Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Voleo bi da mi neko objasni razlog zbog kojeg bi se Bogdanovic 13 sekundi pre kraja utakmice koju gubimo sa 20+ razlike vracao u igru? Bez potrebe se cacka mecka...

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • "Dobro se osećam, iako nije bilo lako, osam meseci je prošlo bez košarke. Dobro sam trenirao, pripremio se i jedva čekam prvu utakmicu da istrčim pred grobare. Ne osećam strah, koleno je u redu potpuno. U ponedeljak počinjem da treniram, znam da nam predstoje teške utakmice do kraja potrudićemo se da dobijemo sve. Uželeo sam se navijača i puno im hvala na svoj podšci koju su pružili tokom oporavka", rekao je Bertans.



        "Nisam zaboravio srpski jer me je Dule zvao svake nedelje nisam ni mogao jednostavno. Bio sam u stalnom kontaktu sa saigračima, naročito sa Vestermanom i Milosavljevićem koji su pretrpeli istu povredu. Najteže mi je bilo da gledam na televiziji kako se bore drugari, a da ja ne mogu da im pomognem, tada sam se više nervirao nego kad sam igrao."
        .....
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment




        • Car

          Comment


          • Tu mu Tosa mu prica sta je sve igrao na tiketima za ovih 8 meseci.
            sigpic

            Comment


            • Malo se ugojio cini mi se, sad ce to Dule da sprzi za tili cas.

              Berta, dobro nam dosao ponovo. Sve najbolje ti zelim i da vise nikada ne osetis neki bol tj. povredu.
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment




              • Kakva je ovo ljudina

                Comment


                • http://www.zurnal.rs/2014/03/02/sasa...tan/index.html



                  EDIT: http://www.sportske.net/vest/kosarka...ji-169135.html

                  Comment


                  • Marco Belinelli ‏@marcobelinelli 1h
                    Sasha Danilovic....un vero campione!
                    Belli tatica


                    EDIT: Srecan rodjendan Duletu! Neka nas sutra casti jednom pobedom

                    Comment


                    • Koliko mi jadno trenutno igramo i odbranu i napad.
                      Last edited by colke995; 03-03-14, 20:22.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Koliko mi jadno trenutno igramo i odbranu i napad.
                        Kako je bilo u zadnje vreme napad je jos i ok, odbrana me brine ali sredjuje to Dusko do F4.
                        sigpic

                        Comment


                        • Tepara 17 poena, 9 skokova, 5 asistencija. Kao nekad, endemska biljka.
                          sigpic

                          Comment


                          • U drugom poluvremenu je ovo vec licilo na nesto. Sa jos 2 igraca koja mogu lagano u napadu igrati ovo ce izgledati mnogo, mnogo bolje. Kad se Bertans vrati u pogon, njega na 4, Lovernja na 5 i cepaj.
                            sigpic

                            Comment


                            • Simpaticna utakmica,trapavi mi, trapavi oni...
                              Raduje igra Tepica a ostali standardno...
                              Pavlovic jos malo luta i misli su mu "out of target" pogotovo u zavrsnici ulaska na kos.

                              Ajmo Partizaneeee, dizi seeee

                              Ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu,
                              ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu, ne damo titulu...
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Prezadovoljan sam drugim poluvremenom i maestralnom igrom Tepica. Jo, Kinsey i Pavlovic takodje odlicni. Sasa je izginuo veceras

                                Lepo vece u Pioniru. Misa kupio Duletu poklon, vratio se Berta, Bogdan malo odmorio. Klinci koji su dosli sa roditeljima ne daju Vucicu titulu

                                Bas lepa atmosfera, iako nije bilo organizovanih navijaca.

                                Comment

                                Working...
                                X