Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by amare@stoudemire View Post
    bilo bi dobro kad bi smo pokusali njega da dovedemo....ali kad bolje razmislim on nije za PL...
    Zasto?!
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by amare@stoudemire View Post
      bilo bi dobro kad bi smo pokusali njega da dovedemo....ali kad bolje razmislim on nije za PL...
      Hajde budi fin pa nas prosvijetli objasnjenjem...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • pa njega stalno neke povrede muce....

        Comment


        • Originally posted by amare@stoudemire View Post
          pa njega stalno neke povrede muce....
          Hazarda?Ozbiljno?

          Mozes li mi reci kad se povrijedio i o kojoj se povredi radi,a bilo bi fino ako znas da nas malo prosvijetlis i o igrackim kvalitetima doticnog,kad vec tako jedes materiju
          Last edited by AK47; 12-01-12, 22:32.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Hazarda?Ozbiljno?

            Mozes li mi reci kad se povriedio i o kojoj se povredi radi,a bilo bi fino ako znas da nas malo prosvijetlis i o igrackim kvalitetima doticnog,kad vec tako jedes materiju
            brate mogu ja sad da ti pricam o kvalitetima Hazarda ali ja sam pricao o Patu...bolje da citas postove dole nego sto okrivljujes mene da sam neznalica......
            Last edited by amare@stoudemire; 12-01-12, 20:10.

            Comment


            • Od 10-ak postova koji su pisani o tome,spominjali smo Hazarda,Pato sam u jednom ili dva cini mi se,tako da je logicno bilo da spominjes Belgijanca jer nigdje nisi nista naglasio koliko ja vidim
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Od 10-ak postova koji su pisani o tome,spominjali smo Hazarda,Pato sam u jednom ili dva cini mi se,tako da je logicno bilo da spominjes Belgijanca jer nigdje nisi nista naglasio koliko ja vidim
                vidi stvarno ja nisam napisao da se radi o Patu, neverujem sta mi se desava danas... a Hazard bi bio odlican vec zamisljam neke kombinacije kako bi mogla da izgleda ekipa...

                EDIT:a neki put kad budem imao volju napravicu analizu za Hazarda..

                EDIT:evo ga Esien se vratio odigrao je mec za rezerve....
                Last edited by amare@stoudemire; 12-01-12, 20:27.

                Comment


                • AVB je potvrdio da Celsi nije poslao nikakvu ponudu za Hazarda.
                  When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

                  Comment


                  • Originally posted by amare@stoudemire View Post
                    vidi stvarno ja nisam napisao da se radi o Patu, neverujem sta mi se desava danas... a Hazard bi bio odlican vec zamisljam neke kombinacije kako bi mogla da izgleda ekipa...

                    EDIT:a neki put kad budem imao volju napravicu analizu za Hazarda..

                    EDIT:evo ga Esien se vratio odigrao je mec za rezerve....
                    E izvini, ali ahahahahahhahahaaahahha
                    Ja ne mogu da vjerujem sta ti pises, cas jedno, cas drugo...
                    Nema potrebe da nam "pravis" analizu za Hazarda. Imam osjecaj isprepisivaces nam sa Wikipedie neke nepotrebne informacije
                    To za Essien-a smo znali ;)

                    @ c-bosh
                    sto ne znaci da nece...
                    Last edited by Drunken Whaler; 12-01-12, 22:39.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • Dzos Mekihran u Svonsiju na pozajmici ocigledno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne ide Hazard nigde u januaru, to je rekao predsednik, to je rekao menadzer, i to je sam Hazard rekao... Tako da nema potrebe vise potencirati price oko njegovog dolaska u bilo koji klub u januaru...;)
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Sky Sources understand the stopper is travelling to London this evening to conclude his move to Stamford Bridge.
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo i konacno- Cahill potpisao za Chelsea!
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Sky Sports sources understand Queens Park Rangers have agreed a fee for Chelsea defender Alex.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ovo je odlicno,otisao igrac koji je nepotreban za igraca koji je potreban,Cahill ce svakako koristiti,sad idemo po jednog veznog igraca
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X