Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Carteru kao ste u nekoj sezoni bili bolji u kosarci osim od 1946-1956 ajde bre ne pricaj gluposti vise i ne smaraj!To sto ti kuci places svaki put kad Partizan pobedi i sto ti to smeta ne pisi ovde jer nas zaista ne zanima da to citamo.A Gist nije bio dopingovan,vec naduvan i to mu nije nista pomoglo da poveca misicnu masu ili ne znam ni ja sta vec je budala sama kriva i dobice svoju kaznu.

    Steta za takvu igracinu,mogao je dosta u Evropi da uradi ali bice kaznjen.Hvala mu za sve u svakom slucaju!
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Cestitam Cartere upravo si dobio ignore od mene.Ne vredi se s tobom raspravljati.S jedne strane nerviras se sto ti pojedini iskompleksirani Grobari sa drugh foruma vredjaju tvoju Zveydu, a ti dodjes ovde i sve nas provociras i pokazujes da se ne razlikujes od tih istih navijaca.

      E moj Giste, priznaj da si tada jurio zmajeve po terenu?
      malo si pobrkao, ti partizani su se "spradali" sa zdravljem coveka i to je ono sto je odvrtano i nepodnosljivo...
      a drugo cime ja to provociram? jel hoces da kazes da vujosevic i daniloviconda nisu tukli sudiju, da gist sad nije dopingovna, sta sam od toga slagao?

      Originally posted by S-Nash View Post
      Carteru kao ste u nekoj sezoni bili bolji u kosarci osim od 1946-1956 ajde bre ne pricaj gluposti vise i ne smaraj!To sto ti kuci places svaki put kad Partizan pobedi i sto ti to smeta ne pisi ovde jer nas zaista ne zanima da to citamo.A Gist nije bio dopingovan,vec naduvan i to mu nije nista pomoglo da poveca misicnu masu ili ne znam ni ja sta vec je budala sama kriva i dobice svoju kaznu.

      Steta za takvu igracinu,mogao je dosta u Evropi da uradi ali bice kaznjen.Hvala mu za sve u svakom slucaju!
      postao si smesniji i od lbj-a a to nije nimalo lak zadatak ;)
      Last edited by carter985; 01-07-11, 11:48.

      Comment


      • Zaboravili ste Kikanovica brzo.

        A najjaci je fazon o peglanju sudija i gepekovanju

        Sine dobro ti nije.

        Comment


        • Pate cigani od crno-bele dominacije u svim sportovima..Zato nam je carter985 u potpunom haosu..
          Mozda Zvezda osvoji nesto-sledece sezone


          Karboksi THC je supstanca koja se nalazi u marihuani. Znači, batica nije bio dopingovan, nego urađen, naduvan, urokan, učukan..You can get nigga from the ghetto,but not gheto from the nigga!!!!!

          Za ljude koji nisu upuceni - THC je supstanca koje ima u marihuani. Kao sto se zna, od marihuane niti imate vise energije, niti imate vise misicne mase, i nikad mi nece biti jasno zasto je ova supstanca na listi zabranjenih supstanci. Mada, odavno mislim da su oni potpuno zastranili sa tom listom, jer se razmatra da se i KOFEIN (koga ima u kafi) stavi na tu listu..
          Last edited by Kalu; 01-07-11, 12:16.
          CZ-JK-Elton John-Diva

          Comment


          • Nisam znao da cigani i dalje prate kosarku

            A realno koji crnac ne duva? pogotova sa ovakvom kosom kakvu Gist ima...ali zato je sad najebao...xD

            Comment


            • Ma taj THC je marihuana,nema stimulativno dejstvo,vec budes k'o ku*ac.

              E da,Kalu je napisao...nije to nista strasno.
              sigpic

              Comment


              • Mamba, dobrodosao nazad.
                Kada nasi seljaci od novinara ne znaju da razlikuju doping od marihuane.
                Meni je on od pocetka sa onom frizurom bio sumnjiv.

