Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sve se dešava šta sam i kazao, baš mi je drago da gledam ovo

    samo još da dule preuzme neki klub i da odvali partizan

    Comment


    • Originally posted by Batman View Post
      Nemam ja kome sta da objasnjavam. Uprava nije kriva sto imamo ceplenke na parketu i na klupi. Ajde ti daj neki predlog posto si tako pametan. Ko je taj covek koji treba da bude u upravi pa da ne izgledamo ovako? Mozda neko iz politicih stranaka? Onda bi bilo necemo politicare u klubu. Eto, zanima ma ko bi prihvatio da vodi klub koji ima skoro 7 miliona duga, klub kojem konstantno preti blokada racuna, klub kojem bivsi igraci konstantno prete tuzbama, klub od kojeg je drzava potpuno digla ruke, klub koji niko od normalnih trenera nece da trenira, klub koji izbegavaju svi talentovani klinci zbog finansija i neigranja bilo kog evropskog takmicenja, klub u kojem nema ni jednog jedinog coveka koji ima bilo kakve veze sa strankom koja je najjaca trenutno u Srbiji, klub u kojem ne moze da ostvari nikakvu zaradu itd itd? Ajde mi navedi neku osobu. Koliko se secam od Partizana su svi bezali ko djavo od krsta kada je otisao Sasa. Pa da, kad ga je i Danilovic napustio, sta onda da pricamo.

      Za ovakve rezultate kriv je iskljucivo strucni stab. U ovakvim okolnostima u kakvim je radio Partizan sklepan je kakav-takav tim koji uopste nije los ZA OVAKVU ABA LIGU. Svi bolji treneri su odbili da dodju, Dule je otisao, jer odredjene stvari koje nemaju veze sa strukom nije radio na pravi nacin i sad smo tu gde smo sa Bozicem. Ne kazem da je nova uprava bezgresna, ali mislim da nije u redu tovariti im na vrat sve negativno sto se dogadja Partizanu ove godine. Da su neke lopte usle i da smo imali malo vise srece, bili u top 5 i onda bi se sasvim druga pesma pevala.

      Moje misljenje je da Bozic treba da dobije otkaz zajedno sa celim strucnim stabom, jer mislim da predstavlja najveci izvor trenutnih problema kada je u pitanju plasman na tabeli.

      Za ovakvo stanje u klubu krivce treba traziti na drugom mestu, ne kod Pekovica ili Berica. Njih dvojica su dosli da probaju da iscupaju klub iz blata a ne da ga uniste, jer Partizan je vec bio unisten i pre njihovog dolaska.

      Meni nije problem da priznam gresku i da priznam da je neko drugi u pravu, ali samo trazim da mi neko da neki predlog a da to nije cuveno "ugasi klub", jer kada se o tome prica hipoteticki onda to deluje kao neko "resenje", a kada bi se to zaista desilo mogu misliti kakva bi gungula nastala i koliko bi svi zalili sto ne mogu da gledaju bar i ovakav Partizan.
      Evo jedno prosto pitanje, sta to imamo sad sto ne bi imali da je ostao Vujosevic? kazes nemamo nijednog coveka iz vladajuce stranke, nemamo ni sponzore, ajde mi onda odgovori na najprostije pitanje
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by Batman View Post
        Mozda neko iz politicih stranaka?
        Sada ih inace uopste nema.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by mark it zero View Post
          Evo jedno prosto pitanje, sta to imamo sad sto ne bi imali da je ostao Vujosevic? kazes nemamo nijednog coveka iz vladajuce stranke, nemamo ni sponzore, ajde mi onda odgovori na najprostije pitanje
          Odgovoricu ti pitanjem, a sta bi to sada imali da je ostao Vujosevic?

          Problem kod svih vas koji pljujete upravu je sto vas boli nacin na koji je Vujosevic otisao. Slazem se da nije u redu da se na onakav nacin zavrsi saradnja sa Duletom, ali se isto tako slazem da je morao da ode zbog njegovih "nastupa" u javnosti koji su samo stetili klubu. Uostalom, ta prica je prezvakana mnogo puta.

          Mislite sta god hocete. Ako smatrate da ja nekome drzim stranu grdno se varate. Nerviram se i tesko mi je koliko i vama kada gledam klub koji najvise volim a da je u ovakvom izdanju. Samo se trudim da budem realan, boli me cose i za Pekovica i za Berica i za Duleta i za Bozica i za sve zajedno.

          Comment


          • Originally posted by Batman View Post
            Odgovoricu ti pitanjem, a sta bi to sada imali da je ostao Vujosevic?

