Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Cooper View Post
    I zvanično u 17h finale.
    Odbijeni su veliki pritisci da se pomeri za 21h.
    Ne znam kojoj je budali palo na pamet da u nedelju u ponoć bude dodela pehara.
    Takođe je ovo i ok za navijače iz svih krajeva, mogu lepo da se vrate svojim domovima u razumno vreme.

    Tako da još 7:42 do početka finala.
    A zašto se prethodnih godina igrao večernji termin?
    Sada, odjednom zbog bezbednosnih razloga finale se šalje za 17h.
    Baš obrnuto. Za nas iz daleko nije super stvar dan početak tekme. Kada treba krenuti, i cik zore.

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Zato što je Arena otkupila prava za španski kup i tamo je fiksiran termin od 19:30.

      Arena ima prava za domaći kup i diktira satnicu.

      Još pre žrebanja su odredili termine za komplet raspored i tada se još znalo da će se finale igrati od 17h.

      Ljudi su platili papreno prenos i na njima je da povrate pare i da zarade.

      Ispali bi debili kad bi preklopili utakmice.

      Da je rts nosilac prava prenosa onda bi oni stavili u termin koji njima odgovara, ovako je sve do Arene.

      Sad se neko juče pravio pametan pa gurao pomeranje, kao da ne zavisi biznis od toga.

      Jednostavno, svi su znali raspored i termine još pre 16 dana i sve je bilo ok.

      Comment


      • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
        A zašto se prethodnih godina igrao večernji termin?
        Sada, odjednom zbog bezbednosnih razloga finale se šalje za 17h.
        Baš obrnuto. Za nas iz daleko nije super stvar dan početak tekme. Kada treba krenuti, i cik zore.

        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
        Ti si ok lik i me verujem da ozbiljno shvats taj post, zna on dobro da se igrali u 9 ranijih godina ali precuti da se jedino Ostoja bunio oko pomeranja i to je izgleda u ovoj zemlji dovoljno, a da li je ok da Zvezda igra tri dana uzastopno, polufinale u 9 pa finale u 5? Hajde malo o tome, ne, necemo to nam ne odgovara.

        Comment


        • Znam kako je kasno za pomeranje. Sada ni ne treba menjati satnicu.
          Pre 16 dana moralo se razmišljati drugom večernjem terminu i dolasku navijača kojima Niš nije usputna stanica.
          Ako se uvek Žućkova levica igrala za večer ne vidim razlog za promenu odluke i termina.
          A priče oko bezbednosti ne piju vodu.
          Sve ove godine MUP uspevao držati sve pod kontrolom, mogli su i ove.

          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

          Comment


          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
            Ti si ok lik i me verujem da ozbiljno shvats taj post, zna on dobro da se igrali u 9 ranijih godina ali precuti da se jedino Ostoja bunio oko pomeranja i to je izgleda u ovoj zemlji dovoljno, a da li je ok da Zvezda igra tri dana uzastopno, polufinale u 9 pa finale u 5? Hajde malo o tome, ne, necemo to nam ne odgovara.
            Shvatam poentu i kao predstavnik CZ imaš prava biti kivan i zapitati mnoga pitanja na koje, nažalost, nema ko da odgovori.
            Manje-više tri tekme u nizu, jbg takav sistem, nismo mi izmislili toplu vodu, tako je u većini evropskih kup takmičenja.
            Imao je i Partizan u prošlosti turnirski deo gde su mu se tekme njihale jedna za drugim ko na traci. Niste vi sad jedini iskusili ovakve propozicije.
            Sad, što bih ja menjao kalendar takmičenja ko me pita. Moralo se misliti da jedan klub, učesnik finala, biće drastično osakaćen u odnosu na drugi zbog vremenske razlike odmora dva kluba između polufinala i finala.
            Zašto se ne razmišlja da naprave dan pauze pred polufinalni i finalni okršaj. Tada niko neće upirati prstom jedni u druge i tako će sa jednakim 50-50 šansama ulazili u borbu za trofej.
            Dal je Ostoja ili Čović zahtevali nešto ne možemo polemisati jer nemamo oprečne niti tačne informacije. Sve je sada u domenu rekla-kazala.

            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

            Comment


            • Originally posted by Cooper View Post
              Zato što je Arena otkupila prava za španski kup i tamo je fiksiran termin od 19:30.

              Arena ima prava za domaći kup i diktira satnicu.

              Još pre žrebanja su odredili termine za komplet raspored i tada se još znalo da će se finale igrati od 17h.

              Ljudi su platili papreno prenos i na njima je da povrate pare i da zarade.

              Ispali bi debili kad bi preklopili utakmice.

              Da je rts nosilac prava prenosa onda bi oni stavili u termin koji njima odgovara, ovako je sve do Arene.

              Sad se neko juče pravio pametan pa gurao pomeranje, kao da ne zavisi biznis od toga.

              Jednostavno, svi su znali raspored i termine još pre 16 dana i sve je bilo ok.
              Logike bez, bez obzira sto je neka tv kuca otkupila prava ona ne moze da diktira raspored odigravanja utakmica vec zna se ko to radi - oni koji su i odgovorni za turnir.
              Kao prilog nebulozi o spanskom kupu je da tv kuca ima 5/6/7 (koliko vec) kanala tako da uporedo mogu da prenose i spanski i srpski kup
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Pa Real je sinoć završio u 23:30 i danas igra u 19:30.

