Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan Piper View Post
    Ma to sam mu ja poslao ali nisam ocekivao da ce mu stici
    Jebes metak, da je njih sutra dobiti.



    Neka mu je sa srecom. Da se naigra i da ga zaobidju povrede!

    Nikada necu zaboraviti ovaj gol protiv Liverpoola!



    Uzivajte!
    Projektil u nogama!
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Jos samo da mu Kum posalje glavu konja, ili da ga poljubi u usta...

      Ne verujem sta sve ljudi rade, sutra ce biti nevidjena tenzija, mozda veca nego na Liverpool - United, mada i tu ce biti haos zbog Evra i Suareza.

      Samo da prodje lepo Chelsea i svi smo zadovoljni, verovatno jedina sansa za trofej ove sezone. Valjda nece biti nekih gluposti kao u ligaskom mecu, mada mi deluje da ce bas tako da prodje...
      Last edited by Tony_G; 27-01-12, 21:24.
      sigpic

      Comment


      • Ako ima kaldionicara neka udju. odlicna prolaznost. Danas postavljene 4 utakmice sa odlicnim kvotama i sve 4 prosle. http://www.facebook.com/groups/256876061051170/

        Comment


        • Ja necu zaboraviti njega. Po meni on je bio veoma dobar stoper. Jeste bio trom ali imao je skok, imao je udarac glavom, i naravno "tackling". Plus kada pomenemo Shot power... Veoma solidan stoper, zao mi je sto je otisao i nadam se da ce u PSG-u biti standardan i da ce dozivjeti dosta lijepih trenutaka.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by Tony_G View Post
            Jos samo da mu Kum posalje glavu konja, ili da ga poljubi u usta...

            Ne verujem ljudi sve rade, sutra ce biti nevidjena tenzija, mozda veca nego na Liverpool - United, mada i tu ce biti haos zbog Evra i Suareza.

            Samo da prodje lepo Chelsea i svi smo zadovoljni, verovatno jedina sansa za trofej ove sezone. Valjda nece biti nekih gluposti kao u ligaskom mecu, mada mi deluje da ce bas tako da prodje...
            Ma navijaci QPR-a su pacenici teski, kompleksasi!

            I da sudjenje bude fer. Mada bi moglo malo na nasu stranu sada...
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Nikada necu zaboraviti ovaj gol protiv Liverpoola!
              Necu ni ja... Zakucao nas je tim golom...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Jos samo da mu Kum posalje glavu konja, ili da ga poljubi u usta...

                Ne verujem sta sve ljudi rade, sutra ce biti nevidjena tenzija, mozda veca nego na Liverpool - United, mada i tu ce biti haos zbog Evra i Suareza.

                Samo da prodje lepo Chelsea i svi smo zadovoljni, verovatno jedina sansa za trofej ove sezone. Valjda nece biti nekih gluposti kao u ligaskom mecu, mada mi deluje da ce bas tako da prodje...
                Zamisli scenario 0-3, Torres hat-trick
                Ko zna... Igramo u ovim crnim, pomalo nesrecnim dresovima. Imam osjecaj da ce biti cupavo...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Ivan Piper View Post
                  Zamisli scenario 0-3, Torres hat-trick
                  Ko zna... Igramo u ovim crnim, pomalo nesrecnim dresovima. Imam osjecaj da ce biti cupavo...
                  Ne pominji Torresa vise. To je baksuzno...

                  Sto jest jest, ti tamni dresovi nam nikada nista dobro nisu donijeli. Ako pobjedimo, to ce biti neka skromna pobjeda pazi sta ti kazem. Samo da bude pobjeda, nebitna je gol razlika!

                  Sad odjednom, pokusacemo dovesti Lucasa Mouru prije 31. januara. Lozi nas gamad opet!
                  Last edited by bracala; 27-01-12, 21:33.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Aj da probamo ovako:
                    Torres sjutra nece postici gol.
                    Bice veoma gusto i na kraju cemo izgubiti i ispasti iz FA Cup-a.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Aj da probamo ovako:
                      Torres sjutra nece postici gol.
                      Bice veoma gusto i na kraju cemo izgubiti i ispasti iz FA Cup-a.
                      Aj probacemo. Kako god, ti si najeb'o...
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Sad odjednom, pokusacemo dovesti Lucasa Mouru prije 31. januara. Lozi nas gamad opet!
                        Vec su ponudili 29M za njega ali su ovi odbili...
                        On ima klauzulu od 66M, nisam siguran da li traze bas toliko ili bi bili zadovoljni sa 40/50M. U svakom slucaju on ce tek na leto negde, najverovatnije....
                        sigpic

                        Comment


                        • Ijaoo sad sam procitao, zainteresovani da dovedu Meda iz Partizana
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan Piper View Post
                            Ijaoo sad sam procitao, zainteresovani da dovedu Meda iz Partizana
                            Ja sam to procitao jos u decembru, ne verujem da ce biti nesto od toga. To njegov agent napumpao pricu, navodno je i Liverpool zainteresovan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav crni Medo, da odem po strik i da se objesim...

                              Evo highlightsa sa meca protiv Norwicha.


                              Piazon polako ali sigurno sve vise pokazuje svoj talenat i postepeno se uklapa u ekipu. Vec sam rekao da ce Feruz biti strasan spic za par godina. Dosta je jak, brz, ima sut i tehniku, a tek mu je 16 godina. Tu bih dodao i Milana Lalkovica koji moze igrati oba krila i napadaca, ali se najbolje snalazi na krilima.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Tesko utakmica za gledanje, jedna od tezih. U veznom danas Meireles najbolji! Malouda ocaj... Mata i Torres se jedini isticali koliko su mogli. Nisu to pretjerano dobre partije, ali u ovom sivilu to je prolazna ocjena. Cech nas spasio, hvala mu! Vezni nam je ocaj, treba pod hitno nekoga dovesti! Najvise me je nerviralo to sto su u 1. poluvremenu, Torres i Sturridge pipnuli 3 puta loptu. Torres u vazdusnim duelima a Sturridge na centru tek, Mata se morao vracati da pogura to koliko je moguce. Lose...

                                Ali neka smo prosli i revansirali se na isti nacin QPR-u kao oni nama u ligi - iz nepostojeceg penala! To jos vise boli... Neka vide, kako je kada te neko osteti.

                                Onih prvih 15 minuta u 2. poluvremenu su dokaz da se moze i mora bolje. Cim smo malo jaci presing stavili odmah su i akcije i prilike dolazile same od sebe...

                                Nadam se da ce se Ramires oporaviti, jer nam ionako fali kvaliteta u veznom, ne treba nam jos jedna povreda!
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X