            Problem kod svih vas koji pljujete upravu je sto vas boli nacin na koji je Vujosevic otisao. Slazem se da nije u redu da se na onakav nacin zavrsi saradnja sa Duletom, ali se isto tako slazem da je morao da ode zbog njegovih "nastupa" u javnosti koji su samo stetili klubu. Uostalom, ta prica je prezvakana mnogo puta.

            Mislite sta god hocete. Ako smatrate da ja nekome drzim stranu grdno se varate. Nerviram se i tesko mi je koliko i vama kada gledam klub koji najvise volim a da je u ovakvom izdanju. Samo se trudim da budem realan, boli me cose i za Pekovica i za Berica i za Duleta i za Bozica i za sve zajedno.
            Imali bi dostojanstvo i duplo bolje rezultate, i kad se ne bi plasirali medju 4 najbolje bar se ne bi blamirali i igrali u rangu npr LEvskog od prosle godine.
            sloboda ili ništa

            Comment



            • Halo Aco. Toša ovde. Evo poslednji smo. Jel to ok? .... Kako nije? Pa ne možemo dublje od ovoga?...Može?...Da, da, u pravu si. Biće sređeno....Čujemo se. Pozdravi mi Andreja
              Mozes mi mog Pericu zaposliti u Vladi,bar neki pomocnik da bude..Znaci,bice...obecavam da ce i Cibona da nas odere...

              Comment


              • Originally posted by mark it zero View Post
                Imali bi dostojanstvo i duplo bolje rezultate, i kad se ne bi plasirali medju 4 najbolje bar se ne bi blamirali i igrali u rangu npr LEvskog od prosle godine.
                Tu se potpuno slazemo, ja to ne sporim. Kao sto rekoh, ovaj strucni stab je trebalo odavno da spakuje kofere. Medjutim, moje pitanje tebi se odnosilo na krupnije stvari kao sto su finansije (posto si pomenuo sponzore). Nista one ne bi bile bolje, i dalje bi bilo pljuvacine po medijima, prozivke ljudi sa vlasti i direktora javnih preduzeca, pozivanje ljudi na raznorazne bojkote itd itd. To je ono sto ja zameram Duletu i sto mu je zamerila i ova uprava, a njegova struka se nikada nije dovodila u pitanje.

                Comment


                • Originally posted by Batman View Post
                  Tu se potpuno slazemo, ja to ne sporim. Kao sto rekoh, ovaj strucni stab je trebalo odavno da spakuje kofere. Medjutim, moje pitanje tebi se odnosilo na krupnije stvari kao sto su finansije (posto si pomenuo sponzore). Nista one ne bi bile bolje, i dalje bi bilo pljuvacine po medijima, prozivke ljudi sa vlasti i direktora javnih preduzeca, pozivanje ljudi da raznorazne bojkote itd itd. To je ono sto ja zameram Duletu i sto mu je zamerila i ova uprava, a njegova struka se nikada nije dovodila u pitanje.
                  Nema se sta tu zameriti, svaki put je na taj nacin na primer prebacio pritiska na sebe pre neku vaznu utakmicu...

                  Ustvari ne, bolje je sada, kad cutimo...

                  Comment


                  • Tuga
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Tu se potpuno slazemo, ja to ne sporim. Kao sto rekoh, ovaj strucni stab je trebalo odavno da spakuje kofere. Medjutim, moje pitanje tebi se odnosilo na krupnije stvari kao sto su finansije (posto si pomenuo sponzore). Nista one ne bi bile bolje, i dalje bi bilo pljuvacine po medijima, prozivke ljudi sa vlasti i direktora javnih preduzeca, pozivanje ljudi na raznorazne bojkote itd itd. To je ono sto ja zameram Duletu i sto mu je zamerila i ova uprava, a njegova struka se nikada nije dovodila u pitanje.
                      ja hocu da ti kazem da sada kada cutimo nemamo sponzore isto kao i kada se dule bunio sto je daleko gore
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Nema se sta tu zameriti, svaki put je na taj nacin na primer prebacio pritiska na sebe pre neku vaznu utakmicu...
                        Ako je nacin da pozivas ljude da menjaju provajdera i lome kartice i time pokusas da naneses stetu nekome ko ti je dao velike pare samo da bi pred vaznu utakmicu preneo na sebe pritisak onda stvarno nemam komentar. Mislim da si se malo zaneo...

                        Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ustvari ne, bolje je sada, kad cutimo...
                        A sta treba da pricamo? Mislis li da ce konstantno pljuvanje ljudi koji imaju mnogo vecu moc od tebe resiti problem? Ne, moze ga samo jos vise produbiti. Uostalom, nije potrebno bilo sta da se prica, sve se vidi...Neki se bore za opstanak u ABA ligi, neki menjaju Amerikance na mesecnom nivou i likuju kako su "stavili tacku na crno-beli svet". Sasvim je jasno koji se klub favorizuje i gde odlaze pare, nije potrebno ni Dule niti bilo ko drugi da o tome prica.

