Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Najjace je ono radovanje kada su svi otisli do klupe posle Ramiresovog gola.
    Ja sam se iznervirao na golmana Wolvesa. Protiv Arsenala je sve branio, a danas se pitao nije.
    A da, i meni je odmah palo na pamet da je to onaj dogovor da slave sa Boasom, ali ko ce znati
    Samo nek se oni sto cesce raduju
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      A ne kontam sto ne bi prisustvovao veceri, po meni sramota za boasa, odnosno jadno.
      Pa upravo tako, kao da je kriminalac jbt. E bas ce mi biti zanimljivo da vidim reakciju AVB-a ako Terry bude proglasen kriv za rasisticke uvrede na racun A.Ferdinanda.


      Inace danas su mnogo bolje delovali, prakticno sve vreme kontrolisali utakmicu, samo je bio nezgodan onaj period sredinom prvog poluvremena kad su svi poludeli i sudija morao da pokaze nekoliko zutih kartona. Voleo bih da ostane ova formacija i ovakva selekcija, samo bih Sturridge-a ubacio umesto Torresa u napad.
      Nisam siguran ni koja je to bila formacija, delovalo je kao 4-2-3-1, sa Lampardom na pozicije 10-ke, mada su on i Mata dosta menjali pozicije i odlicno kombinovali. Ramires mi je cak i prihvatljiviji po desnoj strani nego u sredini, ne moram da brinem da li ce izgubiti loptu u tesnoj situaciji, ovako se njegova igra svodi na koriscenje brzine sto ima mnogo vise smisla na strani nego kad igra kao centralni vezni. A Romeu, Meireles, Lampard i Mata odlicno koriste tehniku i dobro se krecu i dugo zadrzavaju loptu na polovini protivnika. Pozitivna promena danas, iako je bilo bas gusto na kraju.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa upravo tako, kao da je kriminalac jbt. E bas ce mi biti zanimljivo da vidim reakciju AVB-a ako Terry bude proglasen kriv za rasisticke uvrede na racun A.Ferdinanda.


        Inace danas su mnogo bolje delovali, prakticno sve vreme kontrolisali utakmicu, samo je bio nezgodan onaj period sredinom prvog poluvremena kad su svi poludeli i sudija morao da pokaze nekoliko zutih kartona. Voleo bih da ostane ova formacija i ovakva selekcija, samo bih Sturridge-a ubacio umesto Torresa u napad.
        Nisam siguran ni koja je to bila formacija, delovalo je kao 4-2-3-1, sa Lampardom na pozicije 10-ke, mada su on i Mata dosta menjali pozicije i odlicno kombinovali. Ramires mi je cak i prihvatljiviji po desnoj strani nego u sredini, ne moram da brinem da li ce izgubiti loptu u tesnoj situaciji, ovako se njegova igra svodi na koriscenje brzine sto ima mnogo vise smisla na strani nego kad igra kao centralni vezni. A Romeu, Meireles, Lampard i Mata odlicno koriste tehniku i dobro se krecu i dugo zadrzavaju loptu na polovini protivnika. Pozitivna promena danas, iako je bilo bas gusto na kraju.
        Da, to je tacno, samo jos kad bi ojacao, treba mu snaga ako misli da pravi neke solo prodore.
        Ja Torresa ne bih dirao, svidja mi se kako je danas odigrao, i osjecam da ce biti golova. Danas je stvorio dvije veoma dobre sanse Mati i Lampardu. Ne mozemo reci da je los.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Evo vi ste rekli skoro sve...

          Eto cak je i Josh uspio sakupiti nekih 15 minuta. Samo se trebao malo cesce vracati u sredinu. Mata seta tokom cijele utakmice pa je i Josh trebao tih zadnjih 15 minuta uraditi isto, ali nema veze. Ako Bog da, bice vremena i za njega.

          Na kraju Cech ispade junak, jer da nije on onako odlicno reagovao, opet bi prokockali bodove u zadnjoj sekundi. A stvarno bi bilo nezahvalno da nismo uzeli sva 3 boda jer smo kontrolisali cijelu utakmicu. Samo sto se cesto desava u toku utakmice da igraci dobiju neku blokadu ili sta ja znam... Uglavnom, sve stane odjednom. To se mora promijeniti. Aj bar su danas izrazili vise zelje nego protiv Ville i Fulhama koji su najsvjeziji primjeri ocaja. Mora ovo jos dosta dosta bolje!
          Meireles danas bio kriminalan. Nije se sastavio sa loptom kako treba...

