Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by djuras View Post
    rekao bih da opasno potcenjujes kkp
    sa qmillerom postaju verovatno i prvi favorit lige, a sigurno ekipa sa najdubljom rotacijom
    najslabija karika onda tu dodje muta
    mada videcemo i kakva ce njegova reakcija da bude na ovakav roster
    nece vise moci da se zajebava i krije od odgovornosti sa pricom kako je rezultat nebitan i nemaju takmicarske ambicije
    Post je napisan pre bilo kakve price sa Millerom. Prvo, ne znamo da li ce on stici, drugo, ne znamo kako ce se uklopiti. Neozbiljno je pricati da su odjednom prvi favorit lige. Cedevita, na primer, na papiru ima najbolje igrace u ligi, ali nema hemiju.

    P.S. Bas bih voleo da vidim koliko je ljudi bilo ushiceno ovako kada se Radnicki pojacavao sa Scottom, Simonom, Whiteom, Bobijem i ostalima.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by canarian View Post
      Post je napisan pre bilo kakve price sa Millerom. Prvo, ne znamo da li ce on stici, drugo, ne znamo kako ce se uklopiti. Neozbiljno je pricati da su odjednom prvi favorit lige. Cedevita, na primer, na papiru ima najbolje igrace u ligi, ali nema hemiju.

      P.S. Bas bih voleo da vidim koliko je ljudi bilo ushiceno ovako kada se Radnicki pojacavao sa Scottom, Simonom, Whiteom, Bobijem i ostalima.
      Vec drugi put poredis Radnicki iz Kragujevca sa najvecim klubom na ovim prostorima i bivsim sampionom Evrope. Neozbiljno.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Originally posted by canarian View Post
        P.S. Bas bih voleo da vidim koliko je ljudi bilo ushiceno ovako kada se Radnicki pojacavao sa Scottom, Simonom, Whiteom, Bobijem i ostalima.
        pomenuti su nivo ili dva ispod qmilla i samarda

        Comment


        • Originally posted by djuras View Post
          pomenuti su nivo ili dva ispod qmilla i samarda
          Ispod sadasnjih Qmilla i Samarda? Ne bih rekao. Zaboravlja se kakvu je sezonu imao Simon i koliko je punio sa distance i iz picka sa Pavkovicem. Takodje se zaboravlja da je Muta imao na klupi Radnickog iskusne ABA igrace, Muta na klupi Partizana ima Andrica, Cakarevica, Salica, Marinkovica, Gavrilovica, Aranitovica i Tadica/Pecarskog/Tomica.

          Ne bih ja dao ni pet para na totalno neuigranu ekipu (jer je sad dosao dzak para), a da tu ekipu treba da mi uigrava 1 Muta.

          @mark it 0 .. I jednima i drugima je trener Muta, i jedni i drugi su zeleli da svrgnu Zvezdu/Radonjica sa trona.
          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            Ispod sadasnjih Qmilla i Samarda? Ne bih rekao.
            ovim podrazumevas da znas u kakvom su stanju qmill i samardo sada
            a siguran sam da ne znas

            cinjenica je da niko sa sigurnoscu to ne moze da zna(sem verovatno njih samih)
            i potpis i jednog i drugog jeste kocka

            samardo na malom uzorku koji smo videli deluje kao ubod
            ako isto ili slicno dobiju i od qmill-a sasvim sigurno su prvi favorit lige
            i jedina ekipa koja ima 2 dokazana EL mamojeba

            kkcz ima jednog, cedevita isto jednog

            sto se klupe tice patrik miller, andric, cakarevic, novica, marinkovic su sigurno iskusniji od radicevic, dobric, davidovac, jankovic, jovanovic

            edit: zaboravih za simona
            pa on je pre nego sto smo ga gledali u radnickom bio potpuno nepoznat/nebitan igrac
            kako on uopste ide u istu recenicu sa ovom dvojicom?
            Last edited by djuras; 29-10-17, 18:39.

            Comment


            • Originally posted by mark it zer0 View Post
              Vec drugi put poredis Radnicki iz Kragujevca sa najvecim klubom na ovim prostorima i bivsim sampionom Evrope. Neozbiljno.
              Pa nije poredio sa Cibonom... a ni sa Splitom... rekao bih ni sa Bosnom
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                Vec drugi put poredis Radnicki iz Kragujevca sa najvecim klubom na ovim prostorima i bivsim sampionom Evrope. Neozbiljno.
                Što? Zabranjeno?
                Koje pravilo foruma brani da se vrši komparacija? Pogotovo što je poenta poređenja u načinu igre dva tima ( u pitanju je isti trener).
                Last edited by nebitan; 29-10-17, 19:19. Reason: o
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Pa nije poredio sa Cibonom... a ni sa Splitom... rekao bih ni sa Bosnom
                  Na prostorima nase zemlje, hahaha

                  Originally posted by Ganac View Post
                  Što? Zabranjeno?
                  Koje pravilo foruma brani da se vrši komparacija? Pogotvo što je poenta poređenja u načinu igre dva tima ( u pitanju je isti trener).
                  Buraz, opusteno, sta ti je, kakva pravila pominjes, kapiram da si kao moderator opsednut istima, ali moras ponovo da procitas, nije zabranjeno, vec neozbiljno.. I opet ni njegove postove nisi pazljivo citao, nije poredjenje u nacinu igre, vec sklapanju tima, finansiranju, i onda predvidjanjem raspada istog.

