Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo znamo da je NBA igrac i da zeli da dodje.

    Comment


    • Ljubo daj nezajebava,govori ko je sad ste me nalozili moram da znam,jel Pekovic toliko mozes da mi kazes i reci mi barem na kojoj poziciji igra plzzzzzzzzzzz!!!!

      Comment


      • Bolje nemojte siriti informaciju moze kk fuzija da nam preotme igraca.

        Comment


        • hahahahahahhaha kk fuzija hahahahhahaha

          Comment


          • Pekmen je siguran, pristaje da igra za 25% onoga sto mu je Armani nudio, u ponedeljak verovatno potpis.
            sigpic

            Comment


            • Sad znam i ja ko je xDDDDDD

              Comment


              • Samo cu reci- "Mnogo smo jaki" !

                Zgazicemo sve pred sobom!

                Comment


                • Au,sad sam i ja saznao jedno ime.Samo ne verujem da bi taj ostao celu sezonu.

                  Comment


                  • Pljuni triggeru

                    Comment


                    • Ako mislimo na istu osobu onda smo vrlo vrlo jaki Bili bi pokriveni na svim pozicijama , imali bi mozda najjacu petorku u Evropi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • I bre ko da dovodite Buzera Bas me sad zanima oko koga takvo odusevljenje...
                        I trudicemo se da vam ga ne otmemo ali nista ne garantujem
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ja sam se uneredio kakva zivotinja zeli da igra za nas xDDDDDD

                          Comment


                          • Evo da smirimo malo strasti...dosta NBA igraca nam se nudi,koliko god cudno zvucalo. Ne sumnjam da je svaki za nase standarde mnogo dobar. Ali isto tako verujem da cemo uzeti najjeftinijeg. Cista je logika u pitanju

                            Comment


                            • Igrac vam nije los ali nije ni Jordan. Al' opet svaka cast ako se obestini.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Igrac vam nije los ali nije ni Jordan. Al' opet svaka cast ako se obestini.
                                Kako mudra konstatacija. Ja bih bio presrecan i sa Najerom

                                Comment

                                Working...
                                X