Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boze, ko nama vodi savez? Jel ste gledali danas "OKO" na rtsu? Ja ne znam kako nije sramota onog Djilasa da prica onakve gluposti? Sve mogu da progutam, ali ono sa tv pravima na kraju...ono je najblaze receno, smesno. I jos nas pravi na budale kako savez sa ligom ima vrhunske odnose, a onaj Jovicic isao da se zali ministru sporta da ovaj hoce da vrati ligu pod okrilje saveza...Da nije tuzno bilo bi smesno.

    Comment


    • Raduljica, Macvan, Velickovic, Savanovic i Erceg se nisu odazvali.Toga se dobro secam.Micov ga je isto iskulirao, dok Lucic kao i do sada je povredjen i leto mu sluzi kako bi se spremio za novu sezonu.Nama su vec od juna pocele pripreme, a skoro sve reprezentacije se okupljaju krajem jula ili pocetkom septembra.To se najbolje vidi na EP i po formi, na samom startu smo bili medju najboljima i kako je prvenstvo odmicalo nasa forma je bila slabija dok su druge ekipe koje su zavrsile ispred nas su podigle formu.

      Predsednik KSS je irelevantna pozicija, samo polusvet predsednicima pripisuje uspeh.Ko god da je na to mesto dosao, nista se bitno ne bi promenilo.Zna se sta radi Djilas tu i da ce kad-tad zbog tih politickih poena da se vrati na politicku scenu.Gledaj van te sportske price sa Partizanom zasto da ga ne volim.Arena Sport(mada nije ni jedini koji se mota oko njih), marketinska agencija koja je uvek sklapala ugovore pre svega sa RTS-om za nepoznatu sumu(oni su placali te penale kako ne bi otkrili o kojoj sumi se radi), cela ta prica oko Bus Plusa(i njena cena karte) i sa kime je to on sklapao dilove i jos dosta stvari.Ja njega uopste ne povezujem sa Partizanom i jedino da napravi takav veliki zajeb cu ga povezati sa koraskom.Mani se te sportske price, narod je zaslepljen i nema pojma sta on radi ili radio je i sve gleda kroz prizmu uspeha.Cim toga izostane postace meta pljuvanja.

      https://www.stormfront.org/forum/t520504/
      Last edited by Ricma; 28-03-16, 21:46.

      Comment


      • Jao Rićma kako očekuješ da uopšte otvorim sajt stomfront, neonacistički? Istripovani okultisti koji veruju u sunce i čitaju romane Dejana Petrovića o vavilonskim bogovima. Davno nekad sam na tom stormfrontu čitao o Da Vinčijevoj Tajnoj večeri, majstori su povezali apostole u neke linije i dobili svastiku i zaključili da je Isus Sunce. Mani se ćorava posla i ne truj mozak.
        A biznis je biznis. Jedno je biznis, drugo je politka. Đilas nije bio neki političar, bar ne za krupnu scenu, ali je radio posao...mnogo dobar. Za Malog je tata, a i za ostale šarlatane.
        Last edited by Cassius Clay; 28-03-16, 21:40.

        Comment


        • Sem toga, nista drugo nisam ni citao sa stomfrontra.Ne mogu da se setim gde sam video slican tekst, zbog toga sam ovaj link ostavio.Zato sto trenutno ne mogu da pronadjem druge stvari, no to sada nije ni bitno.Nema gde on nije uprljao ruke.Mozda je jedino samo Dinkic vise kompromitovan od njega.

          Comment


          • Znam da nisi hteo sa tog sajta, ne bi jedan Jugosloven to
            Samo ti kažem da su bolesni likovi.
            Nemaš dokaz ni za šta, nemam ni ja, ali ima bar 10 tipova koji su više "zgrešili". Dinkić je druga priča, Đilas nije bio toliko uticajan u politici kao Dinkić. Za svakoga možeš pronaći nešto, ali mislim da Đilas ima znatno manji dosije od drugih. Da je mutio, svaki političar na svetu koristi uticaj, ali je uradio nešto za Bg što može da se vidi i nije na nivou makete i demagogije.
            Kapiram ja da ti nije baš drag, ali, ono..