                  Edit 2: nemoj vise da me stalkujes.
                  Last edited by mark !t zer0; 29-10-17, 19:00.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by djuras View Post
                    ovim podrazumevas da znas u kakvom su stanju qmill i samardo sada
                    a siguran sam da ne znas

                    cinjenica je da niko sa sigurnoscu to ne moze da zna(sem verovatno njih samih)
                    i potpis i jednog i drugog jeste kocka

                    samardo na malom uzorku koji smo videli deluje kao ubod
                    ako isto ili slicno dobiju i od qmill-a sasvim sigurno su prvi favorit lige
                    i jedina ekipa koja ima 2 dokazana EL mamojeba

                    kkcz ima jednog, cedevita isto jednog

                    sto se klupe tice patrik miller, andric, cakarevic, novica, marinkovic su sigurno iskusniji od radicevic, dobric, davidovac, jankovic, jovanovic

                    edit: zaboravih za simona
                    pa on je pre nego sto smo ga gledali u radnickom bio potpuno nepoznat/nebitan igrac
                    kako on uopste ide u istu recenicu sa ovom dvojicom?
                    Ne moze nikako da bude dokazan EL mamojeb. Isto tako je i Buducnost imala 1 dokazanog EL mamojeba u vidu Mwilla, pa se ispostavilo da nije.

                    Prva petorka je (hipoteticki, da se ostvari transfer) Goss - P.Miller - Q.Miller - Velickovic - Samardo. Nisu ti dobre rezerve, a i znam da ni u ludilu ne bi prizeljkivao Andrica ili Cakarevica u Zvezdi.

                    Pa upravo ne moze na tako malom uzorku nista da se vidi, ali ranija istorija nagovestava da su bar za 50% slabiji od svog primea. QMiller tek treba da se dogovori sa Bambergom, a i onda postoji dosta klubova (pa i u EL) kojima bi dobro dosao. Baskonija, na primer, ili Efes? Umesto toga on dolazi u prosecan EC klub i ABA ligu.

                    Zasto je bitno da li je poznat? Bitno je kako je igrao i kako ce ovi igrati. Sofoklis je bio mnogo mnogo poznat, pa je imao 4.2 poena u ABA ligi, pre nego sto ga je zaboleo stomak.

                    Originally posted by mark it zer0 View Post
                    Na prostorima nase zemlje, hahaha

                    Buraz, opusteno, sta ti je, kakva pravila pominjes, kapiram da si kao moderator opsednut istima, ali moras ponovo da procitas, nije zabranjeno, vec neozbiljno.. I opet ni njegove postove nisi pazljivo citao, nije poredjenje u nacinu igre, vec sklapanju tima, finansiranju, i onda predvidjanjem raspada istog.
                    To je zato sto mene bas briga za price o velikim i malim imenima klubova i politikom da je ovde jedino normalno da se Partizan i Zvezda bore za 1. mesto u svakom takmicenju u kome ucestvuju (osim u evropskim), dok su svi ostali instant, mali, vestacki i sta sve ne. Gledam samo trenera i igrace. I po tome:

                    - radnicki i partizan imaju istog (kako ti kazes neozbiljnog trenera.
                    - radnicki i partizan igraju skoro pa isto, odbrane bez, na puno poena.
                    - radnicki i partizan se sastavljaju u toku sezone.
                    - radnicki i partizan trose nosioce igre i vise nego sto treba pa isti imaju mnogo bolju statistiku od realne.

                    Na kraju, smeta mi to lozenje da bilo ko daje pare jer hoce da postavi klub na svoje mesto. Ovo sto ste iskopali para za ovu sezonu, sve to stvara rupu/dugove na drugom mestu. Bez evrolige to je koncept koji ne moze da uspe.
                    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                    Comment


                    • Nisam ispratio, ali u kojoj smo to mi prici sa Millerom? Otkud sad pa on?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Ne moze nikako da bude dokazan EL mamojeb. Isto tako je i Buducnost imala 1 dokazanog EL mamojeba u vidu Mwilla, pa se ispostavilo da nije.

                        Prva petorka je (hipoteticki, da se ostvari transfer) Goss - P.Miller - Q.Miller - Velickovic - Samardo. Nisu ti dobre rezerve, a i znam da ni u ludilu ne bi prizeljkivao Andrica ili Cakarevica u Zvezdi.

                        Pa upravo ne moze na tako malom uzorku nista da se vidi, ali ranija istorija nagovestava da su bar za 50% slabiji od svog primea. QMiller tek treba da se dogovori sa Bambergom, a i onda postoji dosta klubova (pa i u EL) kojima bi dobro dosao. Baskonija, na primer, ili Efes? Umesto toga on dolazi u prosecan EC klub i ABA ligu.

