Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudjenje na sramotnom nivou, bez centra i pravog pleja je meni ovo neverovatan rezultat.
    Sad sam siguran da pobednika nece biti posle prva cetri meca.
    Neki igraci telekoma pored svog imena i prezimena neka dodaju beli medved.
    Last edited by rope; 14-04-15, 21:33.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Ne daj Boze da sviraju Kainicu faul sad. Odneo Macvana pri skoku. Sutra je biti ili ne biti. Ako puknemo, to je to. Nek nam Bog na pomoci.
      sigpic

      Comment


      • Daj ovaj crnac nije normalan, treba mu malo objasniti neke stvari
        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

        Comment


        • Zasluzen poraz. Ako se Nikola ne oporavi za 20ak sati, nemamo sta da trazimo.
          Mozemo mnogo bolje od ovoga, al' bice tesko.

          Comment


          • Pored povrede Milutinova, najvise me zabrinjava sto Djumic nije odigrao ni minut tako da je najveci teret pao na Macvana koji je vec sada odigrao preko 35 minuta.Pogubili smo konce u napadu, a i uvalise nam par banana.Jbga fizicki su nadmocniji, to jedino mozes da ih dobijes na sut a veceras nista ne ide Partizanu u napadu.Sutra nece da ide Kalinica sut, sto ne znaci da nece tu da uskoci drugi koji ce da trpa.Bez Milutinova tesko da moze da dodje do neizvesne zavrsnice, cim je usao sada Bobi napravili su prednost.Ajde to da je natrpao sa spoljnih pozicija Djenka ili Blazic koji su medju najboljim suterima u ekipi, nego igrac koji ima veoma spor izbacaj i koji se do sada(kada kazem sada mislim do ove sezone) nije isticao po tome.

            Comment


            • Mislim da su presudila ona 2 promasaja za 3 kod -3.
              Blazicu zabraniti da se bavi profesionalnim sportom lik ne zna sta je fer-plej.
              Ako milutinov ne bude igrao sutra sanse nam naglo padaju ali sacekati kzs i videti sta dule kaze.
              Nema padanja nismo ni ocekivali da ih dobijemo 3-0.
              Last edited by rope; 14-04-15, 21:44.
              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • I ne znam sta su oni to toliko spremali, ja sam razocaran svime osim borbenoscu, jos uvijek forsiramo 1na1,
                a dallo stvarno nema mozga ni malo
                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                Comment


                • Bez centra je bilo jasno da mi tu ne mozemo nista. 1% je bilo sansi da dobijemo sa Macvanom na petici do kraja. Sale me malo razocarao, ali generalno je svima dosta lose isao sut. Sa Nikolom sutra, nadajmo se scenariju od prosle godine.

                  Inace, nema povlacejna, nema predaje. Dozvoljeno je sam Ljubi da kuka, znamo dejstvo toga
                  Last edited by colke995; 14-04-15, 21:51.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve zavisi da li cemo suta igrati sa centrom ili ne, jedna pobeda menja stvar iz korena.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Pored povrede Milutinova, najvise me zabrinjava sto Djumic nije odigrao ni minut
                      A sta da igra sunce li ti, covek je volina klasicna.

                      Slabo nas je isao sut, njima ulazio gotovo svaki sut iz driblinga, preko ruke, sta hoces.
                      Daj boze Nikola da bude spreman.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman91 View Post
                        A sta da igra sunce li ti, covek je volina klasicna.
                        Ako nisi gledao prosli derbi, nemamo o cemu nas dvojica da pricamo.Lik je odlicno neutralisao Zvezdine centre, a i pogodio je par zicera.Imao je skroz dobru partiju tada za igraca koji se nedavno prikljucio.Moze vise fizicki da parira centrima Zvezde nego Macvan.Kada je vec Milutinov povredjen, zar bi trebalo sve da padne na Macvanova ledja ili Djumic da igra nekih 10-15 minuta?

                        Comment


                        • Blazicu zabraniti da se bavi sportom, kao i onom ko mu je daje takve takticke zadatke.

                          Comment


                          • Не раде по задатку него се то изложило максимално. Петнаест година титулу видели нису па сад трче, бију, млатарају, не гледају шта раде. Стока неиживљена класична.
                            Arise, Serbia!
                            You fell asleep long ago,
                            And have lain in the dark.
                            Now wake up
                            And rouse the Serbs!


                            sigpic

                            Comment


                            • Koliko sam razumeo duleta pavlovic je dobio udarac na pocetku utakmice i posle je povracao na klupi.
                              Pa ovi panteri nisu zasluzili da igraju utakmicu sa ovakvom kosarkaskom institucijom.
                              Blazic neka se raduje vecerasnjoj pobede i guranju prsta u oko, pa mogo je covek dugorocno da mu osteti vid.
                              Ako im znaci pobeda gde pola protivnicke ekipe posalju u urgentni centar neka im je svaka takva pobeda i nek pobede 3-0.
                              Izdrzi Milutinov
                              599139_milutinov_ff.jpg
                              Last edited by rope; 14-04-15, 22:15.
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Ma ima Dule zbog toga sutra da im Bezbradicu pusti, da im pola ekipe u urgentni posalje

                                Comment

                                Working...
                                X