Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam svoje rekao u temi LS.
    Sramota!!! Boasu otkaz pod hitno!
    Maluda i Meireles,majstori!!!

    Comment


    • Kad pogledate odnos sredine terena jednog i drugog tima sve ce vam biti jasno.
      Auu Boas, koliko god da ja vjerujem da ce se popraviti i da ce pokazati svoj potencijal, on me demantuje.
      Pazite nas vezni red:
      - prije svega, igraju 3 igraca protiv njihovih 4.
      - Meireles, Malouda, Ramires
      - O Malouda-i ne treba trositi rijeci, imao je jedan dobar centarsut i to je to.
      Ramires jednostavno ne moze, ali ne moze da igra protiv ovakvog Napoli-ja. Ocajna kontrola lopte. To je kljucno.
      Meireles, ne znam, ja mislim da on ne radi nista korisno u veznom redu. Jednostavno, totalni promasaj veceras, sto se tice veznog reda.
      - Lampard i Essien na klupi.

      Ovakav vezni red ne moze da parira Napoli-ju. Ubijali su nas na kontre.

      Ako Boas misli da uradi nesto u revansu, onda Lampard i Essien moraju da igraju, ali moraju.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ako cemo realno, Napoli ce dati 1 gol sigurno ,al kako cemo mi 3 neam pojma. Realno,ispali smo.

        Comment


        • Ja i dalje vjerujem da mozemo. Ne znam kako i sta u revansu, ali i dalje vjerujem.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • E evo da i ja kazem nesto , jucer svi govorimo vezni red Essien Lampard i Ramires , i on mazlum ubaciva MEIRELES I RAMIRESA koji nista nisu pokazali , izgubljeni slucajevi , da su igrali Essien i Lampard od prve ...., stvarno Boas gubi sve konce , dobro je sto smo i ovaj gol zabili , ali tesko ja nevjerujem sa ovakvom igrom da im ista mozemo , oni ce postaviti bunker i igrati na kontre , a mi cemo napadati , a kako napadamo to na nista neizgleda jedino da se desi neko cudo , nevjerujem u prolaz , pa sta bog da .. Bili su bolji od nas i zasluzena pobjeda , preslabo nam je izgledao vezni red i odbrana , napad je na nesto izgledao Sturridge Mata i Drogba malo onih lopti kolko su dobili dobro su odradili .. :S

            Comment


            • Boas vjeruje da mozemo dalje.

              http://www.chelseafc.com/page/Latest...619305,00.html
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Ivan Piper View Post
                Slijede sada neke laganije utakmice za Chelsea u ligi , i ona utakmica u FA cupu
                U subotu protiv Boltona , tako to lakse utakmice , ako dignemo formu do Napolija i igru vratimo na zavidan nivo
                mozemo ih izbaciti ali bit ce tesko , mora svak igrac dati 150 % svojih mogucnosti , imamo + u tome sto nece igrati
                Bosingwa i Meireles protiv Napolija , i neka u vezi budu Essien i Lampard mozemo nesto traziti
                Ove sezone u ligi prvaka nismo primili gola na Stamford Bridge-u
                Leverkusen 2 - 0 , Valencia 3-0 , Genk 5-0 mislim da mozemo to i nastaviti protiv Napolija samo ako vratimo onu svoju formu .. Nista jos nije gotovo

                Comment


                • Pa pobogu covece coveceeeeeee na koju foru ramires meireles i maluda na koju foru nigde veze sa vezom???... Jedino sto je Maluda uradio bio je onaj fenomenalan pas za Drogbu u 60.min kada je primio loptu na grudi pa mu je Aronika izbio loptu u korner. Cavani klasa ali bas klasa i mora na leto da predje u Chelsea cuo sam da spremaju mesto za njega. Napoli je takticki odlicno odigrao sto me je iznenadilo i imali su dosta izglednih prilika ovo je dobro kako je moglo da bude. Ostaje zal za onim Lampardovim sutom u poslednjem minutu. Mnogo vise sam ocekivao od AVB-a barem veceras...totalno nejasan potez sa onom startnom trojkom u vezi... Kad su mogli da daju United-u 3 gola mogu vala i Napoliju u revansu
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Da sam navijac Chelsea u ovim trenucima uopste nebi tugovao, vec bi samo citao ovaj clanak:
                    http://sportsport.ba/ino_fudbal/dokt...ljepotom/74119 (nakon ovoga, ovaj mi je portal porastao jos vise u ocima)
                    A bolja vremena ce doci

                    Comment


                    • Da je Eva lepa, lepa je. Sto se mene tice, dok ne dodje bolja Celsijeva igra kadar moze da bude sve vreme na njoj...bar nesto lepo da gledam!
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Evo, probudim se i ne vidim nigde naslove da je AVB popio otkaz... i ne mogu da verujem.

                        Nisam gledao utakmicu, ali po vasim komentarima zakljucujem da je bilo kao u vecem delu sezone. Procitao sam AVB-ov intervju posle meca koji je po obicaju rekao da nismo imali srece i da je razlika bila samo u kvalitetu zavrsnice dve ekipe. Nesto sumnjam u to, s obzirom da je on za vecinu poraza rekao da nismo imali srece.
                        Naravno selekcija je opet bila kriminalna.