                        Zasto je bitno da li je poznat? Bitno je kako je igrao i kako ce ovi igrati. Sofoklis je bio mnogo mnogo poznat, pa je imao 4.2 poena u ABA ligi, pre nego sto ga je zaboleo stomak.
                        1. ne znam zasto sad ubacujes u pricu mwill-a i dogovor sa bambergom, kad je polazna teza bila da qmill potpise za kkp, i bude zdrav/motivisan. to je preduslov za sve sto sam kasnije napisao
                        2. quincy nije ni minuta odigrao na 3 u kkcz, pa nece ni u kkp
                        3. nije bitno da li je poznat vec smo pricali o proverenom kvalitetu. qmill, samardo i rocesti npr to jesu, posto su isti dokazali na EL nivou. scott, simon i ostali koje si nabrojao iz mutinog radnickog nisu bili ni blizu tog nivoa

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          To je zato sto mene bas briga za price o velikim i malim imenima klubova i politikom da je ovde jedino normalno da se Partizan i Zvezda bore za 1. mesto u svakom takmicenju u kome ucestvuju (osim u evropskim), dok su svi ostali instant, mali, vestacki i sta sve ne. Gledam samo trenera i igrace. I po tome:

                          - radnicki i partizan imaju istog (kako ti kazes neozbiljnog trenera.
                          - radnicki i partizan igraju skoro pa isto, odbrane bez, na puno poena.
                          - radnicki i partizan se sastavljaju u toku sezone.
                          - radnicki i partizan trose nosioce igre i vise nego sto treba pa isti imaju mnogo bolju statistiku od realne.


                          Na kraju, smeta mi to lozenje da bilo ko daje pare jer hoce da postavi klub na svoje mesto. Ovo sto ste iskopali para za ovu sezonu, sve to stvara rupu/dugove na drugom mestu. Bez evrolige to je koncept koji ne moze da uspe.
                          Originally posted by mark it zer0 View Post
                          Na prostorima nase zemlje, hahaha



                          Buraz, opusteno, sta ti je, kakva pravila pominjes, kapiram da si kao moderator opsednut istima, ali moras ponovo da procitas, nije zabranjeno, vec neozbiljno.. I opet ni njegove postove nisi pazljivo citao, nije poredjenje u nacinu igre, vec sklapanju tima, finansiranju, i onda predvidjanjem raspada istog.

                          Edit 2: nemoj vise da me stalkujes.
                          Ipak mi se čini da ti slabo poznaješ materiju, ne stalkujem.
                          Spoiler
                          Ako mi časi smrti postanu bliski,
                          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                          Nije umio da odstupi,
                          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                          Pao unapred, a ne unazad,
                          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                          Uračunato i u moj pad.

                          Comment


                          • Sa Kvinsijem pregovaraju
                            Na zdravlje

                            Comment


                            • Originally posted by djuras View Post
                              1. ne znam zasto sad ubacujes u pricu mwill-a i dogovor sa bambergom, kad je polazna teza bila da qmill potpise za kkp, i bude zdrav/motivisan. to je preduslov za sve sto sam kasnije napisao
                              2. quincy nije ni minuta odigrao na 3 u kkcz, pa nece ni u kkp
                              3. nije bitno da li je poznat vec smo pricali o proverenom kvalitetu. qmill, samardo i rocesti npr to jesu, posto su isti dokazali na EL nivou. scott, simon i ostali koje si nabrojao iz mutinog radnickog nisu bili ni blizu tog nivoa
                              1. Napisao si da KKP ima dva mamojeba. Mwill mi se cini kao dobro poredjenje, jer posle Zvezde ni jedan ni drugi nisu igrali ozbiljnu kosarku .. a predstavljeni su kao velika pojacanja (videcemo za ovog drugog).
                              2. Pa dobro, onda je petorka Goss - P.Miller - Marinkovic - Q.Miller - Samuels. Rezerve Andric, Cakarevic, Velickovic, Salic, Aranitovic, Gavrilovic i Pecarski/Tomic. Da li bi ti, iskreno, prihvatio ove rezerve na petorku Roch - Feldeine - Lazic - Bjelica - Pero? Pa kako imaju dublju klupu?
                              3. Samardo na 50% iz primea = Simon iz Radnickog. Druga je stvar da li on moze da se vrati na nivo iz Armanija, onda bi bio zver. Ovako su prilicno slicni igraci. Uostalom, imao si Sofoklisa koji je bio u raznim gigantima iz evrolige i Stimca, pa se pokazalo da je Stimac mnogo bolji igrac.

                              Videcemo kako ce se sve to razvijati, ali ni Partizanu nece biti lako ako prodju grupu u EC.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ganac citirao si post koji je napisan posle moje poruke. Poenta je da Partizan nikada nece proci kao Radnicki jer je institucija za isti. Mozda sam ja pogresno razumeo Canariana ali njegovi prethodne poruke su se odnosile na ono sto sam ja napisao, sto mozes proveriti I u ovoj a bogami I u Zvezdinoj temi.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X