Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posto vise pratis Celsi jel mozes da napises sta se pominje ko eventualno odlazi od igraca,bas me zanima.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Posto vise pratis Celsi jel mozes da napises sta se pominje ko eventualno odlazi od igraca,bas me zanima.
      Ma mogu!
      E ovako: da krenemo od odbrane, govori se da Bosingwa odlazi 99%, negdje sam procitao da je Bayern zainteresovan za njega, zatim Zhirkov,Malouda i Mikel, od napadaca pominje se da bi Drogba mogao otici, za njega su zainteresovani Tottenham i Real, Anelka odlazi navodno u Ameriku, uz Drogbu i Anelku i Kalou bi mogao napustiti Chelsea ovog ljeta, eto to je onako na prvu ko bi mogao napustiti klub, ali znas i sam da nije bas sve 100% sigurno...

      Kao moguca pojacanja tu su: Mata,Montolivo,Modric,Van der Wiel,Neymar,Lukaku,Hazard...

      Pored svih tih vracaju se Sturridge,Kakuta,Bruma,Van Aanholt itd. (to su ti mladi)

      Ma kazem ja, bice to luda sezona za Chelsea!;)
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Auuuuuuu oni bas resili da se zaigraju Football Managera.

        Ako to urade,stvarno ce biti dobro ako u 4 zavrse + sto se ne zna koji ce trener doci.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Auuuuuuu oni bas resili da se zaigraju Football Managera.

          Ako to urade,stvarno ce biti dobro ako u 4 zavrse + sto se ne zna koji ce trener doci.

