Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lampard samo u jednom trenutku seo na travu i drzao se za nogu, najverovatnije povreda lista, jos se ne zna koliko je ozbiljna.
    sigpic

    Comment


    • Odmah po zavrsetku utakmice sa Norwichom citava ekipa je odletjela na Mallorcu gdje ce provesti par dana u treniranju, daleko od medija. Jedino se Lampard nije prikljucio ekipi jer je jos na pretragama da se ustanovi tezina njegove povrede. On bi se mogao ekipi pridruziti za koji dan.

      Nadam se da ce svima prijati ovaj put i da ce se psihicki srediti neke stvari u glavama igraca.
      Hazard ne dolazi, vjerujem da svi to znate. Ko ce sada doci, to je misterija prava...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by tata Mumi View Post
        Nadam se da ce svima prijati ovaj put i da ce se psihicki srediti neke stvari u glavama igraca.
        Hazard ne dolazi, vjerujem da svi to znate. Ko ce sada doci, to je misterija prava...
        Nadam se da ce doci Willian, ili bilo koji ofanzivni vezni. Takodje je neophodna takticka promena, jer ovi igraci sigurno mogu mnogo vise u drugacijoj postavci, i dalje mi nije jasno zasto se igra bez presinga i zasto cekaju protivnika duboko na svojoj polovini i dopustaju protivnickim stoperima da prenose loptu. Bas frustrirajuce...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Tony_G View Post
          Nadam se da ce doci Willian, ili bilo koji ofanzivni vezni. Takodje je neophodna takticka promena, jer ovi igraci sigurno mogu mnogo vise u drugacijoj postavci, i dalje mi nije jasno zasto se igra bez presinga i zasto cekaju protivnika duboko na svojoj polovini i dopustaju protivnickim stoperima da prenose loptu. Bas frustrirajuce...
          Ja se sve manje nadam... Hazard otpao, novinarsko sranje. Ovi za Williana traze €30m i ko zna da li ce doci i kada ce doci. Sjecas se koliko se sa Cahillom pregovaralo, jer mu Boas nije htio dati vecu platu od 75k i tu ga opravdavam. A pored Williana nema nekog ko se dosta pominjao ovog januara, tako da je on jedina sansa... A pristup se mora promjeniti, ne znam o cemu oni razmisljaju dok protivnik drzi loptu...



          Obrati paznju na ono protiv Uniteda, kakva majstorija! Steta sto je dosta pao sa formom prosle godine, pitanje je da li ce se dignuti u Dijonu, a obecavao je mnogo...
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Na zalost nikako da dobije pravu sansu Kakuta. Cudi me da u Boltonu nije vise igrao, pogotovo jer su oni bili bas losi a nije im neka konkurencija na toj poziciji, najbolji igrac im je slomio nogu (Lee Chung Yong). Kako bih voleo njega da vidim u Chelsea-ju...
            Prosle sezone negde u preiodu septembar/oktobar bio je nekoliko puta i starter ali nije se dovoljno pokazao, zapravo nista nije pokazao. Onda je otisao na pozajmicu u Fulham ali ni tamo nije mnogo igrao. Ja sam odavno rekao da bi ovo bila prava tranziciona sezona, trebalo je najuriti Maloudu, Anelku i jos neke jos letos, i umesto njih koristiti Kakutu, McEachrana, Lukakua itd. Onda bih prihvatio sve lose rezultate, losu igru itd. Makar bi postojala pozitivna strana u svemu tome a to je da talentovani klinci dobijaju priliku i iskustvo sto bi mnogo znacilo sledecih godina.
            Ovako svi pricaju o nekoj tranziciji ali ja je ne vidim.
            sigpic

            Comment


            • Prava steta sto nije uspio, a veliki je talenat. Vidjecemo kako ce proci ova pozajmica u Dijonu do ljeta, mada nisam pretjerani optimista kada je on u pitanju...

