Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Po meni je Mata uz Younga najbolje pojacanje ovog leta. Uzivanje je gledati igraca koji igra sa takvom lakocom.Moze levo,moze desno,moze odma iza spica. Odlican pregled igre,brz,lucidan. Odlican posao Celzija.

    Comment


    • Originally posted by Ljuba90 View Post
      Po meni je Mata uz Younga najbolje pojacanje ovog leta. Uzivanje je gledati igraca koji igra sa takvom lakocom.Moze levo,moze desno,moze odma iza spica. Odlican pregled igre,brz,lucidan. Odlican posao Celzija.
      Ma Matu treba cuvati kao oci u glavi.

      Evo sastava:

      1 Petr Cech
      17 Jose Bosingwa
      4 David Luiz
      26 John Terry (c)
      3 Ashley Cole
      16 Raul Meireles
      12 John Mikel Obi
      8 Frank Lampard
      23 Daniel Sturridge
      11 Didier Drogba
      10 Juan Mata

      Subs: 22 Ross Turnbull, 2 Branislav Ivanovic, 6 Oriol Romeu, 20 Josh McEachran, 15 Florent Malouda, 21 Salomon Kalou, 39 Nicolas Anelka.

      Idemo odraditi posao...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Ne mogu vise nista komentarisati...nemam rijeci!

        Samo da im ova kradja ne poljulja samopouzdanje. Kakvo omalovazavanje prema nasim igracima, ogromno nepostovanje od strane zutog hodajuceg govneta!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Nek im Arsenal bude izduvni ventil. Sjecate se one kradje u LS,protiv Barcelone? E,tada je dosao Arsenal i dobismo ih 4-1,nervozu izbacismo na njih. Neka i sada bude tako
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by ivan piper View Post
            Nek im Arsenal bude izduvni ventil. Sjecate se one kradje u LS,protiv Barcelone? E,tada je dosao Arsenal i dobismo ih 4-1,nervozu izbacismo na njih. Neka i sada bude tako
            heh keep hoping
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Danas jedan od onih dana kad ti nista ne ide, lose odluke, losa sreca i na kraju poraz.
              Luiz napravio nepotreban faul, iako ce mnogi reci da je bio mlak penal, ipak je bilo kontakta i to je dovoljno. Oba crvena su zasluzena, Bosigwin crveni je proizvod loseg postavljanja u odbrani, prevelika rupa ostavljena i onda Bosingwa mora da se trka sa Wright-Phillips a u takvoj trci moze biti samo jedan pobednik.
              Drogba OMG, kakav start, zasto? Bez ikakave potrebe to radi, na protivnickoj polovini. Osim tog starta, moram da istaknem da je u ocajnoj formi, izgubio je brzinu, nema ni onu snagu vise, onaj sut preko tribine dovoljno govori o njegovoj formi.
              I onda sledi pitanje: Zasto AVB izvlaci Sturridge-a iz ekipe, koji jeste u formi, najbrzi igrac ekipe sto je od velike vaznosti u 10 na 11, a ostavlja Drogbu u igri?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Danas jedan od onih dana kad ti nista ne ide, lose odluke, losa sreca i na kraju poraz.
                Luiz napravio nepotreban faul, iako ce mnogi reci da je bio mlak penal, ipak je bilo kontakta i to je dovoljno. Oba crvena su zasluzena, Bosigwin crveni je proizvod loseg postavljanja u odbrani, prevelika rupa ostavljena i onda Bosingwa mora da se trka sa Wright-Phillips a u takvoj trci moze biti samo jedan pobednik.
                Drogba OMG, kakav start, zasto? Bez ikakave potrebe to radi, na protivnickoj polovini. Osim tog starta, moram da istaknem da je u ocajnoj formi, izgubio je brzinu, nema ni onu snagu vise, onaj sut preko tribine dovoljno govori o njegovoj formi.
                I onda sledi pitanje: Zasto AVB izvlaci Sturridge-a iz ekipe, koji jeste u formi, najbrzi igrac ekipe sto je od velike vaznosti u 10 na 11, a ostavlja Drogbu u igri?
                Ne znam sto ga izvlaci, samo on zna sta je zamislio. Ali jel hoces reci da je Boas sada kriv??

                Inace, Boas je popljuvao, i neka je. Drago mi je. Ne treba sutjeti ni sekunde!

                I don't have a problem with discipline, I have a problem with referees applying discipline. Penalties can be given or not given, but if he gives a soft penalty like that he has to give soft penalties in the box in our chances on the opposite side as well. I don't know what is the difference.
                'I was aggressive to him but I think I have to be,' he said. I don't care if he is okay or not, everybody can have a bad day, but this was not a bad day for us, it was a good day for us but it was a bad day for the referee.
                Last edited by bracala; 23-10-11, 20:28.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Originally posted by tata Mumi View Post
                  Ne znam sto ga izvlaci, samo on zna sta je zamislio. Ali jel hoces reci da je Boas sada kriv??

                  Inace, Boas je popljuvao, i neka je. Drago mi je. Ne treba sutjeti ni sekunde!
                  Nije Boas kriv, krivi su Luiz za nepotreban faul, Drogba takodje, a Bosingwa manje vise, mogao je da izbegne crveni, ali bi onda Wright-Phillips bio u gol sansi.
                  Kao sto vec rekoh sudija je propustio da dosudi penale za Chelsea, ali da je Chelsea profesinalno odradio prvo poluvreme, ne bi bilo potrebe za sudijskim odlukama.
                  Jbg, splet okolnosti je doveo do ovog rezultata, ali mislim da je isuvise lako okriviti sudiju nakon onakvog neprofesionalizma u pvom poluvremenu...
                  sigpic

                  Comment


                  • Imao je Celsi svojih gresaka ciji broj nije bio bas mali ali je ocigledno bilo da su sudije bile naklonjene QPR-u.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Imao je Celsi svojih gresaka ciji broj nije bio bas mali ali je ocigledno bilo da su sudije bile naklonjene QPR-u.
                      To jeste, onaj Chris Foy je katastrofa, odavno me nervira lik. Ima jos uzasnih sudija u Engleskoj, ali i dalje sam misljenja da timovi sami kroje svoje srecu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Neverovatno kako je pokraden Chelsea. Trebao je makar 2 penala da svira za Chelsea, onaj Luizov ni nije bio penal(viseje bilo gurkanje, ali je ovaj znao da padne).Pozitivna stvar iz ovoga je sto Drogba i Bosingwa sigurno nece igrati protiv Arsenala.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          To jeste, onaj Chris Foy je katastrofa, odavno me nervira lik. Ima jos uzasnih sudija u Engleskoj, ali i dalje sam misljenja da timovi sami kroje svoje srecu...
                          Ma tesko da sami sebi kroje srecu, nekada da, nekada ne.
                          Koga kriviti za mec sa Barcelonom? Da li smo mi tu bili neprofesionalni, ne bih rekao.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by Tony_G View Post
                            To jeste, onaj Chris Foy je katastrofa, odavno me nervira lik. Ima jos uzasnih sudija u Engleskoj, ali i dalje sam misljenja da timovi sami kroje svoje srecu...
                            Najgora stvar je sto ima i gorih od njega.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ima li neko podatak koliko su Luiz i Terry pretrcali? 20 km 100%
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • http://www.chelseafc.com/page/Latest...491587,00.html

                                Slika sve govori,celu utakmicu i svaki prekid su ga ovako drzali,a sviran mu je smesan penal !

                                Comment

                                Working...
                                X