Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bio bi red da isplate čoveka. Zaslužio je te pare.

    Comment


    • Ja tu generalno vidim 3 bitne stavke iz te vesti, pa cu da ih okacim.Ova poslednja najbitnija, jer sam je napomenuo prosli put. Posmatrajuci iz njegovog ugla, za koje se vrednosti on borio da bi klub postao bas ono protiv cega se borio.Apsolutno iz njegove perspektive razumem iako nije toliki antagonista kao sto ga mediji pokusaju predstaviti i zanemaruju se bitne stvari gde je on ispao fer i korektan.Druga strana, koja nije okacila nikakvo saopstenje i koja se pretvara ko da se nije nista desilo, nije ispostovala dogovor.

      Nekadašnji trener Partizana Duško Vujošević kaže da ga niko iz košarkaškog kluba nije zvao da pita za zdravlje i daće potraživanja naplatiti "milom ili silom".
      Zvali su me samo iz fudbalskog kluba Milan Obućina i Miloš Vazura, koji je ponudio pomoć.
      Jos veca sramota za kosarkasku sekciju.

      To sam zaradio pre nekoliko godina, a sad je dug umanjen, pa još i podeljen na rate. Tako da mi ti finansijski stručnjaci za tuđe pare nisu potrebni.Ljubav prema Partizanu nisam prodavao već sam je imao, a novac sam zaradio pravno i moralno. Ružno je što sada treba da naplaćujem preko BAT

      Comment


      • Čemu ovakav upis? Prva opomena
        Last edited by Боги; 31-08-17, 20:53.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Originally posted by canarian View Post
          Čemu ovakav upis? Prva opomena
          Za 7 dana odgovori zasto je ovo bilo pogresno.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Pojedinci se ponašaju ko da se njima duguje novac a ne nekom drugom. Naravno da Dule zaslužuje svaki krvavo zarađeni dinar ali pravite famu od celog slučaja. Zna se ko je slagao trofejnog trenera i ko nije ispunio obećano?

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
              Pojedinci se ponašaju ko da se njima duguje novac a ne nekom drugom. Naravno da Dule zaslužuje svaki krvavo zarađeni dinar ali pravite famu od celog slučaja. Zna se ko je slagao trofejnog trenera i ko nije ispunio obećano?

              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
              Čovek gleda kako se dovode igrači koji nisu ni malo za baciti, dok je on pravio treninge sa Bezbradicama, Silađijima i Koprivicama, dok mu je Đumić bio "pojačanje", a kao kuka se "nema", sve neki "B" i "C" planovi. Naravno da je popizdeo. Teško da je on ikada i bio nešto smiren lik, sad još i bolestan do koske, mora da sedi, da gleda i čita sve te floskule bivših "saboraca" za koje on sigurno vrlo dobro zna šta im je pozadina. Normalno je da će da "pravi slučaj".
              Last edited by blek hils; 02-09-17, 11:01.

              Comment


              • Originally posted by blek hils View Post
                Čovek gleda kako se dovode igrači koji nisu ni malo za baciti, dok je on pravio treninge sa Bezbradicama, Silađijima i Koprivicama, dok mu je Đumić bio "pojačanje", a kao kuka se "nema", sve neki "B" i "C" planovi. Naravno da je popizdeo. Teško da je on ikada i bio nešto smiren lik, sad još i bolestan do koske, mora da sedi, da gleda i čita sve te floskule bivših "saboraca" za koje on siguran vrlo dobro zna šta im je pozadina. Normalno je da će da "pravi slučaj".
                Kad sam napisao "pravi slučaj" mislio sam na pojedince a ne na onog koji je oštećen i koji je izmanipulisan u celoj priči. Pojedinci danonoćno vode brigu šta će iz celog slučaja izroditi. Sticem utisak da bi ovde mnogi voleli da se Partizan i ugasi samo da Duško izvuče ono što traži. A Partizan je živeo i bitisao i bez Vujoševića.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Igramo protiv Igokee u Pioniru. 23:21 posle prve četvrtine.

                  Comment


                  • Originally posted by Hair Canada View Post
                    Igramo protiv Igokee u Pioniru. 23:21 posle prve četvrtine.
                    Kakvo je stanje sada?

                    Comment


                    • Originally posted by Пера Ложач View Post
                      Kakvo je stanje sada?
                      Pobedili smo 77:65

                      Pecarski 19, Vilijams Gos 13, Gavrilović 15
                      Last edited by Hair Canada; 06-09-17, 22:31.

                      Comment


                      • Majstor je po svemu sudeci bivsi.

                        Comment


                        • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
                          Majstor je po svemu sudeci bivsi.
                          I bilo je krajnje vreme. Dečko je došao da bude pojačanje, ali očito da ne može dalje od Valjeva.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Originally posted by ThundeR ThoR View Post
                            Majstor je po svemu sudeci bivsi.
                            http://www.sportando.com/en/europe/s...ajstorovi.html

                            Comment


                            • Visoki Grk Janis Dimokopuos posle 15 dana probe završava svoju kratku odiseju u Partizanu.

                              Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • KK Partizan Belgrade is in advanced negotiations with Antonio Campbell
                                The rookie comes from Ohio
                                http://www.sportando.com/en/europe/s...-campbell.html
                                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                                Comment

                                Working...
                                X