Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Pametnije bi vam bilo da gledate svoj klub i da se ne bavite drugima. Uostalom, kakve veze ova zadnja dva posta imaju sa temom KK Partizan?

    E da, jos nesto, Kalu, zamolio bih te da promenis potpis da ne bi ja morao.
    Ma opusteno,salimo se malo..
    CZ-JK-Elton John-Diva

    Comment


    • Originally posted by D-Wade View Post
      Nema tu batice provokacije. Spam se kaznjava na forumu, a ovo nema nikakve veze sa temom Partizana, vec se ismejava Zvezda. Kao sto je upozoren clan koji je prozivao Partizan u temi Zvezde, tako su i Kalu i Amare........Uostalom, ovde ima i navijaca Zvezde, a meni licno smeta njegov potpis, jer koliko ja znam, niko od Delija ne ismejava vas tim u svom potpisu. Stvarno nema potrebe za tim stavrima. ;)
      Nema veze al' jeste ogromna sramota sto ste se fuzionisali sa onim klosarom, to se ne pere tako lako.

      Comment


      • Mvp slaze se verovatno vecina sa tobom,ali ovo nije mesto za takvu diskusiju

        Comment


        • Ako uspe to sa Pekovicem i Veselijem,uz fanaticnost koja nas je krasila svih ovih godina, F4 bi bio realan cilj.

          Comment


          • Kada smo izvukli ovakvu grupu, mislio sam da je uspeh 2. faza, a sada, ukoliko ne udjemo u F4, bicu razocaran . Neverovatno koliko se odredjeni igraci vežu za Partizan, to je u stvari i kljuc uspeha poslednjih godina . Svaka cast Janu i Pekmenu .

            Comment


            • Jel Pekovic sutra potpisuje ugovor?

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Jel Pekovic sutra potpisuje ugovor?
                Da, igrace za cetvrtinu onoga sto mu je Armani nudio.
                sigpic

                Comment


                • Svaka mu se dala.Zna se koji ga je klub stvorio.
                  Za parama i ne treba da zali kad cezavrsi lokaut vratiti u Minesotu.

                  Comment


                  • Sta bi sa pekovicem,jel potpisao?Rekli su da treba danas.

                    Comment


                    • Originally posted by trigger View Post
                      Sta bi sa pekovicem,jel potpisao?Rekli su da treba danas.
                      http://www.novosti.rs/vesti/sport.72...ca-i-Partizana

                      Comment


                      • Verovatno se ceka i da Partizan uplati osiguranje.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Kad stavi i Vardu i Ilica na ledja pa kad pocne Boc,pa opet boc,pa boc,onda slobodna,pa opet boc,pa boc,pa na slobodna

                          Comment


                          • Mozda, ali sacekajmo prvo da vidimo da li je Varda taj centar ili neko drugi, ima jos do sezone... U svakom slucaju i Partizan i Zvezda ce biti igracki jaci nego prethodnih godina, to moze biti samo dobro... Bojim se samo da ta bezglava trka za trofejima i EL ne kosta minuta talentovane mlade igrace koji postoje u oba kluba...
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ma za to ne brinem,bar sto se KK Partizana tice,imamo sistem koji svake godine afirmise po nekog igraca,pojacanja se planski dovode,nikog nismo doveli iz neke obesti,realno centar nam je potreban,jos ako Veseli uleti plu jos jedna cetvorka(to je samo plus ako dodje).Na pozicijama 1,2,3 davno nismo imali toliko iskusnih i mladih talentovanih igraca sto je ogroman plus.Sad sve zavisi od limara Vlada,retko kad smo imali maltene kompletan tim jos u avgustu(na stranu sto je Katic povredjen,Milosavljevic u repki,Plej dolazi tek u septembru,Pekovic i Veseli isto tad,i jos cetvroka).Jasno profilisana ekipa uz dobrog trenera i bice sve dobro.
                              Za KK CZV Beograd je jos uvek rano da se prica o trofejima,ipak se jos nista ne zna sa kakvom ekipom i sa kojim trenerom ulaze u novu sezonu.Ja iskreno nesto i ne vidim Zvezdu kao nekog jakog konkurenta ove sezone,mozda sledece ali ove ne.

                              Comment


                              • Varda je potpisao za Olimpiju,sto se tice Pekovica on je danas potpisao ugovor..

                                Comment

                                Working...
                                X