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Raduljica, Macvan, Velickovic, Savanovic i Erceg se nisu odazvali.Toga se dobro secam.Micov ga je isto iskulirao, dok Lucic kao i do sada je povredjen i leto mu sluzi kako bi se spremio za novu sezonu.Nama su vec od juna pocele pripreme, a skoro sve reprezentacije se okupljaju krajem jula ili pocetkom septembra.To se najbolje vidi na EP i po formi, na samom startu smo bili medju najboljima i kako je prvenstvo odmicalo nasa forma je bila slabija dok su druge ekipe koje su zavrsile ispred nas su podigle formu.

              Predsednik KSS je irelevantna pozicija, samo polusvet predsednicima pripisuje uspeh.Ko god da je na to mesto dosao, nista se bitno ne bi promenilo.Zna se sta radi Djilas tu i da ce kad-tad zbog tih politickih poena da se vrati na politicku scenu.Gledaj van te sportske price sa Partizanom zasto da ga ne volim.Arena Sport(mada nije ni jedini koji se mota oko njih), marketinska agencija koja je uvek sklapala ugovore pre svega sa RTS-om za nepoznatu sumu(oni su placali te penale kako ne bi otkrili o kojoj sumi se radi), cela ta prica oko Bus Plusa(i njena cena karte) i sa kime je to on sklapao dilove i jos dosta stvari.Ja njega uopste ne povezujem sa Partizanom i jedino da napravi takav veliki zajeb cu ga povezati sa koraskom.Mani se te sportske price, narod je zaslepljen i nema pojma sta on radi ili radio je i sve gleda kroz prizmu uspeha.Cim toga izostane postace meta pljuvanja.

              https://www.stormfront.org/forum/t520504/
              Jeste, polusvet vezuje uspehe za predsednika, ali zato oni sa širom otvorenih očiju ne tako retko predsedniku pripisuju neuspehe. Evo i sam si gore (u prethodnim postovima) pljunuo Đilasa zbog onog ili ovog...

              Mani se palamudenja Pariću, mani se interneta, svašta se tu može pročitati, prati malo situaciju i sklopi malo sam mišljenje.

              Evo što se zilion fja Đilasa tiče uvek bi pre da on ima neku državnu funkciju nego ovi sa školama preko noći, ako ćemo da se složimo i za takav zaključak ti vala brale ne treba sajt "teorija zavere" aka stormfront.

              Ali da vas rade sa guranjem PKK u tu LŠ, rade vas i to je isto tako jasno kao dan. Prosto bre, ne treba ta tolika demagogija i ubeđivanje. Sve se mnogo prostije može reći.

              Comment


              • Originally posted by Batman View Post
                Boze, ko nama vodi savez? Jel ste gledali danas "OKO" na rtsu? Ja ne znam kako nije sramota onog Djilasa da prica onakve gluposti? Sve mogu da progutam, ali ono sa tv pravima na kraju...ono je najblaze receno, smesno. I jos nas pravi na budale kako savez sa ligom ima vrhunske odnose, a onaj Jovicic isao da se zali ministru sporta da ovaj hoce da vrati ligu pod okrilje saveza...Da nije tuzno bilo bi smesno.
                Objasnio mu je Misko neke stvari.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Nijedan politicar tesko da ce da zavrsi u cuzi, svi imaju kakvu-takvu protekciju i neke unutrasnje dilove ili izmedju stranaka zbog kojih tesko da ce da izadju na sudjenje, a i to cak ako se kojim slucajem desi bude najveca sprdnja.Jbga, sve im je dozvoljeno da rade.

                  Cinjenica je da ga ne volim, a tek o njegovom nasledniku nemam dobro misljenje.Tu tek mogu misliti sta bi pricao da nam je takav covek na celu Saveza.A iskreno nista ne bi bilo cudno kada bi sadasnja vlast krenula da preuzima Saveze kao sto je DS uradio pre nekoliko godina.To kada je Djilas preuzeo KSS je samo bio nastavak trenda.Sundjer Bob bio predsednik TSS i ne mogu da se setim koji je bio taj treci Savez koji su drzali.Kao i vecina ne volim ovakvo misljenje da li sadasnjih ili bivsih politicara u sport zato sto se zna koje su njihove buduce namere i znaju da narod razmislja kroz prizmu uspeha.Na ovome cu stati.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Jeste, polusvet vezuje uspehe za predsednika, ali zato oni sa širom otvorenih očiju ne tako retko predsedniku pripisuju neuspehe. Evo i sam si gore (u prethodnim postovima) pljunuo Đilasa zbog onog ili ovog...

                    Mani se palamudenja Pariću, mani se interneta, svašta se tu može pročitati, prati malo situaciju i sklopi malo sam mišljenje.