              Evo sta kaze Romeu o moguce povratku u Barcelonu:
              "I would not want to go back and not play, I'm happy where I am.”
              A Boas je izjavio da ce pokusati dovesti igraca koji ce moci nastupati u svim takmicenjima. Bice to tesko...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Svaka mu cast ako tako razmislja,ako se vec ustalio ovdje i ne igra lose,onda je bolje za Chelsea i za njega da ostane,glupo bi bilo da ode jer zna da nece igrati...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Sada mi je samo jos vise krivo za ona dva boda koja su prokockana juce,ovo je bila povoljna sansa da se dodje na samo -3,ali nije lose ni ovih -5 jer ima jos dosta utakmica i od te pozicije se ne smije odustati
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Kupio me je ovom izjavom, zelim mu uspesnu karijeru u Celziju.
                    Samo da nastavi ovim tempom i uskoro ce postati nezamenljiv, a jos jedna dobra stvar je to sto ce Celzi dobiti dugorocno resenje na toj poziciji.

                    Comment


                    • Slučajno naleteo na ovaj klip dok sam tražio današnji njegov gol...



                      323 utakmice, 150 golova i 69 asistencija...
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Koji je ovo majstor!

                        Uzivao sam dok sam gledao golove i prisjecao se mocnog Didiera. Kada je on u pitanju, ja sam subjektivan jbg, toliko ga gotivim da je to nenormalno. Covjek je jak kao konj, okretan, perfektna igra glavom, gradjenje savrseno (igraci se prosto odbijaju od njega), dobro izvodi slobodnjake, dobra tehnika, snalazljiv, dobro koristi obe noge + golgeter, jednostavno savrsen spic! Prije 2-3 godine kada je Didier jos bio u najboljim danima, ne sjecam se da je bilo teze cuvati nekoga od njega... Mnogo je dao Chelsea-ju i ne cudi to sto je postao legenda i sto ce ostati u srcima navijaca. Najbolji igrac i svoje zemlje svih vremena. Uvijek daje maksimum na terenu, ne podnosi poraz. A ostace mi upamcene izjave Hiddinka i Ancelottija: "Drogba je takav da prosto "jede" svu konkurenciju oko sebe. To ne znaci da je on negativan ili los, vec govori koliko je on dobar zapravo". Ne zelim vrijedjati ostale timove i igrace, ali za mene je on najbolji spic ove decenije, to je jace od mene. Ne mogu prezaliti to sto je on kao i sva ova "stara garda" Chelsea-ja prezivjela ono omalovazavanje i kradju od strane UEFA-e te pogane 2009. godine, sto nam nisu dopustili da igramo jos jedno finale LS, zasluzili smo to! Zeli zavrsiti karijeru igrajuci za Chelsea i nadam se da ce se to i desiti, a ako se nazalost ne desi, Didier Drogba Tito ce ostati upamcen i bice jedinica perfekcije svim buducim napadacima koji budu dolazili na Bridge.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • http://www1.skysports.com/football/n...-bid-confirmed
                          sigpic

                          Comment


                          • Ma masala, dosta im je ovih 16M funti (€20m) ali problem je sto nama ocajnicki treba jedan ovakav igrac...

                            Tek sada vjerujem da nam niko nece doci.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ma masala, dosta im je ovih 16M funti (€20m) ali problem je sto nama ocajnicki treba jedan ovakav igrac...

                              Tek sada vjerujem da nam niko nece doci.
                              Willian je sjajan igrac, ali problem jeste taj sto nijedan igrac Sahtjora nije na prodaju, a s tim ce traziti veliki novac za igraca...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                                Willian je sjajan igrac, ali problem jeste taj sto nijedan igrac Sahtjora nije na prodaju, a s tim ce traziti veliki novac za igraca...
                                Pa da, klauzula mu je 29M! Ma nista od ovog prelaznog roka, valja do kraja sezone gledati neke pacenike i nervirati se... A onda na ljeto sve rasprodati i dovesti nova lica.

                                Lampard je sjebao misic i nece igrati mec protiv QPR-a u FA Cupu, a nije sigurno ni da ce nastupati u narednom kolu PL. Prikljucice se ekipi na Mallorci za dan-dva...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X