Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Razumijem ja tebe, i ja bih volio da McEachran evo preko noci postane odlican i da stalno igra.
    Ali opet koliko bih volio da igra i da postane igracina, s druge strane, ne bih volio da se povrijedi sada. A nekim igracima se poslije prve povrede iznova stvaraju nove i toga se najvise bojim kod McEachrana.

    Opet kazem, naredna sezona bi trebala biti njegova sto se tice standardnih rotacija i igranja utakmica...
    Pa svaki igrac moze da se povredi, to je rizik koji fudbal nosi sa sobom.
    A inace ne ocekujem ja da on preko noci postane najbolji igrac na svetu, bas zato sto je to nemoguce treba mu vremena, a pod vremena ja podrazumevam vreme u igri, a ne vreme na klupi... Zato bi on meni igrao.

    A ajde molim vas navedite mi igrace koji su tako ulazili na po jedno poluvreme u Kup utakmica i na svakoj desetoj utakmici u ligi, i na kraju napravili neku znacajniju karijeru?
    Ja sam vec naveo Rooneya, C.Ronalda, Messija, kao igrace koji su sa 18 godina bili standardni clanovi prvog tima, igrali su sigurno oko 60/70% utakmica za svoje timove i na taj nacin napredovali. Ako treba jos evo: Scholes, Giggs, Neviile, Terry, Lampard, Gerrard, Carragher, Pirlo, Maldni, Nesta, Raul, Puyol, Xavi, Iniesta, evo sada su Pedro i Busquets na putu ka tome. Svi ovi igraci dobili su prilike u prvom timu pre svoje 20-te, i iskoristili su te prilike, zato sto su talentovani, nisu presedeli na klupi ili na tribinama do svoje 22/23 i onda odjednom eto ih medju najboljima na svetu. Vec sam sam sebe smorio ponavljanjem, mislim da imam dovoljno argumenata za svoju teoriju...
    sigpic

    Comment


    • Zavisi od igraca do igraca i od meca do meca.

      Ako je Dzos dovoljno stabilan da moze to da iznese, svakako da treba da dobija sansu. Ako jos nije spreman onda ne treba da igra. Ne pratim toliko Celsi pa ne znam, video sam samo da je mnogo talentovan. Ko zna i mentalno je spreman, godine su nebitne. U slucaju da mu treba jos vremena, neka igra kupove i u PL dobija sansu na kasicicu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Tony_G View Post
        Pa svaki igrac moze da se povredi, to je rizik koji fudbal nosi sa sobom.
        A inace ne ocekujem ja da on preko noci postane najbolji igrac na svetu, bas zato sto je to nemoguce treba mu vremena, a pod vremena ja podrazumevam vreme u igri, a ne vreme na klupi... Zato bi on meni igrao.

        A ajde molim vas navedite mi igrace koji su tako ulazili na po jedno poluvreme u Kup utakmica i na svakoj desetoj utakmici u ligi, i na kraju napravili neku znacajniju karijeru?
        Ja sam vec naveo Rooneya, C.Ronalda, Messija, kao igrace koji su sa 18 godina bili standardni clanovi prvog tima, igrali su sigurno oko 60/70% utakmica za svoje timove i na taj nacin napredovali. Ako treba jos evo: Scholes, Giggs, Neviile, Terry, Lampard, Gerrard, Carragher, Pirlo, Maldni, Nesta, Raul, Puyol, Xavi, Iniesta, evo sada su Pedro i Busquets na putu ka tome. Svi ovi igraci dobili su prilike u prvom timu pre svoje 20-te, i iskoristili su te prilike, zato sto su talentovani, nisu presedeli na klupi ili na tribinama do svoje 22/23 i onda odjednom eto ih medju najboljima na svetu. Vec sam sam sebe smorio ponavljanjem, mislim da imam dovoljno argumenata za svoju teoriju...
        Ti si u pravu. Ja sam rekao da bi naredna sezona mogla biti njegova i tada bi imao punih 18. godina. I to je prije 20-e godine..

        I mislim da mu je ove sezone sasvim dovoljno jedno poluvrjeme svakog vikenda da igra u PL...a naredne sezone to bi trebalo biti vec citave utakmice.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Zavisi od igraca do igraca i od meca do meca.

          Ako je Dzos dovoljno stabilan da moze to da iznese, svakako da treba da dobija sansu. Ako jos nije spreman onda ne treba da igra. Ne pratim toliko Celsi pa ne znam, video sam samo da je mnogo talentovan. Ko zna i mentalno je spreman, godine su nebitne. U slucaju da mu treba jos vremena, neka igra kupove i u PL dobija sansu na kasicicu.
          Upravo tako, a kljuc je da postoji samo jedan nacin da se proveri da li je spreman ili nije. A to je da ga ubace u igri malo cesce nego trenutno.

          EDIT: @Tata Mumi On vec ima 18 godina, rodjen je u martu 93', a sledeca sezona bi mogla da bude njegova samo ako ove godine dobije dovoljno prilika i stekne to neophodno iskustvo...

