Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slazem se za vezistu, ali ako se vec podmladjuje ekipa, i Bosingwa bi mogao lagano otici, dok se jos mogu uzeti neke pare za njega. Ove sezone je odlicno poceo u prvih par kola, bio mozda i nas najbolji igrac, ali je onda naglo pao i sada igra toplo-hladno. Mislim da ima 29. godina tako da bi bilo fino rijesiti poziciju desnog beka na ljeto ako se ukaze prilika za to.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      Slazem se za vezistu, ali ako se vec podmladjuje ekipa, i Bosingwa bi mogao lagano otici, dok se jos mogu uzeti neke pare za njega. Ove sezone je odlicno poceo u prvih par kola, bio mozda i nas najbolji igrac, ali je onda naglo pao i sada igra toplo-hladno. Mislim da ima 29. godina tako da bi bilo fino rijesiti poziciju desnog beka na ljeto ako se ukaze prilika za to.
      Da, svakako ne treba racunati Bosingwu kao dugorocno resenje, samo kazem nema potrebe u januaru uzimati desnog beka. Inace mislim da Bosingwi mozda istice ugovor na leto, tako da mozda ode za dzabe, nisam siguran stvarno...
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Da, svakako ne treba racunati Bosingwu kao dugorocno resenje, samo kazem nema potrebe u januaru uzimati desnog beka. Inace mislim da Bosingwi mozda istice ugovor na leto, tako da mozda ode za dzabe, nisam siguran stvarno...
        U pravu si, sad sam vidio da mu ugovor istice 30.6.2012. godine... Tako da ce otici za "dz" a mozda ga neko kupi u januaru vec.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by Bogi View Post
          PS Jel istina da je Celzi zapeo za Van der Viela? Pitam jer ga Valensija hoce odavno.
          cuo sam da se on vec sve dogovorio sa Valensijom i da dolazi u junu u Spaniju

          Comment


          • Holandjanin kida ljudi,cak je prije nekih 7-8 mjeseci bila prica da ce ga Chelsea sigurno dovesti ali eto ode covjek u Valenciju,moram reci nazalost po Chelsea

            Vrlo dobar je u odbrani,a prema naprijed objasnjava,igra standardno i u repki,steta,jednostavno steta
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Holandjanin kida ljudi,cak je prije nekih 7-8 mjeseci bila prica da ce ga Chelsea sigurno dovesti ali eto ode covjek u Valenciju,moram reci nazalost po Chelsea

              Vrlo dobar je u odbrani,a prema naprijed objasnjava,igra standardno i u repki,steta,jednostavno steta
              I ja kazem da je steta, al' sta ces... Valja iskopati nekog drugog.

              Lampard izjavio da ne planira napustati Chelsea do kraja karijere. Drogba ne zeli 12-mjeseci ugovor, vec do kraja karijere. Medjutim, zasad se to oteglo, sporo idu pregovori i mogao bi Drogba u januaru u Kinu.

              A Marseille i Olympiacos su pokazali interesovanje za Kakutu. Pa bi ga zeljeli kupiti.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Dobra alternativa je Gonzalo Castro iz Leverkuzena,dobar igrac,24 godine i kosta oko 6 miliona,mada ko zna sta AVB trenutno vidi...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ne bih rekao da kosta samo 6 miliona i budi uveren da ce ga pored Celzija na kraju sezone traziti i Arsenal i Liverpul i sigurno ce to kostati duplo vise nego sto si rekao.
                  A i mislim da mu je cena u transfermarketu malo veca i sigurno ce mu malo skociti zbog toga sto je igrao LS, potrazanja za njim moze malo da mu napumpa cenu.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Dobra alternativa je Gonzalo Castro iz Leverkuzena,dobar igrac,24 godine i kosta oko 6 miliona,mada ko zna sta AVB trenutno vidi...
                    Sta god da on vidi, mislim da ce se desni bek tek na ljeto kupovati.

                    Sada u januru dosta su Cahill, Hazard i jos neki veznjak.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Cijena preko transfermarkta mu je 7 miliona bila nedavno,ali je i Vidal vrijedio vise pa su ga dali Juventusu jeftino i to na rate,oni nisu klub koji nesto posebno zanovijeta oko transfera s obzirom da su uvijek zivjeli od istih i pare su im neophodne

                      Cijena nece biti puno veca od ove koju sam ja rekao,ali vidjet cemo,Chelsea-u bi svakako dobro dosao
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Cijena preko transfermarkta mu je 7 miliona bila nedavno,ali je i Vidal vrijedio vise pa su ga dali Juventusu jeftino i to na rate,oni nisu klub koji nesto posebno zanovijeta oko transfera s obzirom da su uvijek zivjeli od istih i pare su im neophodne