                        Comment


                        • Originally posted by Batman View Post
                          Ako je nacin da pozivas ljude da menjaju provajdera i lome kartice i time pokusas da naneses stetu nekome ko ti je dao velike pare samo da bi pred vaznu utakmicu preneo na sebe pritisak onda stvarno nemam komentar. Mislim da si se malo zaneo...



                          A sta treba da pricamo? Mislis li da ce konstantno pljuvanje ljudi koji imaju mnogo vecu moc od tebe resiti problem? Ne, moze ga samo jos vise produbiti. Uostalom, nije potrebno bilo sta da se prica, sve se vidi...Neki se bore za opstanak u ABA ligi, neki menjaju Amerikance na mesecnom nivou i likuju kako su "stavili tacku na crno-beli svet". Sasvim je jasno koji se klub favorizuje i gde odlaze pare, nije potrebno ni Dule niti bilo ko drugi da o tome prica.
                          I te kako je potrebno da se o tome prica i da sto vise prica o tome i drugim stvarima a ne da cutimo i pravimo se da je sve u redu.
                          Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                          Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                          Comment


                          • Originally posted by rope View Post
                            I te kako je potrebno da se o tome prica i da sto vise prica o tome i drugim stvarima a ne da cutimo i pravimo se da je sve u redu.
                            A sta mislis da se time moze postici?

                            Comment


                            • A ko je kriv sto nam je u klubu trener nestrucna osoba koja je dovela tim do dna? Jel imas ti neke dokaze da potkrepis svoje tvrdnje da su svi odbili trenersko mesto sem Bozica, da niko na svetu nije hteo da udje u najveci kosarkaski brend na balkanu sem humanista Pekovica i Berica i sl... Sticem utisak da sam kreiras price kako bi opravdao svoj stav da podrzavas sadasnju upravu.

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCARA View Post
                                A ko je kriv sto nam je u klubu trener nestrucna osoba koja je dovela tim do dna? Jel imas ti neke dokaze da potkrepis svoje tvrdnje da su svi odbili trenersko mesto sem Bozica, da niko na svetu nije hteo da udje u najveci kosarkaski brend na balkanu sem humanista Pekovica i Berica i sl... Sticem utisak da sam kreiras price kako bi opravdao svoj stav da podrzavas sadasnju upravu.
                                Ja nisam zaposlen u Partizanu pa da imam sve informacije kojima bi mogao da potkrepljujem svoju pricu. Iznosim svoj stav i svoje misljenje na bazi onoga sto sam cuo i procitao. Za Milojevica sam cuo od ljudi iz kluba, od vas ovde na forumu, citao sam i u novinama, a i sam Dule Vujosevic je komentarisao tu situaciju. Mislim da je to dovoljan razlog da verujem da su coveka kontaktirali. I ja mogu tebi da postavim pitanje na nacin na koji si ti meni, da li imas dokaze da uprava nije kontaktirala Milojevica i jos neke trenere? Tako mozemo do sutra, ali je besmisleno.

                                Jasno je da bi svaki trener zeleo da radi u najtrofejnijem klubu u Srbiji, u najvecem kosarkaskom brendu, ALI NE U OVIM OKOLNOSTIMA. To je ono o cemu ja pricam sve vreme. Zasto bi Milojevic dosao kod nas kada u Megi ima siguran posao, redovnu platu, nema imperativ da osvaja trofeje i sebi daje mogucnost da se u radu sa mladim igracima izgradi u dobrog trenera? I to jos nakon "smene" Duleta Vujosevica. Pa nije covek lud. Ni ja iskreno ne bi prihvatio poziv da sam na njegovom mestu. Nece niko da dozivi da ga navijaci pljuju kao sto to sada rade sa Pekovicem, Bericem i Bozicem. Pera je ispao malo naivan i brzoplet u ovoj situaciji i cini mi se da ga je prevelika zelja da vodi Partizan ponela, a da pritom nije razmisljao o eventualnim posledicama. Sada je doziveo da mu publika skandira "Pero odlazi". Eto sada se pljuju i Pekovic i Beric jer su dosli u klub koji se raspada i sve sto sada ne ide kako treba, oni su krivi, a to nije ok.

                                Lako je biti pametan kada sve ide po planu, a cim nesto ne valja svi beze od odgovornosti, a oni koji je preuzmu bivaju pljuvani i omalovazavani.
                                Last edited by Batman; 04-01-16, 23:30.

                                Comment

                                Working...
                                X