moze da izgubi 2:0 na SB.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bas sam se sokirao kad sam vidio ..

                      Rezultati jesu bili losi , tj. ocajni , ali jebi ga , trebali su mu dati sansu da kupi nove igrace , da proda one koji su bijedni ( citaj Malouda ) , pa ako ni tada ne bi islo onda otkaz .

                      Ali dobro , sta je tu je .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Kao da je juce bilo...



                        Sad vjerovatno uprava misli da je ovo isparvno kao kada su otpustili Scolarija. Tada je to bilo ispravno, ali sta ce nesrecni Di Matteo uraditi sa nama do kraja sezone? Sad je na njemu ogroman pritisak...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by c-bosh View Post
                          Btw pominje se Rafa kao zamijena
                          Verovatno od njega nece biti nista, zato sto trazi ugovor do kraja sledece sezone, a plan u Celziju je da zamena za Boasa vodi tim do kraja sezone, a n leto u lov na Gvardiolu.

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Kao da je juce bilo...



                            Sad vjerovatno uprava misli da je ovo isparvno kao kada su otpustili Scolarija. Tada je to bilo ispravno, ali sta ce nesrecni Di Matteo uraditi sa nama do kraja sezone? Sad je na njemu ogroman pritisak...
                            kad je Murinjo otisao Grant je napravio odlican posao ... btw rekoh ja kad je on dosao da nece izdrzati ni do kraja sezone ;)
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Gvardiola je izjavio da ako kojim slucajem napusti Barsu napravice malu pauzu , ostaje samo Murinjo
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Svaka cast Guardioli, ali mislim da on nije neki takticar i da ni njegove ideje nece proci ovdje. Tj. proci ce sigurno ako dobije priliku, a dobice je kao i Boas. Otprilike 6 mjeseci ili najvise jednu sezonu. On sjajno diriguje Barcelonom, ali tamo je ustaljen sistem i klinci od 14. godina znaju kako trebaju trcati i gdje trebaju trcati, tako da mu u prvi tim dolaze igraci koje vec znaju kako da se ponasaju na terenu. A Guardiola je tu da ih motivise i da drzi atmosferu u ekipi...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X