          Ali najvaznija su 3 boda, valjda ce ih biti jos.
          Naredni je Portsmouth u FA Cupu, pa onda Sunderland kuci.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Dakle Luiz, pocinje da me iritira. Kod prekida se ne postavlja kako treba, sto je slucaj i sa poslednjom sansom za VUL ! Kad je dosao cini mi se da je igrao beka i bas protiv utd je zabio. Mislim da bi vise sluzio na beku, mada sigurno ne bi bio ofanzivan, ali bi makar u odbrani bili ok. Sigurno tu fali Ivanovic u skoku pa bi izgledali bolje.
            Dalje ramires,pokazao i danas da on mora biti u 11 ! Ne slazem se da sa vama da treba da igra ovo krilo jer se bas videlo da mu ne lezi bas. Kazem moze da odigra kao sto je danas, ali sredina je njegovo mesto. Zasto ? On je tipican "ker" u ekipi, a takav igrac je potreban po meni svakoj ekipi. Ono ne zna da zavrsi 1 na 1 sa gosom (nekad mu udje) i nema zavrsni pas . To se videlo danas a i videlo se na ostalim utakmicama. Ne znam jel ste videli,ali na kraju se tores iznervirao sto mu nije samo cusno loptu kad je bio na ivici ofsajda sto Tony kaze. I jos jednom kad je pokusao nesto, a na kraju ni mati ni toresu.

            Svidja mi se ova formacija, samo se nadam da nije prinudna.

            Sledi POR i SAN,utakmice koje dobijamo. SAN nam po meni lezi i treba im se svetiti za ono od prosle godine.

            Udjosmo u 4.


            Meireles katastrofa, on mi se nikad nije ni svidjao,ali valjda ce biti makar malo bolji !
            Last edited by Drogba; 02-01-12, 19:57.

            Comment


            • Meni je danas Luiz odigrao propisno...
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Drogba View Post
                Dakle Luiz, pocinje da me iritira. Kod prekida se ne postavlja kako treba, sto je slucaj i sa poslednjom sansom za VUL ! Kad je dosao cini mi se da je igrao beka i bas protiv utd je zabio. Mislim da bi vise sluzio na beku, mada sigurno ne bi bio ofanzivan, ali bi makar u odbrani bili ok. Sigurno tu fali Ivanovic u skoku pa bi izgledali bolje.
                Dalje ramires,pokazao i danas da on mora biti u 11 ! Ne slazem se da sa vama da treba da igra ovo krilo jer se bas videlo da mu ne lezi bas. Kazem moze da odigra kao sto je danas, ali sredina je njegovo mesto. Zasto ? On je tipican "ker" u ekipi, a takav igrac je potreban po meni svakoj ekipi. Ono ne zna da zavrsi 1 na 1 sa gosom (nekad mu udje) i nema zavrsni pas . To se videlo danas a i videlo se na ostalim utakmicama. Ne znam jel ste videli,ali na kraju se tores iznervirao sto mu nije samo cusno loptu kad je bio na ivici ofsajda sto Tony kaze. I jos jednom kad je pokusao nesto, a na kraju ni mati ni toresu.

                Svidja mi se ova formacija, samo se nadam da nije prinudna.

                Sledi POR i SAN,utakmice koje dobijamo. SAN nam po meni lezi i treba im se svetiti za ono od prosle godine.

                Udjosmo u 4.


                Meireles katastrofa, on mi se nikad nije ni svidjao,ali valjda ce biti makar malo bolji !
                Luiz nikad nije igrao beka u Chelsea-ju, onaj gol protiv Uniteda je usledio jer je ostao u napadu posle prekida. Po mom misljenju igrac sa takvom tehnikom bi mogao lagano da se preseli u vezni red, i mozda bi bio najbolje resenje na poziciji zadnjeg veznog, jer realno izmedju njega, Romeua i Mikela, on je najbolji fudbaler. Dodao bi i brzinu i tehniku veznom redu, i stvarno mi je zao sto ga AVB nije isprobao na tom mestu.
                Ramires jeste "ker", stvarno dosta trci i bori se, ali kao sto sam rekao pre par nedelja, koji je proizvod njegovog trcanja? I sam kazes, ne zna da zavrsi 1 na 1, ne zna da odigra zavrsni pas. Sta onda vredi sto se nadje u dobrim situacijama kad ne zna da ih iskoristi. Svaka mu cast za gol danas, ali to nije proizvod neke fenomenalne igre, vec se eto najbolje snasao posle kornera. Za mene je on haotican igrac, trci kao glavom bez obzira. Smatram da ima potencijal, jer ima ocigledno ogromnu zelju i stalno hoce napred da ide, ali mora pod hitno da sredi tehniku i koncentraciju, jer ga one uvek izdaju...
                I meni se svidja formacija, samo nisam siguran ko ispada kad se vrati Sturridge, naravno mora da se vrati, nadam se da se to ni ne dovodi u pitanje. I nadam se da se AVB nece u tom slucaju vratiti na 4-3-3 i izbaciti Meirelesa ili Lamparda, jer je to prakticno ideja od pocetka sezone.
                A kad je rec o Torresu, samo pogledajte kako je postigao golove ove sezone, upravo iz situacija o kojima pricam. Igra na ivici ofsajda, i onda samo u jednom trenutku iskoristi brzinu da pobegne stoperu, a Chelsea ima dovoljno kvalitetnih igrca koji mogu da mu daju pas u prazno. Tako mu je Anelka odigrao odlican pas u prazno protiv Uniteda, Lampard protiv Genka, Mata protiv Swansea. Tako treba da se krece Torres, a ima igrace koji ce mu dati te lopte.
                sigpic

