Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Dule je zaduzio Partizan toliko, da mu se isti ne moze nicim oduziti: nocne more ciganije cim se pomene, 13 titula u nizu, uspesi u EL koji su i za ovu termicki obradjenu Zvezdu jos uvek san....
    Komsije, nismo isto niti cemo ikad biti:
    - Mi nismo zalagali grb i resto za sicu.
    - Mi nismo prodali klub vlasniku drugog da bi nas zamrznuo, a sve predstavio kao svoj uspeh, pri tom proglasavajuci FMP za KKCZ, a KK Vojvodina za KK FMP.
    - Dule nece doci da skida koseve sa trening terena.
    - Dule potrazuje manje para nego Samardziski za boravak na vasoj klupi.
    Odgovorite sebi prvo: za koji klub navijate? (Daba, Veteran, Komsa, Manoly excluded): Zvezdu osnovanu onomad na Kalisu ili Covicevog eksperimenta?
    #NijeVamaLako
    Sto si osetljiv? Da sam ja ovako nesto napisao dobio bih naravno opomenu pred ban klasika od tebe. Navedi jednu recenicu gde sam rekao losu rec o Partizanu? Navedi jednu recenicu gde sam negirao njegov uspeh kao trenera i kluba koji je vodio? Navedi gde sam u celoj prici pomenuo patkometriju i KKCZ vs KKP pricu? Ko ti rusi sneska? U generali koj ti je kurac? Niko nije rekao da on nije zaduzio svoj klub, igrace i navijace, ali sve sto sam napisao stoji.

    Praviti se lud na takve stvari je kao da kmeci Eichmann sto je zagusljivo u komori, a ovamo znamo sta je radio.

    Ako ne mozes da se kontrolises, onda jebi ga i nisi za moda. Ako ti je lakse, ja navijam za obe Zvezde

    Comment


    • Je l' ti u svakom upisu o Vujoševiću moras da pomenes Zvezdu? I sta ti je poenta ovih jeftinih provokacija koje nemaju veze ni sa Vujoševićem ni sa Partizanom? Onomad te je nas 10+ teralo sa tvoje pozicije zbog istog sablona ponasanja, secas se? Da ne znam koliko godina imas ponekad bih pomislio da brojis kasne tinejdzerske.

      Comment


      • Originally posted by Dubiozni goblin View Post
        Je l' ti u svakom upisu o Vujoševiću moras da pomenes Zvezdu? I sta ti je poenta ovih jeftinih provokacija koje nemaju veze ni sa Vujoševićem ni sa Partizanom? Onomad te je nas 10+ teralo sa tvoje pozicije zbog istog sablona ponasanja, secas se? Da ne znam koliko godina imas ponekad bih pomislio da brojis kasne tinejdzerske.
        Grobarska bolest ne bira godine....moze da brise post,moze da me banuje,ali on je bruka za ovaj forum,tim vise sto je moderator

        Comment


        • Originally posted by Gudura View Post
          Grobarska bolest ne bira godine....moze da brise post,moze da me banuje,ali on je bruka za ovaj forum,tim vise sto je moderator
          Bruka je koliko su neki forumasi spremni da gaze i preko mrtvih da bi dokazali neku svoju zamisljenu velicinu.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Bruka je koliko su neki forumasi spremni da gaze i preko mrtvih da bi dokazali neku svoju zamisljenu velicinu.
            Jedino ako si ti zakopao Duleta Drugacije ne znam da objasnim ovaj post. Pogotovu sto sam coveku pozeleo da ozdravi.

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Bruka je koliko su neki forumasi spremni da gaze i preko mrtvih da bi dokazali neku svoju zamisljenu velicinu.
              Sta je tebi Kronose?

              Comment


              • Originally posted by kronostime View Post
                Bruka je koliko su neki forumasi spremni da gaze i preko mrtvih da bi dokazali neku svoju zamisljenu velicinu.
                Kako god....Zvezda igra EL za nekih 10tak minuta tako da bih te pozdravio sada

                Comment


                • Ako ti u svakom spominjanju Vujoševića spominješ njegovu dominaciju nad Zvezdom iako niko ne dovodi njega u vezu sa Zvezdom u postu, to samo znači da ti sumnjaš u tu dominaciju i na koji način se došlo do nje.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Morao sam da svratim da pozdravim Kronosa, treba mu dodeliti orden sa kakvi se idiotizmima covek bori, svaka cast majstore. Mnogo ih boli Dule, bas mnogo, na svako njegovo pominjanje skacu kao hijene, lazni moralisti se dizu, botovi stancuju postove. Ne mogu da iskuliraju nijednu vest, a kao briga ih. Donekle ih i razumem dominacija je bila surova, ali bas, bas. Drzi se prijatelju da te ne dotuku lesinari. Najjace sto se sami.jave pa posle kao ti napadas.
                    Ziveo Partizan i gospodin Dusko. Pozdrav.

                    P.S. Gospodin je veci od njihovog mutanta.

                    Comment


                    • Alo, momci, da li ste u stanju da slobodno pratite utakmice vaseg kluba, a da ne pogledate u pravcu KKP i sve poredite s tim? Lepo je sto smo vam etalon (za one koji su skolu obilazili - etalon je ono sto je standard za ostale merne uredjaje ), ali - odrastite vec jednom i pocnite da se bavite svojim dvoristem, bez gledanja na komsijska.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • Originally posted by kronostime View Post
                        Alo, momci, da li ste u stanju da slobodno pratite utakmice vaseg kluba, a da ne pogledate u pravcu KKP i sve poredite s tim? Lepo je sto smo vam etalon (za one koji su skolu obilazili - etalon je ono sto je standard za ostale merne uredjaje ), ali - odrastite vec jednom i pocnite da se bavite svojim dvoristem, bez gledanja na komsijska.
                        Kao ti sto se bavis? Da brojimo podjebavanja i postove na KKCZ topicu a? Sramota...

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Ako ti u svakom spominjanju Vujoševića spominješ njegovu dominaciju nad Zvezdom iako niko ne dovodi njega u vezu sa Zvezdom u postu, to samo znači da ti sumnjaš u tu dominaciju i na koji način se došlo do nje.
                          Uspeh u KSL, uspeh u ABA, uspeh u EL, gomila stvorenih vrhunskih igraca.... - neko sa vase strane ko je postgao 5% istog?
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Kao ti sto se bavis? Da brojimo podjebavanja i postove na KKCZ topicu a? Sramota...
                            I treba vas podjebavati kada u trenutku dok zivite svoj san i dalje se merite sa KKP.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Originally posted by kronostime View Post
                              I treba vas podjebavati kada u trenutku dok zivite svoj san i dalje se merite sa KKP.
                              Dobro kad si dao zeleno svetlo za Igre bez Granica, u skladu sa mod autoritetom.

                              Comment


                              • Originally posted by kronostime View Post
                                Alo, momci, da li ste u stanju da slobodno pratite utakmice vaseg kluba, a da ne pogledate u pravcu KKP i sve poredite s tim? Lepo je sto smo vam etalon (za one koji su skolu obilazili - etalon je ono sto je standard za ostale merne uredjaje [emoji3]), ali - odrastite vec jednom i pocnite da se bavite svojim dvoristem, bez gledanja na komsijska.[emoji3]
                                Ajde bre odjebi više sa tim moderatorskim kurcenjem i ne troluj temu. Niko se nije uhvatio KK Crvena Zvezda dok ti nisi pomenuo. Jebala te Zvezda vise.

                                Comment

                                Working...
                                X