Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ja kad vidim da Meireles igra, meni ubije svaku zelju za igranjem

    cekaj to ce i Cole igrati?
    sigpic
    Champions League... is the world against us- John Terry

    Comment


    • Jao, ovo nista ne mirise na dobro .Sad kad razmislim,bolje da su Kapitenu sad sudili pa bi mu istekla eventualna kazne dok se ne oporavi. Pa on je onda skoro zavrsio sezonu sad , jos crni dresovi !

      Ma de, kako JT na spisku a ne igra ?

      Comment


      • Spaha , nema ni Colea , na klupi je . Meni se vise povraca od ovog forsiranja Meirelesa , nemam nista protiv njega licno , ali svaku da igra bar do 75. , najcesce i do kraja je stvarno velika , velika glupost i bezozbrazluk od strane AVB-a . Kajat ces se Boase na ljeto , kad pola tima , i to svi oni koji vrijede zatraze transfer , kajat ces se , pod uslovom da jos uvijek budes tu .
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Originally posted by Drogba View Post
          Jao, ovo nista ne mirise na dobro .Sad kad razmislim,bolje da su Kapitenu sad sudili pa bi mu istekla eventualna kazne dok se ne oporavi. Pa on je onda skoro zavrsio sezonu sad , jos crni dresovi !

          Ma de, kako JT na spisku a ne igra ?
          Jos Malouda igra...

          @Spaha

          Nece igrati Cole. Bosingwa ce na mjesto lijevog beka.

          Kako me je ova spoznaja da ce Malouda igrati iznervirala, uzas! Utakmica nije ni pocela a ja vec u kurcu...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • 1 Petr Cech (c)
            2 Branislav Ivanovic
            4 David Luiz
            24 Gary Cahill
            17 Jose Bosingwa
            7 Ramires
            16 Raul Meireles
            15 Florent Malouda
            23 Daniel Sturridge
            11 Didier Drogba
            10 Juan Mata

            Subs: 23 Ross Turnbull, 3 Ashley Cole, 12 John Mikel Obi, 5 Michael Essien, 8 Frank Lampard, 21 Salomon Kalou, 9 Fernando Torres.

            Meireles, Malouda, Bosingwa, i kako i kako kad ovo vidim da se nadam pobjedi?

            vala, ja sam za Boasa od pocetka i sad sam 101% uz njega, al ako mi ovako nastavi forsirati igraci koji donose svasta osim neceg dobrog, bit cu prvi koje ce biti da ode iz kluba, pa pola sezone je dovoljno da se vidi gdje je problem
            sigpic
            Champions League... is the world against us- John Terry

            Comment


            • JAO, sta je ovo i Maluda igra,crni mi najebacemo ! Ma sta je ovo NEMA NI FRENKA ? ! ! ! !

              Comment


              • Samo da ne bude bolno previse...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ljudi hajmo malo entuzijazma,pa makar i laznog,igra Drogba,njemu Cannavaro ne moze nista,vadio je Chelsea i iz gorih situacija,moraju se osanjati samo na kontre,ja sam optimistican,a nisam pio nista
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Ljudi hajmo malo entuzijazma,pa makar i laznog,igra Drogba,njemu Cannavaro ne moze nista,vadio je Chelsea i iz gorih situacija,moraju se osanjati samo na kontre,ja sam optimistican,a nisam pio nista
                    Bocica valijuma mora biti pri ruci...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Bravo AVB, Bravo za Maloudu, to je sraf koji nam nedostaje cele sezone....

                      Taman da postigne het-trik opet cu reci da je pogresna selekcija...

                      A ovo izostavljanje Lamparda....... nemam reci, sta ocekuje? Da Meireles u 29-oj godini postane world class igrac i zameni Franka?

                      I ajd sad kao treba da imamo vere u AVB-a, pravi iste greske cele sezone. Kakva fenomenalna tranzicija, Malouda igra, ali Lampard ne.... nije ni cudo da je zajebana ta tranzicija...
                      sigpic

                      Comment


                      • RT@bensmithTimes
                        Lampard furious at being left out by AVB tonight. The #CFC team that will take the field looks incredibly vulnerable.
                        Cudna odluka AVB-a zaista...
                        When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                        Comment


                        • Malouda je prava misterija za Napoli!
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Sutra cu napisati nesto za utakmicu...
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Ne valja mi ovo da se ovako mlad ovoliko nerviram...
                              Uhh
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Neprepoznatljiv Chelsea večeras. Lampard ili Essien moraju igrati, bez njih igra Chelseae izgleda bezidejno i naivno. Teško je onakav vezni red mogao nešto protiv Hamšika, Cavanija, Lavezzija... I onaj gol je bio čista sreća.

                                Postoje još šanse, istina minimalne, ali uz bolju postavku igre može se doći do pozitivnog rezultata. Vjerovatno će Napoli igrati zatvoreno i probati na kontre riješiti sve, što je mač sa 2 oštrice za Chelseau.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X