Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bolton je prihvatio ponudu za Gary Cahilla od 7 miliona funti. Ostaje jos samo da se dogovore oko licnih uslova i Cahill vam dolazi.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Da, procitao sam to, i srecan sam sto Cahill dolazi. Od kada sam ga gledao u mecu MNE-ENG, nadao sam se da cu ga vidjetu u dresu Celsija
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Originally posted by ivan piper View Post
        Da, procitao sam to, i srecan sam sto Cahill dolazi. Od kada sam ga gledao u mecu MNE-ENG, nadao sam se da cu ga vidjetu u dresu Celsija
        odlican je igrac presrecan sam sto dolazi kod nas inace bice odlicno sto ce Teri i Luiz morati vise da trude da bi ostali u prvoj postavi...

        Comment


        • E jbm ti medije i transfere.

          http://www1.skysports.com/football/news/11095/7401996/

          Jbs spanske sapunice. Licni uslovi tesko napreduju a McEachran sad ne ide u Bolton vec u neki drugi klub. A neki dan rekose da ide u Bolton.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Ma izvalio sam da AVB zna da ubaci neke engleske termine koji nemaju veze s onim sto zapravo hoce da kaze. Pa tako u ovom slucaju "miles apart".
            Pa sigurno Cahill ne trazi 200k nedeljno, a i ovi mu sigurno ne nude 5k nedeljno. Kapiram da ce se naci na nekoj razumnoj cifri od 50/60k, mozda malo vise...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by amare@stodermaire View Post
              odlican je igrac presrecan sam sto dolazi kod nas inace bice odlicno sto ce Teri i Luiz morati vise da trude da bi ostali u prvoj postavi...
              Jesi li ti normalan??? Terry da se trudi da bi ostao u prvoj postavi?!
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Teri ce igrati prvu da dodje na utakmicu sa zapaljenim dzointom.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by ivan piper View Post
                  Jesi li ti normalan??? Terry da se trudi da bi ostao u prvoj postavi?!
                  kad je mogo Lamparda da stavlja na klupu zasto nebi i njega...mora malo da se brine....ali Luiz u on ce morati dosta da se potrudi kolko je puta ove sezone zasluzio crveni a i imao je neke greske...

                  Comment


                  • Terry igra odlicno u posljednje vrijeme i nema razloga da on ide na klupu.

                    I izjavio je neki dan da se ne moze zamisliti u drugom dresu i da ce karijeru zavrsiti u Chelsea-ju. I naglasio je da bi volio da dobije neku funkciju po zavrsetku karijere. Legenda!

                    Pregovori sa Cahillom traju jos. I nadam se da ce se dogovoriti za dan-dva i da se onda sve to ozvanici prelaskom, pa da se oko moze baciti na igrace koji su orijentisani prema naprijed.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Terry igra odlicno u posljednje vrijeme i nema razloga da on ide na klupu.

                      I izjavio je neki dan da se ne moze zamisliti u drugom dresu i da ce karijeru zavrsiti u Chelsea-ju. I naglasio je da bi volio da dobije neku funkciju po zavrsetku karijere. Legenda!

                      Pregovori sa Cahillom traju jos. I nadam se da ce se dogovoriti za dan-dva i da se onda sve to ozvanici prelaskom, pa da se oko moze baciti na igrace koji su orijentisani prema naprijed.
                      Da, da, rekao je da bi jednog dana volio da bude menadzer Celsija.

                      Zgade mi se ljudi koji govore los je on kao covjek, njegov otac ovo njegova majka ono- ne zanima me to, jednostavno covjek je bukvalno posvetio svoj zivot Celsiju, emotivno je vezan za klub( ra razliku od nekih manekena kojima je najvaznija frizura, tu mislim na Maludu), i uvijek daje sve od sebe na utakmicama. On je legenda i tacka.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Originally posted by ivan piper View Post
                        Da, da, rekao je da bi jednog dana volio da bude menadzer Celsija.

                        Zgade mi se ljudi koji govore los je on kao covjek, njegov otac ovo njegova majka ono- ne zanima me to, jednostavno covjek je bukvalno posvetio svoj zivot Celsiju, emotivno je vezan za klub( ra razliku od nekih manekena kojima je najvaznija frizura, tu mislim na Maludu), i uvijek daje sve od sebe na utakmicama. On je legenda i tacka.
                        Ma ne interesuju me misljenja pacenika.

                        JT - Captain Leader Legend!
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Auu, sada sam cuo, pominje se suspenzija od 15 meceva za JT
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ma ovo je sramota, ide mi na kurac vise ovaj Boas da mu jedini igrac koji nesto pravi sedi na klupi, jebala ga njegova formacija vise

                            Comment


                            • Originally posted by Drogba View Post
                              Ma ovo je sramota, ide mi na kurac vise ovaj Boas da mu jedini igrac koji nesto pravi sedi na klupi, jebala ga njegova formacija vise
                              daj mene ovo vec pocelo da iritira ovoliko dugo bez pobede nesecam se kad su nesto ovako uradeli....

                              Comment


                              • Originally posted by Drogba View Post
                                Ma ovo je sramota, ide mi na kurac vise ovaj Boas da mu jedini igrac koji nesto pravi sedi na klupi, jebala ga njegova formacija vise
                                Na koga mislis, ko pravi razliku?
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X