          Pa kazem ti ja...a najveci problem je trener, bilo bi odlicno kada bi Hiddink odjebao Turke i da se fino vrati
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • A za Hiddinka svi pricaju kao da je najbolji trener ikada, pa jel on stvarno bolji od Ancelottia? Realno gledano Ancelotti spada u najvisu klasu trenera, sa Fergusonom, Murinjom, eventualno tu spada Wenger, Lippi, Capello, i mozda Hiddink. Svi misle da je Hiddink sjajan, i jeste on odlican trener, ali da vas podsetim da je ispao sa Rusijom od Slovenije u kvalifikacijama za Svetsko. To je kao da ispadne sa Celsijem od Benfice/Schalkea i sl. u LS.
            Poenta je ta da ne postoji neko ko je objektivno bolji od Ancelottia, i zato je ovo otpustanje potpuno nerezonsko, isto kao i kad su otpustili Murinja 2007.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              A za Hiddinka svi pricaju kao da je najbolji trener ikada, pa jel on stvarno bolji od Ancelottia? Realno gledano Ancelotti spada u najvisu klasu trenera, sa Fergusonom, Murinjom, eventualno tu spada Wenger, Lippi, Capello, i mozda Hiddink. Svi misle da je Hiddink sjajan, i jeste on odlican trener, ali da vas podsetim da je ispao sa Rusijom od Slovenije u kvalifikacijama za Svetsko. To je kao da ispadne sa Celsijem od Benfice/Schalkea i sl. u LS.
              Poenta je ta da ne postoji neko ko je objektivno bolji od Ancelottia, i zato je ovo otpustanje potpuno nerezonsko, isto kao i kad su otpustili Murinja 2007.
              Sve sto si ti rekao stoji, ali jeste brate Hiddink u samom vrhu sto se trenera tice!;)
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Pa jedan neuspeh ne znaci nista,sta je Hidink sve jos napravio.Uzeo je LS sa PSV-om(doduse davno ali je uzeo),sa istim klubom 2005 dosao do polufinala a bilo je mnogo,mnogo jacih ekipa.Sa Rusijom dosao do polufinala EP,sa Korejom do polufinala SP,sa Australijom je u osmini finala na SP jedva izbacen posle nepostojeceg penala u 95 minutu,kad je preuzeo Celsi prakticno ih je digao iz mrtvih,a ne bih da pricam o nacinu na koji ga je Barsa izbacila,on je jedan od dva coveka koji su uspeli da zaustave Mesija.Svi imaju uspona i padova,a Hidink je strasan trener,bolji od Ancelotija,prvenstveno na taktickom planu.A to se slazem da Anceloti nije trebao da dobije otkaz sada,mada je ove sezone dosta brljao sa izborom postave i sa izmenama.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Pa jedan neuspeh ne znaci nista,sta je Hidink sve jos napravio.Uzeo je LS sa PSV-om(doduse davno ali je uzeo),sa istim klubom 2005 dosao do polufinala a bilo je mnogo,mnogo jacih ekipa.Sa Rusijom dosao do polufinala EP,sa Korejom do polufinala SP,sa Australijom je u osmini finala na SP jedva izbacen posle nepostojeceg penala u 95 minutu,kad je preuzeo Celsi prakticno ih je digao iz mrtvih,a ne bih da pricam o nacinu na koji ga je Barsa izbacila,on je jedan od dva coveka koji su uspeli da zaustave Mesija.Svi imaju uspona i padova,a Hidink je strasan trener,bolji od Ancelotija,prvenstveno na taktickom planu.A to se slazem da Anceloti nije trebao da dobije otkaz sada,mada je ove sezone dosta brljao sa izborom postave i sa izmenama.
                  Nisam rekao da je Hiddink los trener zbog onog ispadanja s Rusijom, cak sam ga naveo kao sto mozes da vidis u klasu najboljih. To da je neko na taktickom planu bolji od Ancelottia prvi put cujem. Kako se osim taktikom osvaja LS? Dve titule i jedno drugo mesto. To je tvoje licno misljenje da je Hiddink bolji od Ancelottia, ali bojim se da nemas cinjenice da to i dokazes.
                  A sto se tice brljanja sa postavom i izmenama, pretpostavljam da govoris o 1/4 finalu LS sa Manchesterom. Tako to ide kad ti gazda dovede igraca kojeg mozda i nisi hteo za 50 miliona, moras da ga stavis u ekipu. A problem je sto ako ga stavis i izgubis onda gubis i posao, ako ga ne stavis i izgubis opet gubis posao. Ali opet to su dve utakmice, koje ne definisu sezonu, Chelse je najvise izgubio u novembru, decembru i januaru kad nisu mogli da se povezu. Lampard povredjen 4 meseca, Drogba ima malariju i jos par povreda i suspenzija. Ti navijas za Liverpool, sigurno se secas utakmice u novemru. Vezni red Mikel, Zhirkov, Ramires. Aj mi reci sta bilo koji trener tu moze da uradi. Totalni nedostatak kvaliteta, pritom Zhirkov nije centralni vezni, nego bek ili krilo. Chelsea je imao izuzetno mali tim ove sezone, par povreda i kraj price. Pa ne moze tako, ko god da je trener. Da ne govorim sto su igraci tipa Essien, Malouda, Anelka, cak i Drogba (mada ima malariju kao opravdanje) totalno zakazli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma ljudi nema smisla se sada raspravljati ko je kome bolji, ali ja samo kazem da je dosta, dosta bolje da dodje Hiddink nego recimo Van Basten...jer Mourinho ne moze doci ovog ljeta, tako da je Hiddink najbolje rjesenje od trenera koji bi mogli doci!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Toni_G,
                      dobri su ti rezoni, kada je o trenerima i gazdama reč... Nije lako danas trenerima, jer gazde se preterano mešaju..., imaju neke svoje "računice" i misle da treneri imaju 'čarobni štapić'... Ali, tako je na skoro svim nivoima fudbalskih takmičenja. Čak i u opštinskim i međuopštinskim ligame. Svi imaju svoje 'Abramoviče'...! Ako, nisi igrao ili čuo od onih koji igraju tamo fudbal, ne možeš ni da zamisliš kako "gazde" postupaju s trenerima, šta im rade, kako leče sopstvene komplekse, postavljaju i smenjuju, sastavljaju tim, određuju sistem igre, ono što se njima sviđa... A kad ekipa ne ostvari povoljan rezultat, onda im je najlakše da 'oteraju' trenera (nisam čak rekao "da smene", već jednostavno 'oteraju'), a obrazloženja su im ispod dostojanstva - i igrača i trenera... Katastrofa, koji kreteni 'vode' naše klubove - i velike - male...!!! Priča je duga, i neverovatna! šta ćeš, sistemi vrednosti... Vidiš na koga se oni sve ugledaju i 'kopiraju'... Ćao!

