Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poraz kao poraz ni prvi ni poslednji u poslednjim sekundama, jednostavno kada nekoliko puta pobedis u poslednjim sekundama onda ocekuj da ti se to vrati, jer ko se maca lati od maca i poginuce.
    Duletu nije trebao ovaj potez i napravio je veliku gresku, ali da ga nazivam pogrdnim imenima pa bre bih se ubio.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Batalite nekosarkaske teme na ovom topiku.

      Dosta, bas dosta pozitivnih stvari veceras. Nadam se samo da ovo nece ubiti momke u pojam...

      Comment


      • Kako svi redom pljuvali bili dolazak Bogdanovica na raznim forumima, a on nam pomaze i u skoku i daje dosta poena i mogu reci u odnosu na cenu, da je on veliko pojacanje. Sto kaze Ljuba, manite se tih nekosarkaskih tema, ova utakmica raduje malo, daje neke naznake da mozemo zaigrati dosta bolje sto je jako bitno za ovaj period kad vec imammo 3 poraza u ABA ligi.
        sigpic

        Comment


        • Samo se nadam da nas ne napusti brzo. Siguran sam da bi otisao sad 1. novembra da se Macvan nije povredio. Ovako kapiram da je i Dule uvideo da moze Luka dosta da pomogne.
          A i kul je tip, nece se buniti da bude backup.

          Comment


          • Trener Partizana NIS Duško Vujošević reagovao je na dve teme koje su se pojavile u medijima pre i posle utakmice u Jerusalimu. Prvaje odgovor na demanti Slavka Gaka, gradskog sekretara zasport:

            - Pročitao sam samo šta se piše nasajtu Skupštine grada. Vuk Karadžić je odavno ustanovio pravilo "čitaj kako je napisano", dakle ništa nisam tumačio već samo pročitao i naglasio. Kao predsednik JSD Partizan, koje je vlasnik fudbalskog stadiona Partizan, apsolutno moram da se bavim onim što dotiče problematiku vlasništva tog stadiona - rekao je Vujošević.

            Druga tema je današnjavest u svim medijima:

            - Vidim dasu u medijimaviše nego zlonamerni i prenaglašeni komentari novinara, koji nisu imali takvu agresivnost, borbenost i moralnu čvrstinu da zaštite koleginicu iz svog esnafa Olju Bećković, kadaje zabranjena emisija"Utisak nedelje".

            Provodim sa ekipom 24 satai znam šta se dešava, sa velikom posvećenošću prema timu i emocijom radim ono što mislim daje ispravno. Ima tu i određenih grešaka, ali mislim da igračima Partizana nije potrebna zaštitaod takvih novinara koji pokušavaju da neke moje emotivne nastupe iskoriste stavljajući se u funkciju onih koji ne vole Partizan, atakvih ima dosta na vlasti u ovom trenutku. Ti isti novinari, najčešće nemo prelaze preko piričao teškoj ekonomskoj situaciji Partizana, o tome šta će se zbog toga dogoditi, upravo iz razloga što igrači ne mogu da budu plaćeni.

            Ovo je pokušaj da se dobraigra Partizana i povratak na ne tako stari put uspeha, stavi u drugi plan i na taj način onemogući, jer ako u ovom sastavu funkcionišemo dobro uz povratak Mačvana, Milosavljevićai dolazak jednog amerikanca, bićemo još bolji, pa "zlo trebau semenu saseći" - objasnio je Vujošević.

            Comment


            • Какве су ово легенде!

              https://www.facebook.com/Grobarskitr...e=1&permPage=1
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Jos jedan Muriceva sjajna partija, 21 poen samo iz igre

                http://youtu.be/PwjdfV3uAeo
                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Ljudi da li je tacna informacija da se Sasa Pavlovic dogovrio sa Duletom svei da dolazi sledeci cetvrtak i da se prikljucuje timu, juce citao u novinama. Sve kao dogovoreno
                  KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                  Comment


                  • Mislim da moze da nas raduje igra protiv Hapoela. Tepic konacno odigrao solidnu utakmicu i odmah se to reflektovalo i na ostatak tima. Andric polako izrasta u sasvim korektnog igraca, ali je ukakio na kraju kada je bilo najpotrebnije. Imao je potpuno otvoren sut i svo vreme ovog sveta da se namesti i ubaci trojku koja bi nam najverovatnije donela pobedu, ali promasi covek. Gagic pravi minimum 10 sranja po utakmici, covek je ogranicen u mozgu i to je to. Dzaba mu i Dule i odmor i jak trening, taj covek ce zauvek ostati pajser. Odradi po nesto korisno tu i tamo, ali timu nanosi mnogo vise stete nego koristi.

                    Ocekujem mnogo, mnogo vise od Milutinovica, taj decko mora da proradi i sa vise hrabrosti da napada kos. Luku sam jako zeleo u Partizanu (pisao sam vec o tome). Mozda covek nije neki razbijac, ali je tip koji je u stanju, ako ga krene, da spakuje 25-30 poena bilo kojoj ekipi. Nadam se da ce se sto duze zadrzati u Partizanu. Dobili smo Macvana, dobicemo nazad i Milosavljevica i to su dva ogromna pojacanja. Jos kada bi se prikljucio u skorije vreme neki kvalitetniji americki plej (voleo bi da to bude Bo, ali izgleda od toga nece biti nista), bili bi opet kvalitetni i konkurentni. Mislim da ce i Sasa da nam se prikljuci tamo negde u martu, kada budu trebale da se osvajaju titule.

                    Sto se tice Duletovog hvatanja za gusu, mislim da je stvarno nepotrebno i nekulturno. Em sto steti njegovom ugledu, em sto steti ugledu kluba, em sto spusta moral igracu koji je koliko-toliko jedini konstantan od pocetka sezone.

                    Mislim da imamo jos uvek sanse da se plasiramo u drugu fazu, samo ako se na vreme adekvatno pojacamo (dovedemo pleja). Izgubili smo sa samo tri razlike protiv glavnog konkurenta za trece i cetvrto mesto u grupi i to je itekako nadoknadivo u Pioniru.

                    Isplivace Partizan iz ovih sranja, a kada se to desi i kada "ovi klinci porastu" onda neka nas se cuvaju svi.
                    Last edited by Batman; 30-10-14, 19:41.

                    Comment


                    • Westermann Leo wrote: A lot of people will remember the slap , I will remember the facts , Dule treats us as his own sons and is a father for players.
                      ....

                      Comment


                      • Stvarno je istina ovo sto se prica za Pavlovica (Dule potvrdio).

                        Ih, kad bi nam se covek vratio. Pavlovic + Milosavljevic + Macvan + americki plej + ovo sto imamo sada = jaki k'o zemlja.

                        Comment


                        • Daj Ljubo kreni da siris pesimizam povodom dolaska Pavlovica

                          Comment


                          • http://www.novosti.rs/vesti/sport.29...ns-ucio-srpski

                            Jos da ugoje Radonjica i....

                            Comment


                            • https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...c5&oe=54EBCE24
                              Ovako su nasi kosarkasi docekani u Laktasima

                              Last edited by Sinisa Kun; 02-11-14, 11:40.
                              KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                              Comment


                              • Kakva steta sto se ovo dobilo nije. Muric sa dve katasrofalne greske u poslednjem minutu olaksao posao igosima. Ovaj Torlak izmislio basket za Daloa, ne znam sto ga se Dule tako lako odrekao.

                                Comment

                                Working...
                                X