Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Drogba View Post
    Ja zadovoljan X !
    Na kraju ce to i biti!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Drogba View Post
      Ja zadovoljan X !
      Takodje, ne bih imao nista protiv remija. Ionako sam rekao da blagu ulogu favorita ima Tottenham. Pobjeda bi bila od velikog znacaja za obje ekipe, ali ni protiv remija nemaju ni jedni ni drugi nista...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Originally posted by Fanta View Post
        Veceras cu da navijam za Celsi
        Takodje.

        Em da mi malo pobegnemo Totenhemu, em da Celzi malo pobegne Liverpulu.
        sigpic

        Comment


        • Ma da je Chelsea dobio veceras, treba Arsenal-u da udje u top 4, a da isteraju Tottenham.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Navijacu za Celsi Da se malo odlijepimo od Totenhema

            Comment


            • Bio bih prezadovoljan da ne izgube,ali znajuci prirodu gostovanja Chelsea Tottenhamu nece to biti uopste lako,samo da ih i sreca malo pogleda...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Bio bih prezadovoljan da ne izgube,ali znajuci prirodu gostovanja Chelsea Tottenhamu nece to biti uopste lako,samo da ih i sreca malo pogleda...
                Samo da ne bude glupih reakcija u odbrani, to me najvise nervira. Valjda ce sreca biti uz nas veceras.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • samo da Totenhem ne postigne gol u zadnjih 10 minuta.....

                  Comment


                  • Mikel u prvoj. Valjda cemo izvuci X...

                    I ne mogu vise docekati taj dan da odu: Mikel, Malouda, Kalou, Alex, Anelka... Da dodju svjezi igraci.
                    Valjda ce sreca biti uz nas pa sta bude...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Kakuta ce drugi dio sezone nastaviti na pozajmici igrajuci za francuski Dijon, posto u Boltonu ne dobija sanse.

                      I samo da pohvalim Terry-ja opet, stvarno je sinoc odigrao fantasticno. Drzao odbranu sa 3 beka i odlicno popunjavao rupe. Kapitenski... Od onog skandala sa Ferdinandom on igra sve bolje. I Cole je bio veoma dobar sinoc, dosta se ubacivao u napadu i imao korisnih centarsuteva i asistenciju.

                      Od titule nema nista to se zna... Sada se okrenuti toj trci za 3. mjesto. Sada nam slijede 2 utakmice kod kuce: Fulham i A.Villa. To bi trebali dobiti, ali nista to nije sigurno, tako da treba polako, mec po mec ici.
                      Last edited by bracala; 23-12-11, 10:53.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        Kakuta ce drugi dio sezone nastaviti na pozajmici igrajuci za francuski Dijon, posto u Boltonu ne dobija sanse.

                        I samo da pohvalim Terry-ja opet, stvarno je sinoc odigrao fantasticno. Drzao odbranu sa 3 beka i odlicno popunjavao rupe. Kapitenski... Od onog skandala sa Ferdinandom on igra sve bolje. I Cole je bio veoma dobar sinoc, dosta se ubacivao u napadu i imao korisnih centarsuteva i asistenciju.

                        Od titule nema nista to se zna... Sada se okrenuti toj trci za 3. mjesto. Sada nam slijede 2 utakmice kod kuce: Fulham i A.Villa. To bi trebali dobiti, ali nista to nije sigurno, tako da treba polako, mec po mec ici.
                        sve si upravu....nego jel zna neko kolko su ozbiljne povrede Mikela i Ivanovica...?

                        Comment


                        • Bice vrlo nezgodna utakmica pogotovo sa Aston VIla, u prethodnih par sezona bilo je goleada na Stamford Bridzu, proslogodisnjih 3:3 kada je u poslednjem trenutku Aston VIla izjednacila i legendarnih 4:4.
                          I dan-danas se cudim kada je Celzi pre dve sezone dobio Aston VIlu sa 7:1, a Aston Vila je prva dala gol.

                          Comment


                          • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                            sve si upravu....nego jel zna neko kolko su ozbiljne povrede Mikela i Ivanovica...?
                            Zasad nema nista, okacicu ako nesto izadje na sajtu. Sto je jos gore, ni Luiz se nije jos oporavio od povrede tako da ce biti pravi problem sastaviti odbranu za Fulham.

                            Tako je Maricu, ali kontam da bi ih trebali dobiti posto ove sezone Villa je bas losa. Ali nista me vise ne iznenadjuje... Ali prvo Fulham treba dobiti tj. trebalo bi.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              Bice vrlo nezgodna utakmica pogotovo sa Aston VIla, u prethodnih par sezona bilo je goleada na Stamford Bridzu, proslogodisnjih 3:3 kada je u poslednjem trenutku Aston VIla izjednacila i legendarnih 4:4.
                              I dan-danas se cudim kada je Celzi pre dve sezone dobio Aston VIlu sa 7:1, a Aston Vila je prva dala gol.

                              Chelsea je dao prvi gol u pobedi od 7-1, ali nebitno...

                              Sledece 2 utakmice je nophodno dobiti. Aston Villa nije vise ona ekipa koja je mogla da iznenadi najjace timove, sad su katastrofa da se ne lazemo. I bila bi katastrofa ne pobediti ih, a realno isto vazi i za Fulham, mada su oni malo nezgodniji.
                              Nije mi jasno zasto Kakuta nije igrao u Boltonu, nisam video neke specijalne igrace ispred njega, jos je i Lee Chung Yong povredjen. Valjda ce dobijati sanse u Dijonu.
                              A Chelsea osim sto dovodi najverovatnije Cahilla, da li je jos neko ozbiljno povezivan s njima ili su sve ostalo obicne spekulacije?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Tony_G View Post
                                Chelsea je dao prvi gol u pobedi od 7-1, ali nebitno...

                                Sledece 2 utakmice je nophodno dobiti. Aston Villa nije vise ona ekipa koja je mogla da iznenadi najjace timove, sad su katastrofa da se ne lazemo. I bila bi katastrofa ne pobediti ih, a realno isto vazi i za Fulham, mada su oni malo nezgodniji.
                                Nije mi jasno zasto Kakuta nije igrao u Boltonu, nisam video neke specijalne igrace ispred njega, jos je i Lee Chung Yong povredjen. Valjda ce dobijati sanse u Dijonu.
                                A Chelsea osim sto dovodi najverovatnije Cahilla, da li je jos neko ozbiljno povezivan s njima ili su sve ostalo obicne spekulacije?
                                Nazalost su brate sve spekulacije...

                                Ma jedan dan smo povezani sa ovim, pa sutradan tu je novi igrac itd., sve se vrti u krug. Nema sta da ti pricam, znas i sam kako to sljaka kod novinara. Ali ja bih volio (a to bi i vi voljeli sigurno) da nam dodje neki kreativac i krilo u januaru. Uglavnom, jedan stoper nije nikako dovoljan...

                                EDIT:
                                Adebayor hvali Terry-ja:
                                'I think John Terry showed good personality and great character. He played very well so it shows you can deal with these things through experience.'
                                King je rekao:
                                'He lets his football do the talking out there and it doesn't surprise me that he was able to put in a performance like that despite what's going on off the pitch. He is a strong character'
                                Last edited by bracala; 23-12-11, 17:00.
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X