          EDIT2: Jos nesto, ne bih ja ovo za McEachrana pricao da Chelsea trenutno ima neki vezni red iz snova, kao sto je to bio slucaj sa Lampardom, Essienom i Makeleleom, u trenutku kada su svi bili na vrhuncu karijere, tada ne bih ni pomisljao da nekog od njih izbacim radi nekog klinca, tada bih popustio bas kako vi kazete. Ali sada kada je ta sredina slozicete se diskutabilna, i kada je tim u tranziciji, idealno je vreme da se iskoristi sezona za napredak jednog ili dva super talentovana igraca...
          Last edited by Tony_G; 22-09-11, 21:39.
          sigpic

          Comment


          • Al nista to nece vredeti ako bude igrao zadnjeg veznog, onda cela prica pada u vodu. On treba da bude AMC i najistureniji od vezne trojke jer mu to i jeste pozicija + sto u defanzivi nije dovoljno dobar, bar koliko sam ja primetio. A sa dvojicom stabilnih veznjaka iza sebe bi sigurno imao vece samopouzdanje i strah od greske bi bio mnogo manji.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Tony_G View Post
              Upravo tako, a kljuc je da postoji samo jedan nacin da se proveri da li je spreman ili nije. A to je da ga ubace u igri malo cesce nego trenutno.

              EDIT: @Tata Mumi On vec ima 18 godina, rodjen je u martu 93', a sledeca sezona bi mogla da bude njegova samo ako ove godine dobije dovoljno prilika i stekne to neophodno iskustvo...
              Moja greska, izvini.

              OK, ti mislis da bi trebao igrati svaku utakmicu ove sezone u PL koliko sam te shvatio, ja smatram da mu je u svakom kolu poluvrijeme dovoljno zasad i to je to.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Trener se boji da mali ne izgori i to je jasno

                Ja se u potpunosti slazem sa mumijem,on je potreban Chelseau,ali koji ce to trener u debitantskoj sezoni se osloniti na nekog ko ima 18 godina i prepustiti mu sredinu terena

                Dobar je igrac ali je jos malo rano za preozbiljne stvari
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Tony,polako,vjeruj mi dovoljo mu je i ovo(objasnili smo u prethodnim postovima),zasto ga sada bacati u vatru.Moze on da igra komotno u prvoj postavi,ali bice vremena za to,vec naredne sezone ce poceti da igra konstantno.A ja sam siguran da ce mu Boas cesto davati sansu,tako da-bez brige
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Trener se boji da mali ne izgori i to je jasno

                    Ja se u potpunosti slazem sa mumijem,on je potreban Chelseau,ali koji ce to trener u debitantskoj sezoni se osloniti na nekog ko ima 18 godina i prepustiti mu sredinu terena

                    Dobar je igrac ali je jos malo rano za preozbiljne stvari
                    A kako nije bilo rano svim onim igracima koje sam nabrojao?

                    @Tata Mumi Ne kazem svaku utakmicu, ali cinjenica je sledeca: Trenutno na sredini nema nekog lidera, igraca za kojeg mozemo reci da je nezamenljiv. Ono sto bih ja voleo da vidim je da McEachran u klubu ima isti status kao Mikel, Ramires, Meireles, Lampard, i da se svi oni rotiraju na sredini. Posle izvesnog vremena neko bi se pokazo bolje od ostalih i zaradio taj status "nezamenljivog", a cisto sumnjam da bi to bili Mikel ili Ramires (oni su limitirani igraci), Meireles iako je vrlo dobar nikad nece biti u rangu najboljih na svetu, a Lampardovi najbolji dani su iza njega.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako bi svako kolo, McEachran igrao po jedno poluvrijeme, to bi znacilo da bi on na poluvremenu ulazio/izlazio iz utakmice, a neko drugi bi ga zamjenio i odigrao drugo poluvrijeme, i to je rotacija. I tako bi dosao na isti nivo sa Mikelom,Ramiresom i bagrom, pa bi onda u zavisnosti od svojih partija (a mislim da bi bile veoma dobre) usao u prvi tim.

                      Smorio sam sebe sa ovim svojim postovima.
                      Slazem se djelimicno s tobom, djelimicno ne...

                      U svakom slucaju, pogledajte ga, ima sve!
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Chelsea je ostao neporazen u posljednja 62. susreta sa timovima koji su te sezone bili novajlije u ligi, ostvarivsi 53. pobjede i 9. remija.

                        Danas ocekujem 3 boda, Sturridge nece moci igrati zbog povrede...sta mislite kako ce izgledati startnih 11?

                        Najveca dilema je vezni, odbrana i napad su manje-vise poznati. Vjerovatno ce napad danas izgledati: Anelka-Torres-Mata...
                        Govori se da Lampard nece igrati...
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mozda ovako 4-3-3 Cech- Terry-Luiz-A.Cole-Ivanovic-Meireles-McEachran-Ramires-Mata-Anelka-Torres
                          Mozda vidimo i Drogbu,ili mozda Mikela umjesto McEachrana(naravno to ako Lampard ne bude igrao)
                          Dres je spreman
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Volio bih vidjeti McEachrana, a mozda i uleti na poluvremenu...
                            Mislim da ce se Boas opredjeliti ipak za stoperski tandem: Ivanovic-Terry
                            A Bosingwu ocekujem svakako na poziciji desnog beka.

                            Nece ti trebati dres. ;)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Lampard ipak na klupi...koliko god to cudno zvucalo.

                              -----------------Cech-----------------
                              Bosingwa---Ivanovic-----Terry----A.Cole
                              --------------Obi Mikel-----------------
                              -----Ramires------------Meireles--------
                              Anelka-------Torres----------Mata------

                              http://www.chelseafc.com/page/Latest...461359,00.html

                              Inace, Chelsea i Swansea su se zadnji put sastali prije 27. godina, a rezultat je bio 6:1 za Chelsea.
                              Last edited by bracala; 24-09-11, 14:43.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Jooj koliko mi je drago sto su Torres i Drogba postigli golove
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X