Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jel ariza moze da igra cetvorku?

    Comment


    • Moze...ali nije to njegova pozicija.Mogu da dovedu Boozera ili Zach Randopha na poziciji 4

      Comment


      • Novinari:"Nikola,kakvi su ti planovi tokom lok-aut-a?"
        Nikola:"Vracam se u Partizan!"
        Novinari:"Ha,ha.."
        Nikola:"Samo se vi smejte.."
        BOG!

        Comment


        • Ja se ne bih zalio ni da se Gist vrati pogotovo jer ce sada tesko naci klub posle ovog sa marihuanom iako ne verujem ni da bi ga u Partizanu primili rasirenih ruku
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ja se ne bih zalio ni da se Gist vrati pogotovo jer ce sada tesko naci klub posle ovog sa marihuanom iako ne verujem ni da bi ga u Partizanu primili rasirenih ruku
            Ima kaznu od 3 meseca a i zbog toga su mu u ozbiljnom klubu kao sto je Partizan vrata dozivotno zatvorena. A i dolazi po svemu sudeci jebacki PF, mnogo bolji od svih dosadasnjih.
            Last edited by Casiraghi; 11-08-11, 23:07.
            sigpic

            Comment


            • Gist je kaznjen cini mi se 3 meseca ne igranja.

              Comment


              • Moci ce igrati vec u septembru,jer se racuna od otkrivanja rezultata.
                sigpic

                Comment


                • Oko gista se digla tolika frka kao da je nekog ubio a ne.......Al dobro ako ce vec da dodje ta cetvorka iz nba on nam i ne treba.

                  Comment


                  • Ma Gist ima svoj klub ljudi,nije dobio otkaz...a za mene je on prosek. To sam pricao od pocetka i drzim se toga

                    Ne bih ja ocekivao NBA cetvorku koja bi se vratila u nba kada se lockout zavrsi,ocekujte igraca koji ce igrati celu sezonu,kao i Law.

                    Comment


                    • U to sam siguran ali po tome sto saznajem bice bas odlicno pojacanje i mozda i najbolji stranac do sada u klubu. Naravno, nemojte se previse radovati ali se po informacijama cini da stvarno treba da dodje igracina koja ce da ostane celu sezonu i samo ce se Pekovic vratiti po zavrsetku lock-outa.
                      sigpic

                      Comment


                      • A i za Pekovica ce se naci zamena,mozda ubrzo...Ne bi me cudilo da to bude Rasa Nesterovic. Katic bi u tom slucaju bio treci centar,ali bi postao drugi od decembra,januara kada Pek ode

                        Comment


                        • Sad sam bas iz dosade gledao koje cetvorke zainteresovane za Evropu nemaju konkretne ponude, a da mogu da upadnu u nas budzet . Evo na sta sam naisao: Andray Blatche ( ), Donte Green, Marcus Morris, Greg Monroe, Shelden Williams . Nije nemoguce da to dugo najavljivano pojacanje bude neko od ove petorice .

                          Comment


                          • bilo bi lepo kad bi doso Trevor Ariza...ali njegova plata vise od 6 milona po sezoni a ovde bi dobijao oko 400.000.....mozda je video kako se bodri klup na mecevima evrolige pa bi voleo da oseti taj osecej.....

                            Comment


                            • Na videu leon powe-a vec poceli da pisu welcome to partizan.

                              Comment


                              • Originally posted by ЕлБиЏеј View Post
                                Sad sam bas iz dosade gledao koje cetvorke zainteresovane za Evropu nemaju konkretne ponude, a da mogu da upadnu u nas budzet . Evo na sta sam naisao: Andray Blatche ( ), Donte Green, Marcus Morris, Greg Monroe, Shelden Williams . Nije nemoguce da to dugo najavljivano pojacanje bude neko od ove petorice .
                                Vec se spominjao kao ozbiljno pojacanje ali i kao kamuflaza za nekog jos boljeg.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X