                Takvi su termini i žreb im nije bio naklonjen.

                Ne možeš menjati temrine kako ti je ćef.
                To su razlozi koje koriste gubitnici.

                I jedno je otkupiti prava prenosa, a drugo imati prava prenosa.

                Arena je otkupila za Španiju od njihove televizije koja diktira tamo, dok Arena ima prava kod nas i diktira ovde.
                Last edited by Cooper; 17-02-19, 10:37.

                Comment


                • Originally posted by Cooper View Post
                  Pa Real je sinoć završio u 23:30 i danas igra u 19:30.

                  Takvi su termini i žreb im nije bio naklonjen.

                  Ne možeš menjati temrine kako ti je ćef.
                  To su razlozi koje koriste gubitnici.

                  I jedno je otkupiti prava prenosa, a drugo imati prava prenosa.

                  Arena je otkupila za Španiju od njihove televizije koja diktira tamo, dok Arena ima prava kod nas i diktira ovde.
                  Pola osam nije isto sto i pet.? Tako da probaj ponovo, da je Partizan u pitanju vec bi slao dopise Fibi a Tegeltija kukao preko instagrama kao za Reglendov pasos.

                  Comment


                  • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                    Shvatam poentu i kao predstavnik CZ imaš prava biti kivan i zapitati mnoga pitanja na koje, nažalost, nema ko da odgovori.
                    Manje-više tri tekme u nizu, jbg takav sistem, nismo mi izmislili toplu vodu, tako je u većini evropskih kup takmičenja.
                    Imao je i Partizan u prošlosti turnirski deo gde su mu se tekme njihale jedna za drugim ko na traci. Niste vi sad jedini iskusili ovakve propozicije.
                    Sad, što bih ja menjao kalendar takmičenja ko me pita. Moralo se misliti da jedan klub, učesnik finala, biće drastično osakaćen u odnosu na drugi zbog vremenske razlike odmora dva kluba između polufinala i finala.
                    Zašto se ne razmišlja da naprave dan pauze pred polufinalni i finalni okršaj. Tada niko neće upirati prstom jedni u druge i tako će sa jednakim 50-50 šansama ulazili u borbu za trofej.
                    Dal je Ostoja ili Čović zahtevali nešto ne možemo polemisati jer nemamo oprečne niti tačne informacije. Sve je sada u domenu rekla-kazala.

                    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                    Upravo to,ili dan pauze ili da se igra u 9 finale, ovako ekipa maltene sa dorucka ide u halu, i jos nesto sto nije spirtski sastanak je bio poprilicno buran Ostoja nije hteo da ni cuje da se pomeri bar u 7.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Pola osam nije isto sto i pet.? Tako da probaj ponovo, da je Partizan u pitanju vec bi slao dopise Fibi a Tegeltija kukao preko instagrama kao za Reglendov pasos.
                      Sto se nije kukalo na dan zreba?
                      Sve price time padaju u vodu.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Ja imam skoro 50 a ne pamtim da se finale ikada igralo u 17h. Bilo u SFRJ, bilo u SRJ, bilo sad u SRB. A kup kralja se uvek igra u istom terminu.

                        Comment


                        • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                          Upravo to,ili dan pauze ili da se igra u 9 finale, ovako ekipa maltene sa dorucka ide u halu, i jos nesto sto nije spirtski sastanak je bio poprilicno buran Ostoja nije hteo da ni cuje da se pomeri bar u 7.
                          Ponavljam, nismo prisustvovali sastanku niti postavili uho da čujemo šta se dešava. Šta se dešavalo iza zatvorenih vrata znaju samo sudionici istog. Mi možemo samo nagađati da ne kažem lupetati.

                          Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Ako im Stratos bude raspolozen, bice pakleno tesko pobediti. Nadajmo se sto manjem broju gluposti sa nase strane i da Vanja gadja trojke kao juce.
                            Favoriti su, ali realnost nije briga na koju se mi obaziremo.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Ako im Stratos bude raspolozen, bice pakleno tesko pobediti. Nadajmo se sto manjem broju gluposti sa nase strane i da Vanja gadja trojke kao juce.
                              Favoriti su, ali realnost nije briga na koju se mi obaziremo.
                              Misao si mi ukrao iz glave.
                              Njega se pribojavam. Znamo kako nas Grk napunio u prvom odmeravanju snaga.
                              Nadam se da Trinki zna gde duva opasnost i da će naći načina da primiri sjajno krilo.
                              Imamo mi itekako aduta zbog čega Tomić nije mirno spavao.
                              Ne treba se obazrivati na komšije i njihove moći. Bitno verovati u sopstvene mogućnosti i takvim načinom šanse za trofej rapidno rastu.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока
                              Last edited by Ruzni Prljavi Zli; 17-02-19, 12:28.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan9 View Post
                                Ja imam skoro 50 a ne pamtim da se finale ikada igralo u 17h. Bilo u SFRJ, bilo u SRJ, bilo sad u SRB. A kup kralja se uvek igra u istom terminu.
                                Tu sam negde i ja sa godinama, takodje ne pamtim, samo bih postavio jedno pitanje:
                                Da li bi se kukalo na termin da je, kojim slucajem, u finale otisao Dinamik?
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X