                      Last edited by Dragooon; 23-05-11, 20:35.
                      "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Ma ljudi nema smisla se sada raspravljati ko je kome bolji, ali ja samo kazem da je dosta, dosta bolje da dodje Hiddink nego recimo Van Basten...jer Mourinho ne moze doci ovog ljeta, tako da je Hiddink najbolje rjesenje od trenera koji bi mogli doci!
                        Da naravno da je Hiddink bolji od Van Bastena. A Murinjo ne samo da ovog leta ne mzoe da dodje vec nece nikad doci, jer on i Abramovich imaju nerasciscene racune. Sve u svemu Chelsea ne menja politiku. Bez stabilnosti nema uspeha, to svako zna. Pritom ova sezona nije bila potpuna katastrofa. Manchester i Arsenal su imali i gore sezone od ove. ManU je ispao iz grupe u LS u seozni 2005/6, to je bila treca sezona za redom da nisu osvojili PL, u sezonama 03/04 i 04/05 su zavrsavali treci iza Cheslea i Arsenala. Ali SAF je ostao trener i pogledajte sta su uradili narednih godina. Arsenal vec pet godina zavrsava treci ili cetvrti i bez ijednog trofeja pa i dalje drze Wengera. Chelsea jedne sezone podbaci i to najmanje greskom trenera i odmah menjaju stvari iz korena.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Tony_G View Post
                          Nisam rekao da je Hiddink los trener zbog onog ispadanja s Rusijom, cak sam ga naveo kao sto mozes da vidis u klasu najboljih. To da je neko na taktickom planu bolji od Ancelottia prvi put cujem. Kako se osim taktikom osvaja LS? Dve titule i jedno drugo mesto. To je tvoje licno misljenje da je Hiddink bolji od Ancelottia, ali bojim se da nemas cinjenice da to i dokazes.
                          A sto se tice brljanja sa postavom i izmenama, pretpostavljam da govoris o 1/4 finalu LS sa Manchesterom. Tako to ide kad ti gazda dovede igraca kojeg mozda i nisi hteo za 50 miliona, moras da ga stavis u ekipu. A problem je sto ako ga stavis i izgubis onda gubis i posao, ako ga ne stavis i izgubis opet gubis posao. Ali opet to su dve utakmice, koje ne definisu sezonu, Chelse je najvise izgubio u novembru, decembru i januaru kad nisu mogli da se povezu. Lampard povredjen 4 meseca, Drogba ima malariju i jos par povreda i suspenzija. Ti navijas za Liverpool, sigurno se secas utakmice u novemru. Vezni red Mikel, Zhirkov, Ramires. Aj mi reci sta bilo koji trener tu moze da uradi. Totalni nedostatak kvaliteta, pritom Zhirkov nije centralni vezni, nego bek ili krilo. Chelsea je imao izuzetno mali tim ove sezone, par povreda i kraj price. Pa ne moze tako, ko god da je trener. Da ne govorim sto su igraci tipa Essien, Malouda, Anelka, cak i Drogba (mada ima malariju kao opravdanje) totalno zakazli.
                          Murinjo je najjaci na taktickom planu,pa onda Hidink.A Hidink je uzeo 1 LS i trebao je i 2009 ali sudije su pomogle Barsi.Ancelotiju svaka cast na te 2 LS ali kakvu je on ekipu imao godinama,a sa druge strane Hidink osim te sa Celsijem(koja nije bila najjaca tada)nije vodio nijednu takvu ekipu.Obojica su odlicni i totalno su razlicit tip trenera.A za to brljanje ne mislim na mec sa Mancesterom niti bilo sta vezano za Toresa,taj prosto mora da igra i njega je doveo Abramovic a ne Anceloti.Brljao je sto se tice nekih drugih izmena,Esjena stavljao na desnog beka,Kalu je zaista malo igrao a bio je u odlicnoj formi,a takve stvari su mu se desavale u Milanu ali siv grese naravno.A sto se tice ovog poslednjeg dela sto si napisao,ja sam rekao da ne mislim da je njegova greska ova sezona i da nije trebao da dobije otkaz,mada je morao da odradi jace leto ali svi grese i svaki trener ima svoju losu sezonu.Da se sa Fergusonom tako postupalo nikad ne bi bio to sto jeste.On prvih 7 godina u Mancesteru nije nista osvojio a evo kako je na kraju sve to ispalo.Abramovic treba samo da daje pare i da cuti,ali nazalost nece.