                        Cijena nece biti puno veca od ove koju sam ja rekao,ali vidjet cemo,Chelsea-u bi svakako dobro dosao
                        http://www.transfermarkt.de/de/gonza...ler_28947.html

                        Vidala su morali da prodaju zato sto mu je bila poslednja godina ugovora, a Juve je iskoristio to sto Leverkuzen je zeleo po svaku cenu da ne proda Bajernu igraca i to je za njih bio dobar deal.
                        A Kastru istice ugovor 2014 godine, mada nesto ne verujem da bi ga Leverkuzen prodao sad odmah, jedino da ponudite 15 miliona evra i oni srecni.
                        Doci ce Kastro, samo ako se resite Bosingve, mada imacete na leto prednost kod Kastra ako izborite LS.;)

                        Comment


                        • Porasla mu je cijena,ali dobro ovo su sve nagadjanja sada,meni je dobar igrac i mislim da se ponudi neka razumna svota da bi on i dosao,mislim na ljeto naravno

                          Ubio bih za Hazarda(alternativa covjek od 100 miliona) i Daniele de Rossi-ja,znam da je nemoguce da ovaj drugi dodje al samo kazem,niko mi drazi ne bi bio,on je pojam veznog igraca za mene
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Nema nikakve pobune medju igracima. Jer je kapiten 100% uz Boasa...



                            "I want to make it clear I'm 100 per cent behind the manager. There are no problems behind the scenes."
                            A i Lampard izjavio da zeli zavrsiti karijeru igrajuci samo za Chelsea, tako da je ono bilo novinarsko sranje.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Sada sam pregledao nekoliko videa Torresovih golova. Meni izgleda kao da je on izgubio brzinu, eksplozivnost koja ga je krasila. Vecinu golova u Liverpoolu dao je pretrcavanjem igraca, a zatim egzekucijom. Stvarao je sanse bukvalno sam... Sada kao da nije u stanju da to uradi. Vidjecemo u narednim mecevima da li grijesim...
                              Ne znam, ja vjerujem u Torresa da moze da proradi, imam veoma visoko misljenje o njemu, a i nekako mi je drag, sta znam... Sjecam se vremena kada sam sa ocem pratio utakmice( tada je Torres igrao za Atletico Madrid), uvijek smo komentarisali njegove nevjerovatne sposobnosti, smatrali smo da je on najbolji napadac( u to vrijeme jedan od najboljih). Bas iz tog razloga sam bio presrecan kada je on dosao u Chelsea, probudio je neke lijepe uspomene u meni.

                              Koliko sam se samo plasio kada bi igrali protiv Liverpool-a( e vec u to vrijeme po meni bio je najbolji napadac), tokom cijelog meca ja sam samo pratio njega i strepio kada je lopta u njegovim nogama

                              Eto tako, ja se iskreno nadam da ce on konacno proraditi, i ako se to desi, ja cu biti presrecan
                              Last edited by Drunken Whaler; 03-01-12, 23:39.
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post
                                Sada sam pregledao nekoliko videa Torresovih golova. Meni izgleda kao da je on izgubio brzinu, eksplozivnost koja ga je krasila. Vecinu golova u Liverpoolu dao je pretrcavanjem igraca, a zatim egzekucijom. Stvarao je sanse bukvalno sam... Sada kao da nije u stanju da to uradi. Vidjecemo u narednim mecevima da li grijesim...
                                Ne znam, ja vjerujem u Torresa da moze da proradi, imam veoma visoko misljenje o njemu, a i nekako mi je drag, sta znam... Sjecam se vremena kada sam sa ocem pratio utakmice( tada je Torres igrao za Atletico Madrid), uvijek smo komentarisali njegove nevjerovatne sposobnosti, smatrali smo da je on najbolji napadac( u to vrijeme jedan od najboljih). Bas iz og razloga sam bio presrecan kada sam ga vidio u Celsiju, probudio je neke lijepe uspomene u meni.

                                Koliko sam se samo plasio kada bi igrali protiv Liverpoola( e vec u to vrijeme po meni bio je najbolji napadac), tokom cijelog meca ja sam samo pratio njega i strepio kada je lopta u njegovim nogama

                                Eto tako, ja se iskreno nadam da ce on konacno proraditi, i ako se to desi, ja cu biti presrecan

                                Lepo si ovo opisao. I ja verujem da ce Torres proraditi. Jednostavno, takav majstor nije tek tako mogao da izgubi osecaj za gol.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X