Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam konstantovao jos u oktobru da nam je druga polovina sezone dosta teza, dosta nezgodnih gostovanja nam predstoji.Mada treba ocekivati da ce i Cibona napraviti koji kiks posto su i oni do sada odigrali sezonu iznad ocekivanja.

    Osetio se danas odsustvo Novice, sa njim tesko da bismo igrali neizvesnu tekmu sa Baranima.Ono sto je najbitnije pobeda se pise.

    Comment


    • Dzile polako uspostavlja sistem. Ono sto ga ogranicava jesu pajseri u ekipi koji moraju da budu tu zato sto nema para za nesto bolje.

      Bice nezgodnih gostovanja, ali ce isto tako biti i laganih utakmica kod kuce. Obrni okreni, na isto mu dodje. Bicemo mi u plej ofu bez problema, za to ja na brinem. Vise me brinu ceste povrede Velickovica pre svih, zato sam i rekao da ako budemo dobrog zdravlja nece biti problema. Novica je uspeo da vrati taj "smek" koji je Partizan oduvek imao i ostali igraci su poceli da shvataju sve to. Moja prognoza je da cemo na kraju biti drugi, nazalost iza Cokijevog kluba (cesto je menjao ime), ali nemam sumnje da cemo u duelu i sa Cedevitom i sa Crnogorcima izaci kao pobednici u plej ofu.

      Eto, da sacekamo taj kraj sezone pa da cujemo da li se dug smanjio (kao sto je Pekmen najavio) i da li cemo moci sledece godine da pucamo na titule ili je sve ovo sto je do sada receno bila laz. Za sada je sve ovo ok i iznad ocekivanja, ma sta pojedini od vas mislili.

      Puna podrska Dziletu, igracima i upravi. Idemo dalje!

      Comment


      • Definicija Partizanstine veceras.
        sigpic

        Comment


        • I dalje sve po planu. Od Cibone verovatno gubimo u sledecem kolu, ali ne bi bilo lose da razlika bude ispod 6 poena.

          Comment


          • Dzile Adina zove Miladin

            Comment


            • A Bircevica Misirac.

              Comment


              • Ja bas mislim da dobijamo Cibonu zato sto me biti sveziji u odnosu na njih, oni tek u utorak igraju u Baru protiv Mornana, a sa njima igramo u petak.Imamo 4 nezgodna gostovanja:Cibona, Olimpija, Buducnost i Cedevita.Kapiram da cemo sigurno negde da slavimo, realno mi je da imamo dve pobede, a nadam se da bijemo prve tri ekipe mada to je i preoptimisticno od moje strane. Bio bih zadovoljan sa skorom 2:2.

                Dobili smo skuplje ekipe u vidu Ludbigzburga, pa i sada Zelene Gore.

                Comment


                • Sretno u Novoj 2017, nadam se da ce nam Pekovic pri kraju sezone pokloniti jednog centra i beka.
                  Jedan je Partizan

                  Comment


                  • Srecan rodjendan Predsednice !!
                    Pekovic Nikola
                    Last edited by Yoca; 03-01-17, 13:28.

                    Comment


                    • АААААААААААА каква су браћа:




                      Овај интервју је благо:
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Izgleda da potpisujemo Dzamonta Gordona, jos jednog igraca koji je u autu jako dugo zbog povrede.

                        Iskreno, nisam odusevljen ovim potezom, ako je istina, iz razloga sto su se stvorili uslovi (drugi u ABA ligi, obezbedili prolaz u top 16) da se da sansa malom Jovanovicu, da vidimo moze li se racunati na njega u buducnosti. Umesto toga, bavimo se otpadnim i matorim Amerikancima koji ce otici za nekoliko meseci iz kluba.

                        Comment


                        • Kako igramo
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Jel ovo 100%?

                            http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...Partizanu.html
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • Ako i dodje pitanje je kad ce i da li ce uopste zaigrati. Jamont isto na samrti, Frank verovatno nije ni kosarkas, sad se vidi koliko je Hatcher los...
                              Budzet bukvalno na nivou Solnoka ili tako nekog izmisljenog bednog kluba sa ovih prostora.

                              Tuga golema

                              Comment


                              • Birca suspendovan, nece igrati protiv Buducnosti

                                Ma daj bre
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X