Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sad je ceramo se jos.
    Goss je igrao 31 minut, Miller 36, Marinkovic 36. Tako se ne dobija bilo koja ekipa koja igra ozbiljnije od Igokee.
    Partizanu ne treba jos jedan igrac koji bi se otimao za loptu sa ostalima, treba im neki jak defanzivac. To znaci da je bilo neozbiljno pricati da su "sa jos jednim igracem" 1. favoriti za osvajanje ABA.
    Muta igra slicno kao u Radnickom i prolazice slicno kao u Radnickom. Mozete da se ljutite na Dzikica i poraz od FMPa, sa njim je bila moguca kompetitivna kosarka, sa Mutom je moguce samo da Valter iz kola u kolo prica da su Goss i Miller vanzemaljci koji kostaju djavo i po.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Realno Samardo je daleko od ozbiljne kosarke trenutno, inace glavni utisak kako je Bjelica izdominirao, pogotovu Pecarskog.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by mark it zer0 View Post
        Realno Samardo je daleko od ozbiljne kosarke trenutno, inace glavni utisak kako je Bjelica izdominirao, pogotovu Pecarskog.
        Ako nista, ritam vam nije padao ceo mec (21 poen, pa 21 poen, pa 21 poen, pa 21 poen). Ne znam kad sam poslednji put to video.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Čuvao ga je Samardo u prvom poluvremenu ali ga je ovaj obilazio kako je hteo, to je i mene malo iznenadilo. Čuvao ga je i Novica isto bez uspeha.
          Svejedno mislim da bi ga neko od te dvojice bolje cuvao u tom trenutku kad smo jos imali rezultatski prikljucak, al nema veze, nemamo za cim da zalimo, nebitan derbi, sto bi vi rekli pre utakmice

          Comment


          • Ne mogu da se otmem utisku da bi ova ekipa sa Dziletom igrala mnogo ozbiljniju kosarku. Muta je bas onaj inidijanac trener i opasno me je razocarao. Pecarski apsolutno nije smeo da igra ovu utakmicu. Mislim jeste bolje da nas zakopava on nego neki Majstorovic, ali ako se islo s nekom idejom o pobedi, onda nije smeo igrati.

            Cakar je morao igrati bar 20 minuta, a ne da Vanja igra 36 sa onako mizernim ucinkom. Otprilike mi je ova utakmica pokazala da od Vanje nikad nece biti igrac. Nema m*da sto bi se reklo ponaski.

            Ne mogu da se otmem utisku da bi ova ekipa sa ozbiljnim trenerom bila stvarno opasna. Ako bi se pridodao jedan igrac, to bi bila vanzemaljska prica. Ovako Muta je bas tanak. Pre bih i Canka gledao nego njega.
            sigpic

            Comment


            • MUTA: Ovaj nas novi je odigrao lose veceras

              Comment


              • Originally posted by trigger View Post
                Svejedno mislim da bi ga neko od te dvojice bolje cuvao u tom trenutku kad smo jos imali rezultatski prikljucak, al nema veze, nemamo za cim da zalimo, nebitan derbi, sto bi vi rekli pre utakmice
                Naravno da je bila najmanje bitna sa aspekta rezultata od svih koje ćemo odigrati sa Partizanom ove sezone, ali je uvek lepo pobediti velikog rivala [emoji3]
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Necete mi zamjeriti....da ne ulazim u neku siru pricu....zaista sam ovako sa strane imao utisak ,sto se tice Partizana, da nisu onoliko reagovali na svaku odluku sudija, sirili im ruke i pricali sa njima, da su to vrijeme iskoristili za fokus i postavku odbrane, mislim da su mogli da stignu ili cak i prelome.

                  Comment


                  • Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
                    Necete mi zamjeriti....da ne ulazim u neku siru pricu....zaista sam ovako sa strane imao utisak ,sto se tice Partizana, da nisu onoliko reagovali na svaku odluku sudija, sirili im ruke i pricali sa njima, da su to vrijeme iskoristili za fokus i postavku odbrane, mislim da su mogli da stignu ili cak i prelome.
                    Ne znam kako su mogli da prelome? Ok, da je Goss pogodio one divlje ispucane trojke, mozda se to moglo malo zakuvati. Ali ostaje dojam da se igralo sve do sada ne bi se spustili na ispod onih -6 u 4. cetvrtini. Retko kada je Zvezda konstantnije odigrala derbi utakmicu i nije dozvolila nikakvu dilemu. Partizan jednostavno zeleo previse i pregoreo.

                    Comment


                    • Da se igralo 80 minuta ne bi nas dobili.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Kratko i jasno treba da se kaze da je Quincy Miller mlad igrac koji nikad nije igrao evroligu?
                        I sta si ovim postom dokazao? Gornja granica za mlade igrace je 24/25 godina i takvu percepciju sam stekao citajuci medije i forume.

                        Originally posted by canarian View Post
                        Partizanu ne treba jos jedan igrac koji bi se otimao za loptu sa ostalima, treba im neki jak defanzivac. To znaci da je bilo neozbiljno pricati da su "sa jos jednim igracem" 1. favoriti za osvajanje ABA.
                        I da dodju Dzons i Zagorac, ova ekipa bi ostala cetvrti favorit za titulu ali bi razlika u kvalitetu izmedju prve tri ekipe i Partizana bila manja.To nas naravno komsije precenjuju i guraju gde nam realno mesto nije.Dzikara i Zdovc da imaju slabiji sastav od Mute bi se opet posprdali sa njim.

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          I sta si ovim postom dokazao? Gornja granica za mlade igrace je 24/25 godina i takvu percepciju sam stekao citajuci medije i forume.



                          I da dodju Dzons i Zagorac, ova ekipa bi ostala cetvrti favorit za titulu ali bi razlika u kvalitetu izmedju prve tri ekipe i Partizana bila manja.To nas naravno komsije precenjuju i guraju gde nam realno mesto nije.Dzikara i Zdovc da imaju slabiji sastav od Mute bi se opet posprdali sa njim.
                          Mislim da gresis ...po meni Partizan je vrlo blizu vrhu ..sa Zogorom a da ne kazem Jonesom bili bi jako mnogo ..ali to kosta ....mnogo kosta

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            I sta si ovim postom dokazao? Gornja granica za mlade igrace je 24/25 godina i takvu percepciju sam stekao citajuci medije i forume.
                            Kada Muta apostrofira da je neko mlad igrac, to znaci da je neiskusan, da se uci, da nije gotov proizvod. QM je bio ubica u Zvezdi.

                            I da dodju Dzons i Zagorac, ova ekipa bi ostala cetvrti favorit za titulu ali bi razlika u kvalitetu izmedju prve tri ekipe i Partizana bila manja.To nas naravno komsije precenjuju i guraju gde nam realno mesto nije.Dzikara i Zdovc da imaju slabiji sastav od Mute bi se opet posprdali sa njim.
                            Bila bi individualno, ekipno bi i dalje ekipa Partizana imala velike felere u igri. Na kraju krajeva, sta ce vam Jones kad vec imate Samuelsa? Nije to igrica gde se zbrajaju kvaliteti igraca.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ajmo braco jako, pa sta bude!!!

                              Hvala grupi JNA

                              Last edited by mark !t zer0; 08-11-17, 18:00.
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Kako ćete uzeti lepe pare za Gosa na kraju sezone!

                                Comment

                                Working...
                                X