                    Evo što se zilion fja Đilasa tiče uvek bi pre da on ima neku državnu funkciju nego ovi sa školama preko noći, ako ćemo da se složimo i za takav zaključak ti vala brale ne treba sajt "teorija zavere" aka stormfront.

                    Ali da vas rade sa guranjem PKK u tu LŠ, rade vas i to je isto tako jasno kao dan. Prosto bre, ne treba ta tolika demagogija i ubeđivanje. Sve se mnogo prostije može reći.
                    Noup, bas isto.Polusvet ga jos jace pljuje zato sto sva odgovornost pada njemu zato sto smo takav narod.A i negativnija vest se dalje cuje, a i mi smo uglavnom navikli da nam se lose stvari desavaju.Nije da je dobar deo stanovnistva pun negativne energije.Polusvet ne vidi neke stvari, a neke stvari su mogle da se procitaju u novinama.Ako ti povezujes to sto ja njega ne volim ima veze sa Partizanom, grdno se varas.

                    Ne treba meni niko da sklopi misljenje o Djilasu, nikad nisam podrzavao da se politicari mesaju u sport a on je pored toga u tom periodu bio gradonacelnik Beograda a ubrzo posle toga je postao predsednik DS-a.To sto je on radio je klasican sukob interesa koji samo na ovim prostorima moze da prodje.Nisam ni pobornik nazadnjaka, to bi tek bilo jos vece dno kada bi oni usli u Saveze.

                    Zivis u velikoj zabludi ako tek od pre par meseci imam ovakvo misljenje o Djilasu.U ovom slucaju na stormfrontu sam samo naleteo na slicne stvari koje sam pre procitao na vise mesta.A recimo za AS i za penale placanja i njegove marketinske agencije si mogao da procitas u nasim medijima.

                    Edit:Ne mogu nigde Djilasa da ugradim u Partizanovim bitnim porazima iz poslednje dve sezone, mislim na Cedevitu i Buducnost.Ne vidim niti mogu 0,01% krivice da svalim na njega.
                    Last edited by Ricma; 29-03-16, 13:45.

                    Comment


                    • Ovo oko kulta reprezentacije, zasluzni su Andjus i Jakovljevic jer je od njih potekla ideja da Djordjevic bude selektor koji jos uvek nije okrenuo telefon da im se zahvali.

                      Govedo je Djilas kao i svi, ne vidim sto bih njega odvajao od te ekipe. Svi su oni jaki kad imaju ledja i obrnuto. Covic kojem se svi nesto klanjaju zbog organizacije je onaj FMP od polufinaliste Evrokupa doveo na KLS nivo cim je ispao iz politike pa se izvukao sa fuzijom koju mu je isti taj Djilas omogucio. Mogao bi svako od nas da potrosi 50k mesecno na Mekela u talu sa Miskom. Danilovic(naravno nije ovakvo govedo, sad pricamo o sposobnosti), videli smo ga bez Duleta. Dao Peri Bozicu preko 100k ugovor za prevodjenje lopte guzicom a od plata koje su imali Cakarevic, Djekic i ostali poluigraci jos ne mozemo da se oporavimo.

                      Terza, dok mu nije dato to sto mu je dato ovog leta, dovodio Gavrica i Bosancica u Zvezdu. Ove iz FKP tek da ne pominjemo, niko nista ne zna osim Zeke kojeg boli patka.

                      Misko moze svima casove da im drzi. Zeka isto ume ali on je bas prica za sebe. Matori Cvele takodje.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Freshman View Post
                        Objasnio mu je Misko neke stvari.
                        I to vrlo ukratko. A drago mi je da i Silobad konacno zinuo i odgovorio onom "stvoru"...

                        Comment


                        • According to La Gazzetta dello Sport, nine more teams accepted the Euroleague’s offer to play in Eurocup for three seasons: Unicaja Malaga, Valencia, Gran Canaria, Lietuvos Ryas, Alba Berlin, Bamberg, Bayern Munich, AEK Athens and Galatasaray.
                          Toeto

                          Comment


                          • Malo podsecanje na jednu od najbolji akcija u istoriji naseg KKa, uzivajte!

                            https://youtu.be/n3zGBpHmStQ
                            https://www.youtube.com/c/krkipfc

                            Comment


                            • Juce sam hteo da postavim ovo, islo je u etar 17. aprila 1992. godine.

                              Comment


                              • A nista bez Zara na doceku i to u prvom planu
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X