                Comment


                • Jeste skontali kako je nastupilo zatisje kada su transferi u pitanju?

                  Ja sve cekam da neko dodje, neko od veznih igraca ili ovih ofanzivnijih...
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Konacno pobjeda i sreca u nesreci je sto ostali isto tako prave kikseve,ono sto mene samo tjesi je sto Chelsea tesko da moze losije i nadam se da ce sada uslijediti bolji rezultati i da LS nece izostati

                    Situaciju kao i uvijek vadi Lampard,morao je nakon onog fatalnog kiksa protiv Villa-e
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Ako neko zeli opet vidjeti...



                      Drugi gol je akcija koja bi se trebala vidjati svaki put protiv ovakvih ekipa.
                      Last edited by bracala; 02-01-12, 21:19.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Luiz nikad nije igrao beka u Chelsea-ju, onaj gol protiv Uniteda je usledio jer je ostao u napadu posle prekida. Po mom misljenju igrac sa takvom tehnikom bi mogao lagano da se preseli u vezni red, i mozda bi bio najbolje resenje na poziciji zadnjeg veznog, jer realno izmedju njega, Romeua i Mikela, on je najbolji fudbaler. Dodao bi i brzinu i tehniku veznom redu, i stvarno mi je zao sto ga AVB nije isprobao na tom mestu.
                        Ramires jeste "ker", stvarno dosta trci i bori se, ali kao sto sam rekao pre par nedelja, koji je proizvod njegovog trcanja? I sam kazes, ne zna da zavrsi 1 na 1, ne zna da odigra zavrsni pas. Sta onda vredi sto se nadje u dobrim situacijama kad ne zna da ih iskoristi. Svaka mu cast za gol danas, ali to nije proizvod neke fenomenalne igre, vec se eto najbolje snasao posle kornera. Za mene je on haotican igrac, trci kao glavom bez obzira. Smatram da ima potencijal, jer ima ocigledno ogromnu zelju i stalno hoce napred da ide, ali mora pod hitno da sredi tehniku i koncentraciju, jer ga one uvek izdaju...
                        I meni se svidja formacija, samo nisam siguran ko ispada kad se vrati Sturridge, naravno mora da se vrati, nadam se da se to ni ne dovodi u pitanje. I nadam se da se AVB nece u tom slucaju vratiti na 4-3-3 i izbaciti Meirelesa ili Lamparda, jer je to prakticno ideja od pocetka sezone.
                        A kad je rec o Torresu, samo pogledajte kako je postigao golove ove sezone, upravo iz situacija o kojima pricam. Igra na ivici ofsajda, i onda samo u jednom trenutku iskoristi brzinu da pobegne stoperu, a Chelsea ima dovoljno kvalitetnih igrca koji mogu da mu daju pas u prazno. Tako mu je Anelka odigrao odlican pas u prazno protiv Uniteda, Lampard protiv Genka, Mata protiv Swansea. Tako treba da se krece Torres, a ima igrace koji ce mu dati te lopte.
                        Pa o tome ja pricam svo ovo vrijeme. Kakve koristi imaju igraci od njega ako on ode na krilo i trazi loptu?! Nikakve...
                        Zato mi se svidja ova formacija, jer je on jedini napadac, a iza njega su Mata ili Lampard, ko god da je poluspic, moze da mu salje dobre lopte u prostor, i da mu stvore sansu 1-1.

