Announcement

Collapse
No announcement yet.

FC Chelsea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Mislim da ne bi trebala da vas brine povreda Drogbe, mada Torres realno nista ne igra... Veca briga je povreda Ceha, jer pitanje kako ce Hilario braniti kada se bude igralo protiv napadackih ekipa.
    Najveca briga protiv napadackih ekipa je panika koja uhvata ceo tim Chelsea u pojedinim trenutcima, ta psihicka nestabilnost. Nije to Drogba, Torres, cak ni Hilario.

    Comment


    • Boze sad sam video pad Drogbe, strasno koliko sam se najezio, zaista stravican pad... Valjda ce biti sve u redu s njim.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Dusan View Post
        tesko da ce ovo da bude ovim nasim ne treba nista da se veruje...

        Comment


        • Ja sam procitao i ovde

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Ja sam procitao i ovde
            onda to menja situaciju.....onda se mozda i nesto desi...
            ma da Krasic je odigrao prvi deo sezone dobro al zato u drugom je malo pao pa zato ne bih voleo da dodje...

            Comment


            • Male su sanse da se transfer ostvari, ali videcemo

              Comment


              • Pazite ovog cas pise jedno,a par minuta kasnije drugo.

                # Sjajan mec i nova pobeda. Svaka cast, sigurno koracamo ka tituli. Sa Matom i Lukakuom u napadu neka se konkurentima tresu gace! Jedva cekam derbije i jace protivnike, bice veselja u izobilju!
                (IVORY, 27. avgust 2011 18:57)

                # Link komentara
                Preporučujem (+20)
                Ne preporučujem (-61)
                Šta je ovo
                # Totalno smo pukli,nemamo pojma.Do 82. minuta da se kidamo sa norvičom,timom koji je dosao iz druge lige,kakva blamaza.Ja sam mislio da je ovo atomski tim ali sam se prevario,sve sami penzioneri koji su i stariji od ovog naseg trenera.Jos nas boli ono ponizavanje od MU u LS pa zatim u premier.Bice veliki uspeh ako ove sezone zavrsimo u top cetiri!
                (IVORY, 27. avgust 2011 18:46)
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  Pazite ovog cas pise jedno,a par minuta kasnije drugo.
                  malo je smesno al ajde sta da se radi...

                  Comment


                  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
                    Boze sad sam video pad Drogbe, strasno koliko sam se najezio, zaista stravican pad... Valjda ce biti sve u redu s njim.
                    Pusten na kucno lijecenje. Imao je "blazi" potres mozga...jos uvijek je na pretragama.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by tata Mumi View Post
                      Pusten na kucno lijecenje. Imao je "blazi" potres mozga...jos uvijek je na pretragama.
                      dobro je nije tako strasno kao sto je izgledalo....

                      Comment


                      • Originally posted by amare@stodermaire View Post
                        dobro je nije tako strasno kao sto je izgledalo....

                        Cudi me da nije nista slomio...bilo je i krvi.

                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Zastrašujuća slika! A kakav pad je bio nezgodan...

                          Srećom je Drogba jak kao stena!
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Zastrašujuća slika! A kakav pad je bio nezgodan...

                            Srećom je Drogba jak kao stena!
                            Ma oporavice se Didier. ;)

                            A ne znam da li si mozda juce gledao utakmicu. Kada je usao Lukaku, nevjerovatno koliko lik lici Drogbi po kretanju na terenu, gradi se kao Drogba...lik je visok 1.91 a dosta je brz i okretan za svoju visinu. Bice on pun pogodak!

                            A Mata je dobio broj 10 na dresu, tako sto su ga po obicaju koji dugo traje u Chelsea-ju, svi docekali aplauzom na predstavljanju, a onda mu je prisao Benayoun i rekao: "Poklanjam ti svoj broj 10, jer ga ti zasluzujes". Mata rekao da je znao da je Benayoun dobar igrac, ali nije znao da je jos veci covjek.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by tata Mumi View Post
                              Ma oporavice se Didier. ;)

                              A ne znam da li si mozda juce gledao utakmicu. Kada je usao Lukaku, nevjerovatno koliko lik lici Drogbi po kretanju na terenu, gradi se kao Drogba...lik je visok 1.91 a dosta je brz i okretan za svoju visinu. Bice on pun pogodak!

                              A Mata je dobio broj 10 na dresu, tako sto su ga po obicaju koji dugo traje u Chelsea-ju, svi docekali aplauzom na predstavljanju, a onda mu je prisao Benayoun i rekao: "Poklanjam ti svoj broj 10, jer ga ti zasluzujes". Mata rekao da je znao da je Benayoun dobar igrac, ali nije znao da je jos veci covjek.
                              Pa ne bi Lukakua zvali novi Drogba....samo ima neke male razlike izmedju njih dvoja ali dobro ne mogu da budu isti....
                              Mata on ce biti jedan od kljucnih igraca ove sezone....

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                Ma oporavice se Didier. ;)

                                A ne znam da li si mozda juce gledao utakmicu. Kada je usao Lukaku, nevjerovatno koliko lik lici Drogbi po kretanju na terenu, gradi se kao Drogba...lik je visok 1.91 a dosta je brz i okretan za svoju visinu. Bice on pun pogodak!

                                A Mata je dobio broj 10 na dresu, tako sto su ga po obicaju koji dugo traje u Chelsea-ju, svi docekali aplauzom na predstavljanju, a onda mu je prisao Benayoun i rekao: "Poklanjam ti svoj broj 10, jer ga ti zasluzujes". Mata rekao da je znao da je Benayoun dobar igrac, ali nije znao da je jos veci covjek.
                                Liči itekako na Drogbu po svemu

                                Nije ni čudo što mu je Drogba idol kad su isti
                                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                                C'E SOLO L'INTER

                                Comment

                                Working...
                                X