Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gist je dobio kaznu 3 meseca ali ona se racuna odmah od Juna tako da 2.Septembra vec moze igrati cini mi se a Ulker je odmah raskinuo dvogodisnju saradnju sa njim cak mislim da su prosli bez obestecenja ...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Jel moze neko da mi kaze kakava je situacija sa Pekovicem,jel je potpisao????
      I cuo sam za ovaj trac oko Arize,jel je taj klub iz Srbije Partizan 100%????Neverujem da ce doci u bilo koji drugi tim osim Partizana iz Srbije xDDDD
      Sto se tice cetvorke moramo da dovedemo Ricardo Marsh to je najbolja opcija proveren je igrac i mogo bi da potpise na 2 godine !!!!!!!

      Comment


      • Mars je u Turskoj, a veruj mi da bilo koji igrac od onih za koje sam ja cuo da vas povezuju je 5 puta bolji od Rikarda.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Verovato si upravu,ali ono sto je Marsh pokazo kod vas prosle zesone je bilo dobro,a moja zelja je da potpisemo nekog Amera na 2 godine,on je nekako naj realniji xDDDDDDD

          Comment


          • Jeste kad bi imali pare onda bi i mogli da potpisemo nekog amerikanca na 2 godine....

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Gist je dobio kaznu 3 meseca ali ona se racuna odmah od Juna tako da 2.Septembra vec moze igrati cini mi se a Ulker je odmah raskinuo dvogodisnju saradnju sa njim cak mislim da su prosli bez obestecenja ...
              da li ti ikad citas napisane postove pre nego sto napises sam nesto??? Kao prvo Gist je prosek,svako ko je pazljivo gledao KKP to zna.Drugo on i dalje ima svoj klub i nije niko raskinuo sa njim ugovor.

              Nego,izgleda da ce i Veseli opet da zaigra kod nas

              Comment


              • Da, vrlo moguce i ja sad dobijam info. Sta je ovo sunce ti, koja smo mi institucija!
                sigpic

                Comment


                • Bolesna ekipa se sprema,ali bolesna...jedna od najboljih od kako mi pratimo Partizan. Ali sve je planski,nema rizika. I kada se zavrsi lockout,Law ostaje,ta cetvorka ce ostati,za Veselog je zamena Cakarevic,a za Pekovica ce najverovatnije to biti Nesterovic

                  Osvojicemo bre i NLB,kakav Makabi

                  @ Nash-99% sam siguran da imamo isti info xD

                  Comment


                  • Padavicari, imam neke inside informacije, pisem na pm za par sati, nemam kredita vise. Ovo ako dovedu idemo na Evroligu na 20 godina od titule. Po NLB-u cemo da se popisamo samo tako.

                    Comment


                    • Neeeeeeeeeeeeeeeeeee,necu biti tu za par sati...bicu u kafani,docicu izjutra pijan i leci da spavam daj odma,odma to da te ne bih banovao

                      Salim se naravno...nadam se da su vesti bombasticne

                      EDIT : Saznao sam informaciju
                      Last edited by Ljuba90; 12-08-11, 18:34.

                      Comment


                      • Nadam se da je neki all star igrac iz nba.

                        Comment


                        • Daj bre nezajabavajte govorite sta se desava xDDDDDD

                          Ako je informacija da je Pekovic potpisao to i nije neka,xDDDDD,svi smo znali to da ce potpisati!!!!

                          Ubuduce bez duplih postova u tako kratkom roku!
                          Last edited by Casiraghi; 12-08-11, 18:45.

                          Comment


                          • Originally posted by trigger View Post
                            Nadam se da je neki all star igrac iz nba.
                            A sta mislis zbog koga bi LJB tako odreagovao?Pa zbog LBJ-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Samo nam on ne treba,pa sa njim ne bi nista osvojili.

                              Comment


                              • Daj bre govorite sta se desava xDDDDDD

                                Comment

                                Working...
                                X