                          A te utakmice se naravno secam i bio sam jedini na forumu siguran u pobedu Liverpula.
                          sigpic

                          Comment


                          • Samo da pitam, sto ne sacekate ko ce biti trener pa onda raspravljate ?


                            Kada dođe novi trener, onda treba analizirati koje pozitivne stvari on donosi u klub a koje su negativne strane. Ovo je sada samo bespotrebno nagađanje.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              Murinjo je najjaci na taktickom planu,pa onda Hidink.A Hidink je uzeo 1 LS i trebao je i 2009 ali sudije su pomogle Barsi.Ancelotiju svaka cast na te 2 LS ali kakvu je on ekipu imao godinama,a sa druge strane Hidink osim te sa Celsijem(koja nije bila najjaca tada)nije vodio nijednu takvu ekipu.Obojica su odlicni i totalno su razlicit tip trenera.A za to brljanje ne mislim na mec sa Mancesterom niti bilo sta vezano za Toresa,taj prosto mora da igra i njega je doveo Abramovic a ne Anceloti.Brljao je sto se tice nekih drugih izmena,Esjena stavljao na desnog beka,Kalu je zaista malo igrao a bio je u odlicnoj formi,a takve stvari su mu se desavale u Milanu ali siv grese naravno.A sto se tice ovog poslednjeg dela sto si napisao,ja sam rekao da ne mislim da je njegova greska ova sezona i da nije trebao da dobije otkaz,mada je morao da odradi jace leto ali svi grese i svaki trener ima svoju losu sezonu.Da se sa Fergusonom tako postupalo nikad ne bi bio to sto jeste.On prvih 7 godina u Mancesteru nije nista osvojio a evo kako je na kraju sve to ispalo.Abramovic treba samo da daje pare i da cuti,ali nazalost nece.

                              A te utakmice se naravno secam i bio sam jedini na forumu siguran u pobedu Liverpula.
                              Nije Essien igrao desnog beka nijednom ove sezone, to se desavalo prethodnih godina kada su imali povredjene desne bekove. Ali posle finala LS 2008 ja se ne secam da je opet igrao tu poziciju, Kalou je bogami dosta igrao ove sezone, cak je poceo na Old Trafordu a Anelka bio na klupi. Bio je solidan Kalou, dao je oko 15/16 golova. A sto se tice lose odradjenog leta tu se slazemo, osim sto ti mislis da je Ancelotti napravio greske a ja mislim da je greske napravio odbor (vlasnik). U Celsiju nije uvek trener onaj koji odlucuje koga ce dovesti, nijedan trener ne bi odlucio da pusti Ballacka, Cola, Deca, Bellettia i Carvalha da odu a da dovede Ramiresa i Benayouna, to cak ni Benitez ne bi radio. Jedini transfer koji se zna da je Ancelotti licno trazio je David Luiz, koji inace ispade najbolje pojacanje. Ove ostale dovodi 'klub' a trener nek se snalazi.
                              sigpic

                              Comment


                              • Očigledno da je Abramovic morao da izbaci svoje frustracije zbog kupovine El Nina tako što će dati otkaz Ancelotiju. A 100% sam siguran da je Abramovic očekivao da će ovaj da postigne minimum 10 golova u drugom delu sezone i da će im pomoći u LŠ. Razlog loših igara tima je i u katastrofalnom Torresu.

                                I dalje mi je nejasno otpuštanje Ancelotiju, nego dobro... Ako Roman misli da će promena trenera doneti nešto novo njegova stvar...
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X