Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bilo kako bilo Roman je znao zasto ga je doveo a kad vec pisemo o mnogim teorijama ja sam razvio jednu lepu Roman je pozvao Murinja i pitao ga da li je AVB spreman za Chelsea i da li da ga dovede...Murinjo mu je rekao ,,Obavezno ga dovedi on je novi ja...veruj mi Romane u drugoj sezoni ce napraviti cudo''
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Ja vam kazem da se nesto cudno desava sa ovom starom gardom nasih igraca. Samo da se sve ovo prebrodi do kraja uz sto manje zrtava i da Boas na ljeto dovede nove igrace i pocne se polako rjesavati ove generacije...

      @Condition23

      Ma treba fino sa oklagijom uci u svlacionicu, otkad ja to govorim. Nista bez diktature!

      Rezerve odigrale prijateljsku protiv Gillinghama, dobili 5:4. Pogledajte prvi gol!



      Autor one majstorske asistencije je Jeremy Boga, ima 15 godina i moze igrati 10-ku. Dosao sa 12 godina u akademiju. A onaj delikvent Bamford koji je potpisao za nas prije par dana, dao je 2 gola.
      Last edited by bracala; 15-02-12, 12:05.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Tih sta uradi ovaj Boga prvi put ga vidim i ne mogu odmah da sudim kakav je igrac + sto tek ima 15 godina ali onaj potez je maestralan...kako uradi biciklicu i posla prvog igraca po burek a posle onim pasom celu odbranu po jogurt
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • @Mumi
          Njih u prvi tim!
          Malouda u kanal!
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Ivan Piper View Post
            @Mumi
            Njih u prvi tim!
            Malouda u kanal!
            Maloudu u sinter sluzbu! Neka ganja kerove, samo trcati i zna...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Originally posted by tata Mumi View Post
              Maloudu u sinter sluzbu! Neka ganja kerove, samo trcati i zna...
              Hahahaha )) treba nam jedan da trci )) mogu i kera da angazuju nije problem naucice ga Boas da dribla njuskom
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Kad vec necemo uspeti mi, vi MORATE proci u narednu fazu LS !
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Xaxaxa, pa bicemo mi vise od vas u LS jednu nedelju

                  Comment


                  • Op op...Macari nije na klupi u dvomecu...molim lepo veeeeliki + za Chelsea
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Topdzija View Post
                      Kad vec necemo uspeti mi, vi MORATE proci u narednu fazu LS !
                      Drogba ti je sve objasnio.

                      @Condition23

                      Vidjecemo da li je to uopste neki plus za nas. Posto smo ove sezone znali tako te pluseve okrenuti u velike minuse.

                      Procitajte zanimljiv clanak. Drogba je jaci od predsjednika u svojoj zemlji.
                      http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...president.html


                      YOUTH CUP REPORT: CHELSEA - WEST HAM 3:3 (5:4 ON PENS)


                      Dakle, mladi su prosli u 1/4 finale FA Youth Cup-a! Vodili smo dva puta u toku meca ali su se igraci West Hama vracali. Posljednji gol smo primili u 2. minuti sudijske nadoknade. Otislo se na penale, ali smo na kraju uspjeli proci. Posljednji put smo FA Youth Cup osvojili 2010. godine pobjedivsi A.Villu u finalu 3:2. Prosli smo u narednu fazu i samo neka nastave ovako momci. Naredni protivnik nam je Nottingham Forest. Utakmica se igra 22. februara.

                      Strijelci za nas su bili: Lewis Baker, Feruz i Chalobah.

                      Kada nadjem highlightse, stavljam ih.
                      Last edited by bracala; 16-02-12, 11:55.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post

                        Vidjecemo da li je to uopste neki plus za nas. Posto smo ove sezone znali tako te pluseve okrenuti u velike minuse.
                        Ma nema Macarija da ih ,,przi'' na terenu mora to da se iskoristi
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Trebalo bi da se iskoristi, ali vidjecemo. Ja jos nisam neki optimista...

                          A danas sam procitao da su dosli odgovori o mogucem odlasku Dannyja u Arsenal i sve je odbaceno. Sturridge je i dalje srecan igranjem za Chelsea i u planu mu je samo kako da pomogne ekipi u pokusaju povratka forme.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Auu, kako stvari stoje Arsenal je ispao, dakle sada je cijela Engleska uz nas!
                            Moramo braniti englesku cast.
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Jedna dobra vijesti - Ramires se oporavio i moguce da ce dobiti priliku sa klupe vec u mecu FA Cupa protiv Birminghama. Imamo dobar medicinski tim sto jes' jes'.

                              Eva ima zlatne ruke.
                              Spoiler


                              Ali zato su tu i dvije lose vijesi - Terry je odradio trening, ali i dalje ima problema i nije sigurno da li ce biti spreman za Napoli, ista situacija je i sa Coleom.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ajde dobro, Terry manje vise i nije bitan (svakako jeste, ali ipak moze se bez njega) za prvi mec, tu su Luiz i Cahill, koji moze da odradi veoma dobar posao u odbrani. Vaznije je sto se Ramires vratio, da bi istrcavao na kontre, svi znamo da je sposoban da stvori sebi situaciju 1-1 sa golmanom, tj da istrci na tu loptu u prostor, i mislim da ce to biti vazno u dvomecu sa Napoli-jem.
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X