                Uz Andjusica, kao potencijalno pojacanje iz Hemofarma bi mogao da bude i Milivoje bozovic.Od Borisova nece biti nista zato sto ce najverovatnije da predje u Radnicki.

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  Ma taj THC je marihuana,nema stimulativno dejstvo,vec budes k'o ku*ac.

                  E da,Kalu je napisao...nije to nista strasno.
                  Vidi,vidi...kako se on fino razumje u to
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Originally posted by manda View Post
                    Vidi,vidi...kako se on fino razumje u to
                    Razumem se ja u sve...opsta informisanost i kultura 110%.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                      Razumem se ja u sve...opsta informisanost i kultura 110%.
                      Bojim se za tebe,ako je to opsta kultura
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Povodom saopštenja Antidoping agencije Republike Srbije, u kojem je navedeno da je Džejms Gist bio pozitivan na doping testu tokom utakmice finalne serije plej ofa domaćeg prvenstva, oglasio se i KK Partizan mt. Osvajač šampionske titule se u saopštenju objavljenom na sajtu ogradio od postupka svog bivšeg igrača. Saopštenje prenosimo u celosti.

                        - Košarkaškom klubu Partizan mt, pored edukacije u sportskom smislu, veoma je stalo da igrače usmeri na pravi sistem vrednosti. I u taj segment njihove edukacije ulaže se podjednako energije, truda i rada. Ipak, igrači imaju svoje izbore i vreme u kom su najpre odgovorni sebi, a od njih se i tada očekuje ozbiljnost i pravi odnos prema svim segmentima njihovog života. Profesionalni igrači imaju odgovornosti prema klubu u kom igraju i jasno je pravilima utvrđeno šta su njihova prava i obaveze. Prilikom potpisivanja profesionalnih ugovora, potpisuju i akte, koji ih, između ostalog, obavezuju na dvadesetčetvoročasovnu dostupnost kontrolorima Antidoping agencije Republike Srbije.

                        Džejms Gist je preuzeo tu obavezu, prekršio pravila, a mi kao klub smo veoma iznenađeni njegovim postupkom. Partizan mt se ograđuje od takvog ponašanja, a s obzirom da je naneo veliku štetu ugledu kluba biće i adekvatno sankcionisan. Sportisti su veliki uzor i primer mladim ljudima, a to je svakako i jedan od glavnih aspekata i ciljeva košarke, kao jednog od najpopularnijih sportova - navedeno je u saopštenju.
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Bojim se ja da sam morao da sklonim iz signature jednu izjavu Adzica jer '' provocira clanove foruma koji navijaju za zvezdu ''. A sta je sa raznim budalama koji konstantno pokusavaju da provociraju na svim nasim temama i to bez ikakvih sankcija? Sta je sa temom fk crvena zvezda gde ima vise uvreda i pogrdnih naziva naseg kluba nego u lokalnoj ciganskoj birtiji? Da li bi trebalo i mi sada da radimo takve stvari ili bi momentalno bili sankcionisani prvo pretnjama da cemo biti banovani pa onda banovima? Sramota.
                          Last edited by LBJmvpFORlife; 02-07-11, 02:13.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Bojim se ja da sam morao da sklonim iz signature jednu izjavu Adzica jer '' provocira clanove foruma koji navijaju za zvezdu ''. A sta je sa raznim budalama koji konstantno pokusavaju da provociraju na svim nasim temama i to bez ikakvih sankcija? Sta je sa temom fk crvena zvezda gde ima vise uvreda i pogrdnih naziva naseg kluba nego u lokalnoj ciganskoj birtiji? Da li bi trebalo treba i mi sada da radimo takve stvari ili bi momentalno bili sankcionisani prvo pretnjama da cemo biti banovani pa onda banovima? Sramota.
                            Dvostruki standardi,uvek bilo i bice.
                            sigpic

                            Comment


                            • hoce li partizan dovesti nekog nba igraca?

                              Comment


                              • Originally posted by trigger View Post
                                hoce li partizan dovesti nekog nba igraca?
                                Pominje se LeBron James,nisam bas siguran..
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X