                        Ne znam sta vise da kazem, osim da su najvece greske bile ucinjene jos letos i pocetkom sezone, kada je propustio priliku da najuri odredjene igrace i da ubaci ove od 19/20 godina i zapocne taj njegov famozni projekat. Ovako ja nisam P od projekta video, ne znam da li ste vi?
                        sigpic

                        Comment


                        • Da i ja prozborim koju...

                          Ocaj! I oni i mi smo igrali na duge lopte veci dio meca. Tako je Napoli i dosao do prilike u ranoj fazi meca. Bane je prije toga bio u napadu, centrirao ali se lopta odbila i dosla u noge igraca Napolija i odmah je sjevnula lopta za Cavanija, ali svaka cast Cechu. Svaki put kada igraci Napolija upute dugu loptu, meni srce stane. Jos je Ivanovic bio i nas najbolji igrac u 1. poluvremenu. Ali kasnije su svi popustili. Drogba bio potpuno odsjecen, borio se u vazdusnim duelima. Ali uvijek su bila 2-3 igraca Napolija oko njega. Jedinu korisnu loptu je dobio od Maloude u 2. poluvremenu i to je ono najbolje od Maloude. Ramires jedinu dobru stvar koju je uradio je kada je sam sebi stvorio sansu odmah nakon sto smo primili 2. gol. Ali sve to je usrao losim sutem. Od Ramiresa ja i ne ocekujem da cini cuda i razigrava igrace po terenu. To nije njegovo, on je jednostavno nas Kenenisa Bekele. Lakse bi mu bilo igrati da su tu bili Lampard i Essien koji su toliko pouzdani igraci, to se bezbroj puta ispostavilo tako. Malouda i Meireles nisu nista ni uradili i zato nismo ni imali vezni red. Mata se trudio, ali nije ga imao ko pratiti. Sturridge imao par prodora ali i on je bio usamljen, nije imao s kime dupli odigrati itd. Bosingwa se povrijedio a Meireles nece igrati uzvrat zbog ciscenja kartona, jos bolje.

                          Najljepsi trenutak utakmice je kada sam vidio Evu na terenu...

                          Zahvaljujuci onom Matinom golu, eto kao imamo neke sanse na Bridge-u. Ali igra se mora drasticno popraviti! Ne vidim nacin da sa ovakvom igrom mi njima damo 2 gola a da ne primimo nijedan od njih. Dajem nam nekih 30% za prolaz dalje...

                          A vidim, odmah su neki krenuli sa otkazima. A sta dobro mozemo dobiti ako Boas sada dobije otkaz u sredini sezone? Mislite da ce nas taj novi trener preporoditi do kraja sezone? Hoce al' zamalo... I ko bi to kvalitetan nas sada preuzeo? Ne mogu opet gledati novog trenera. Pa i ako ispadnemo a obezbjedimo 4. mjesto u PL, neka Boas ostane i narednu sezonu. Ja imam strpljenja i za narednu sezonu. Neka on sam dovede na ljeto 3-4 igraca pa da vidim na sta ce to liciti naredne sezone. Vjerovatno sam jedini koji tako misli, ali jbg...

                          Zamalo da zaboravim... Banetu je danas 28. rodjendan. Neka je sa srecom ljudino, da jos bar 5 godina igras ovako.
                          Last edited by bracala; 22-02-12, 10:29.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Nista jos nije gotovo za vas!
                            Ja sam navijac Liverpoola i recicu ovo iskreno.

                            Napoli vas je rastavio u prvoj utakmici, sta jest jest, ali imate vi jos nade.
                            -Prvo, imate gol u gostima koji vas moze provuci dalje.
                            -Drugo, ne smijete u revansu ici skroz ofanzivno, Napoli slozi jednu kontru i gotovo...
                            -Trece, ako se icem nadate morate te se rijesit AVB!
                            1977 1978 1981 1984 2005

                            You'll Never Walk Alone

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Najljepsi trenutak utakmice je kada sam vidio Evu na terenu...
                              I meni, vjeruj

                              Originally posted by King Kenny View Post
                              Nista jos nije gotovo za vas!
                              Ja sam navijac Liverpoola i recicu ovo iskreno.

                              Napoli vas je rastavio u prvoj utakmici, sta jest jest, ali imate vi jos nade.
                              -Prvo, imate gol u gostima koji vas moze provuci dalje.
                              -Drugo, ne smijete u revansu ici skroz ofanzivno, Napoli slozi jednu kontru i gotovo...
                              -Trece, ako se icem nadate morate te se rijesit AVB!
                              Ma nije to do trenera, koliko ih je Chelsea promjenio pa opet nista, jednostavno treba malo tim renovirati. A bolje da si to poslao upravi Chelsea, a ne ovdje navijacima, oni ne mogu nista sa ovim

                              Comment


                              • Originally posted by King Kenny View Post
                                Nista jos nije gotovo za vas!
                                Ja sam navijac Liverpoola i recicu ovo iskreno.

                                Napoli vas je rastavio u prvoj utakmici, sta jest jest, ali imate vi jos nade.
                                -Prvo, imate gol u gostima koji vas moze provuci dalje.
                                -Drugo, ne smijete u revansu ici skroz ofanzivno, Napoli slozi jednu kontru i gotovo...
                                -Trece, ako se icem nadate morate te se rijesit AVB!
                                Koga ti predlazes umjesto Boasa?

                                Jedini kojeg bi ja volio vidjeti je Joakim Lev, ali on nece doci sigurno.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X