Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ljuba90 View Post
    Pazi,Pekovic ce biti najdominantniji centar u Evropi,iz razloga sto ni jedan bolji nece doci iz Amerike,a i zato sto vec ima dosta iskustva u evropskoj kosarci.Zato mislim da je mogao i te kako da bude na ceni
    Pa zasto je onda dosao u Partizan? Slazem se da bi bio skup da se u potpunosti vrati u evropsku kosarku i bogati klubovi bi se otimali oko njega, ali malo je interesanata kada je u pitanju lokaut.

    Comment


    • Ni meni nije jasno zasto je dosao...ne verujem u tu ljubav prema klubu zbog par godina provedenih u istom. Mozda su faktori-Beograd,nocni zivot,dnevni zivot,kuhinja,porodica,prijatelji (ako je ima ovde) i tako ti "drustveni" razlozi...a mozda je i Goga Sekulic

      Comment


      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
        Pregovara se vrlo ozbiljno sa Radmanovicem a Ariza je ako bas hoces da znas bio bas blizu, 300k je bio problem.
        O tome sve vreme i pricam, novac ce uvek biti problem, zato i kazem da ne mozemo da se nadamo nekim zvucnim imenima, osim ako za nekoga od njih ne postoji neki veci razlog od novca da dodju u Partizan. ;) Sto se Radmanovica tice, ostajem pri svom stavu koji sam izneo.

        @Ljuba90

        Hahaha, dobra ti je ova za Gogu Sekulic.

        Comment


        • Mislim da bi Ariza bio previse za nas ali zato mislim da mogu da dodju Radman,Shelden,Powe,Powell,Jerebko,Yi itd...znaci igraci koji u NBA igraju po 10 minuta...a kod nas mogu da budu 20-10 tip igraca...mozda malo preterujem ali nema veze

          Ako je zbog Goge,odma kupujem njen album

          Comment


          • http://www.mondo.rs/s215636/Sport/Sport/Kosarka/Jerebko_u_Humskoj_pre_Radmanovica.html

            J
            el dobar igrac ovaj jerebko?

            Comment


            • Ja sam ga malo pratio te pretprosle sezone i bio jedna od svetlijih tacaka u Detroitu.Nazalost povredio se, ali to sada moze biti povoljna oklnost za nas.
              Ako zeli da igra za male pare, ali pred prepunim Pionirom dobrodosao je.
              Mada mislim da bismo se njegovim dolaskom vec kockali, posto niko ne zna kada ce da se zavrsi lokaut.

              Comment


              • On je odlican igrac, za nase uslove cak i fenomenalan, ali nije sigurno koliko se oporavio od povrede. Ne znam koliko je Partizan spreman da rizikuje. Bice jos igraca tog kvaliteta na trzistu.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ako vec ne mozemo da dovedemo nekog domaceg igraca, ja sam vise za crnca na poziciji 4. Treba nam tu neka strvina koja ce da skace, igra dobro odbranu, blokira itd jer ce nam ove sezone, bar kako sada stvari stoje, odbrana na centarskim pozicijama biti tanka. Pekovic je jako los bloker, pokusava telom da odbrani igraca, ali neki malo inteligentniji igraci ce uspeti da se izbore sa tim. Katic takodje nista specijalno u odbrani, i on je jak i masivan ali nekako ne "oseca" odbranu. Zatim tu je Djekic koji svojom gradjom nije za poziciju 4, ali zahvaljujuci svojoj visini spada u one tzv lake cetvorke. Uz to da dodam da od ove godine nemamo Veselog koji je bio 70% odbrane Partizana.

                  Zato mislim da nam treba neki igrac sa dobrim odrazom i blokadom, kako bi nadoknadili manjke u odbrani. Setite se kako je bilo pre nekoliko sezona kada smo imali 4 cista blokera u ekipi (Rakocevic, Veseli, Lazme i Vranes), bili smo neprelazni.

                  Comment


                  • Jonas Jerebko is not interested in playing overseas.
                    According to agent Doug Neustadt, "Jonas views himself as an NBA player," Neustadt said. "We are not looking to go over there." Jerebko could easily sign a deal to play overseas, but it appears his focus remains on his career in the NBA. Jerebko missed the entire season with an Achilles injury in 2010-11, but added 20 pounds of muscle.

                    Comment


                    • Ma kakav crni Jerebko,nije igrao godinu dana,ne treba nam on. Za par dana stize cetvorka,strpite se

                      Comment



                      • Zamisli ti coveka koliko je bio blesav a ni sad nije nista bolji

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ma kakav crni Jerebko,nije igrao godinu dana,ne treba nam on. Za par dana stize cetvorka,strpite se
                          Jel iz nba?

                          Comment


                          • Ne znam nista,iskreno...Samo znam da ce Raduljica mozda vec danas da potpise,a ta cetvorka ovih dana...Dal je moguce da cemo u avgustu da kompletiramo tim?

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Ne znam nista,iskreno...Samo znam da ce Raduljica mozda vec danas da potpise,a ta cetvorka ovih dana...Dal je moguce da cemo u avgustu da kompletiramo tim?
                              Daj Boze. Red bi bio, posle toliko godina...

                              Pojavila se informacija da ce Lou ranije doci na pripreme.

                              Comment


                              • Ali samo par dana ranije

                                Comment

                                Working...
                                X