                        A kada se Sturridge vrati, to bi moglo izgledati ovako: 4-2-3-1 da dva zadnja vezna budu Lampard i Meireles, Mata poluspic a krila Ramires i Sturridge, ali sad tu imamo problem, oba igraju desno krilo, pa bi onda zadnji vezni bili Meireles i Ramires(ili Romeu), poluspic Lampard, Mata lijevo i Sturridge desno.

                        Luiz danas ozbiljno shvatio zadatak, kod oba gola trcao je prema Boasu

                        EDIT: Ako neko pronadje u nekom shop-u ovu trenerku, nek mi javi
                        159552hp2.jpg
                        Last edited by Drunken Whaler; 02-01-12, 22:31.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Citam danas, Lampard se i javno izvinuo zbog onog starta nad Hammillom. Kakva ljudina, ne vjerujem... Ne sjecam se kad je neko tako nesto uradio javno.

                          Zvoni ta trenerka...
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            Pa o tome ja pricam svo ovo vrijeme. Kakve koristi imaju igraci od njega ako on ode na krilo i trazi loptu?! Nikakve...
                            Zato mi se svidja ova formacija, jer je on jedini napadac, a iza njega su Mata ili Lampard, ko god da je poluspic, moze da mu salje dobre lopte u prostor, i da mu stvore sansu 1-1.

                            A kada se Sturridge vrati, to bi moglo izgledati ovako: 4-2-3-1 da dva zadnja vezna budu Lampard i Meireles, Mata poluspic a krila Ramires i Sturridge, ali sad tu imamo problem, oba igraju desno krilo, pa bi onda zadnji vezni bili Meireles i Ramires(ili Romeu), poluspic Lampard, Mata lijevo i Sturridge desno.

                            Luiz danas ozbiljno shvatio zadatak, kod oba gola trcao je prema Boasu

                            EDIT: Ako neko pronadje u nekom shop-u ovu trenerku, nek mi javi
                            [ATTACH=CONFIG]3688[/ATTACH]
                            Citam tvoj post i samo bih hteo da se slozim i kazem da Mata moze sjajno da se snadje iza napadaca, u ulozi kreatora, u ulozi pomocnog napadaca, kako god.

                            Originally posted by tata Mumi View Post
                            Citam danas, Lampard se i javno izvinuo zbog onog starta nad Hammillom. Kakva ljudina, ne vjerujem... Ne sjecam se kad je neko tako nesto uradio javno.

                            Zvoni ta trenerka...
                            Treba biti gospodin i uraditi tako nesto. On je cak i na mecu odmah video sta je uradio i podigao ruku. Svaka mu cast. Priznati svoju gresku i izaci iz okvira danasnje histerije nije cest slucaj. UEFA treba da uzima ovakve primere i koristi ih u svojoj ''Respect'' kampanji. Napraviti reklamu, drzati je na svim sajtovima dostupnim klincima i na taj nacin, kao i na mnoge druge, cuvati sustinu fudbalske igre-postovanje protivnika, sudije i navijaca.

                            ---------------------------

                            PS Jel istina da je Celzi zapeo za Van der Viela? Pitam jer ga Valensija hoce odavno.
                            Last edited by Bogi; 03-01-12, 10:59.

                            Comment


                            • Ne znam da li ste znali da Lampard ima IQ 150 i spada medju malu populaciju koja ima toliki IQ.
                              Mozda ovo objasnjava zasto je postigao toliki broj golova kao veznjak...

                              A bilo bi interesantno vidjeti ga kao trenera sa ovolikim IQ-om.

                              @Bogi

                              Nije, mada bih ja volio da jest.
                              Last edited by bracala; 03-01-12, 11:05.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ne znam da li ste znali da Lampard ima IQ 150 i spada medju malu populaciju koja ima toliki IQ.
                                Mozda ovo objasnjava zasto je postigao toliki broj golova kao veznjak...

                                A bilo bi interesantno vidjeti ga kao trenera sa ovolikim IQ-om.

                                @Bogi

                                Nije, mada bih ja volio da jest.
                                Da da, znam odavno za njegov IQ... Mislim da bi bio fenomenalan trener

                                A tog van der Wiela nisam gledao, ali znam da je na ceni kao desni bek. Iskreno ja sam zadovoljan sa Bosingwom trenutno, bas dosta doprinosi napadu, konstantno se ubacuje i ima odlican centarsut. U odbrani je po obicaju diskutabilan, ali mislim da se pre svega Chelsea lose brani kao ekipa, a navijaci uvek iskale bes na Bosingwi. Pritom Ivanovic odlicno odradjuje posao na desnom beku kad zatreba, tako da mi deluje da je dovodjenje desnog beka nisko na listi prioriteta... Ofanzivni vezista je najvazniji trenutno...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X