Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gangrena View Post
    Al ti lupaš brate nisi ni svestan ...
    Čuj kriva odbrana ma nemoj pa kako drugačije da se da gol neko mora biti kriv a ovo kako je odbrana rupa neću ni da komentarišem da si za našu odbranu rekao i ajde ali za Čelsijevu
    Činjenica je da su Bosingwa Ivanović Teri i Kol ako ne i najbolja četvorka što se tog dela terena tiče , baš sam u prvom poluvremenu komentarisao sa ortakom kakva je odbrana i da ne možemo da pipnemo a onaj prodor Wolkota pa jbg desi se čovek je pao svako normalan bi pomislio da će stati i početi da se valja šta je tu Kol kriv prosto fudbal je takav i ne pobeđuje uvek ko je bolji ...
    Ja iskreno mislim da vas je zeznula vezna linija ali znajući Rusa pljunuće vam kintu sad u Januaru tako da će biti rešen taj problem a i da budem iskren više bi voleo da vi osvojite titulu nego United i Siti tako da never give up my friends
    Okej,tu si lepo rekao,vise je vezni red kriv sto nije vrsio presing,a odbrana je izlazila duboko ka sredini..
    Ali kod 3 gola Gangrenaz,odbrana je bila direktno kriva,pogotovo kod 3. i 4.,sto jes' jest..Komentarisao si sa drugom prvo poluvreme,tada je sve izgledalo okej,a sta je bilo u drugom? 4 komada primljena
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Jbg jesu 4 primili ali opet mislim da je jedina onako žešća greška odbrane danas bio onaj pas ka Teriju tojest njegov pad teško da su mogli šta uraditi kod Wolkotovog prolaza i one kontre
      Sve u svemu brate budi zadovoljan video si kakve su gluposti pravili naši defanzivci krajem prošle i početkom ove sezone ovi vaši su zlato
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Originally posted by Gangrena View Post
        Jbg jesu 4 primili ali opet mislim da je jedina onako žešća greška odbrane danas bio onaj pas ka Teriju tojest njegov pad teško da su mogli šta uraditi kod Wolkotovog prolaza i one kontre
        Sve u svemu brate budi zadovoljan video si kakve su gluposti pravili naši defanzivci krajem prošle i početkom ove sezone ovi vaši su zlato
        Ma nije Terry kriv za onaj gol, okliznuo se covjek, moze se svakome desiti, ali fazon je u tome sto mu je Malouda dodao nevjerovatno glupo i neprecizno...
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Konacno i mi da pobedimo. Mata nam je dao bas lep gol.
          Kad sam gledao danas vasu odbranu, imao sam osecaj kao da gledam Arsenalovu. Ne pamtim kad je Cech primio 5 golova na jednoj utakmici.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Nemam snage da komentarisem danasnji mec,samo cu reci da Terry nije kriv kod primljenog gola,on nije mogao nista da uradi,pa i da se nije poklizao,ne bi mogao do lopte!!! Kriv je Malouda, sa njegovim jebenim pasom,pi!!! Aj nek ide vise,zivot mi je skratio taj covjek. Kad sam vidio da ulazi u igru,znao sam da ce da napravi neku glupost.
            Sada mi je krivo sto svi govore da je Terry tragicar,a nije, naprotiv,odlicno je odigrao mec,dao je i go. On bi zivot dao za klub,za razliku od nekih,siguran sam u to!
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Traju dugo, ali vrijedi pogledati...



              P.S. Lampard je juce bio strijelac 6.000-og gola Chelsea-ja u PL.
              Last edited by bracala; 30-10-11, 11:43.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by tata Mumi View Post
                P.S. Lampard je juce bio strijelac 6.000-og gola Chelsea-ja u PL.
                Team P W D L F A GD PTS
                1 Man Utd 744 479 160 105 1479 639 840 1597
                2 Arsenal 744 399 198 147 1291 689 602 1395
                3 Chelsea 744 389 190 165 1240 710 530 1357
                4 Liverpool 744 371 187 186 1203 723 480 1300


                Ovo je statistika za zvanicnog sajta.Celsi je dao 1240 golova u ovih 20 sezona PL.
                Vjerovatno 6000 gol u svim takmicenjima,od osnivanja kluba
                Last edited by powerslave; 30-10-11, 12:19.

                Comment


                • Originally posted by Powerslave View Post
                  Team P W D L F A GD PTS
                  1 Man Utd 744 479 160 105 1479 639 840 1597
                  2 Arsenal 744 399 198 147 1291 689 602 1395
                  3 Chelsea 744 389 190 165 1240 710 530 1357
                  4 Liverpool 744 371 187 186 1203 723 480 1300


                  Ovo je statistika za zvanicnog sajta.Celsi je dao 1240 golova u ovih 20 sezona PL.
                  Verovatno 6000-ti gol u prvoj ligi, tu se racuna i vreme pre PL.

                  Inace Lampardu fali samo 6 golova da postane peti najbolji strelac u istoriji PL, sto je neverovatan uspeh za veznog igraca...
                  sigpic

                  Comment


                  • Ovenu fali 1
                    Prije ce Lampard dati tih 6

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Ovenu fali 1
                      Prije ce Lampard dati tih 6
                      Pa realno, steta za Owena da ne dobija vise sansi u Unitedu, mislim da bi on kidao u nekom osrednjem klubu. Nije mi jasno zasto je produzio ugovor u Unitedu.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Tony_G View Post
                        Verovatno 6000-ti gol u prvoj ligi, tu se racuna i vreme pre PL.

                        Inace Lampardu fali samo 6 golova da postane peti najbolji strelac u istoriji PL, sto je neverovatan uspeh za veznog igraca...
                        E u pravu ste vas dvojica, moja greska ali skontali ste na sta sam mislio.

                        Ne sumnjam da ce on dati i vise od tih 6 golova. Cisto sumnjam da ce neki vezni igrac to uspjeti...

                        @Powerslave

                        Ma uvaljace ga i Owen nekako...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • On je jedan od najkorisnijih i najboljih fudbalera u istoriji PL.Covjek je dao 144 gola i napravio 89 asistencija.Mislim da bi trebao da se povuce iz reprezentacije i da se fokusira na te 3-4 sezone koje su mu ostale u Celsiju.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            On je jedan od najkorisnijih i najboljih fudbalera u istoriji PL.Covjek je dao 144 gola i napravio 89 asistencija.Mislim da bi trebao da se povuce iz reprezentacije i da se fokusira na te 3-4 sezone koje su mu ostale u Celsiju.
                            Pa eto razmisljao je o tome, a to bih iskreno i ja volio.Da se samo posveti igrama za Chelsea, ali eto on i sa 33. godine ne zeli odustati od nadmetanja sa mladjim igracima za nacionalni dres.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment




                            • TerryJohn_head_the_ball.jpg
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by ivan piper View Post


                                [ATTACH=CONFIG]3215[/ATTACH]
                                Uvijek hladnokrvan...
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X