Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Хахахахахаха какав циркус. Изашао на драфт корејске лиге. ЈЕ БО ТЕ
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • On se za to prijavio jos u maju, znala je Uprava u sta se uvlaci i da su oni njemu opcija B.Imaju Koreanci ogranicen broj mesta za strance, pa zbog toga i pretplacuju.Nema on nikakvu obavezu da sledece sezone igra za njih, ali ovako kada pogledas ako im je glavni pik kako da odbije tako velike pare.

      Comment


      • Одоше Цветковић () и Мурке, преносе Новости. Цветковић код Аранитовића у Манресу а Мурић у Банвит.

        Цветковић ладно тражио раскид уговора.
        Last edited by Урош94; 26-07-16, 14:22.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Урош94 View Post
          Цветковић ладно тражио раскид уговора.
          Pa neka je, nije smak sveta. Mene mnogo vise zanima situacija sa Rakicevicem koja nikako da se zavrsi u nasu korist. Mozda bi sa njim mogli da probamo na pleju, ima puno talenta onaj decko i mislim da je pametnije pare potrositi upravno na njega nego na Cvetkovica.

          Comment


          • Ко каже да је смак света? Само нисам очекивао ово и то је то.
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Ja sam mislio da ćete ove sezone biti jači. Loše sam izgleda mislio. Svi vam odoše. Ovo je baš tužno. Ne rugam se, ovo je tužno i za najvećeg neprijatelja da ostane "invalid" baš.

              Comment


              • Dobro za vas da ste se Murića riješili.

                Kako vama roster trenutno izgleda, skroz sam u zadnje vrijeme prestao da pratim dešavanja u Partizanu?

                Comment


                • Originally posted by Урош94 View Post
                  Ко каже да је смак света? Само нисам очекивао ово и то је то.
                  Pa vidi, ja sam ocekivao da ga mi planiramo za rezervnog pleja, ali mi je sa druge strane bilo malo cudno da hoce da ostane i da igra rezervu nekom Ameru (ako ga uopste i dovedemo).

                  Ok, polako, ima jos vremena, mislim da za sada radimo dobre stvari, samo da se vec jednom potpise Rakicevic. Onda moze polako da se krene na strance.

                  Comment


                  • Tek nas cekaju lose vesti.
                    Svako ko se nada da cemo biti konkurentni u narednom periodu taj je, jbg, naivan i romantik.

                    Samo da Dzile ostane, da bar jedna zdrava stvar bude u klubu. Ukoliko i on ode, morace i basket da se svede na nivo emocija koje osecam prema fudbalu.

                    Comment


                    • Zna se da ce da se juri kvalitetan plej na kecu i da ce da bude bolji igrac od Vilsona.Cvetkovic ne zeli da bude rezerva.Verovatno se to do sada zataskavalo.Cekamo septembar i oktobar, pa se moze suditi o prelaznom roku.Posle mozda dodju jos jedan ili dvojica igraca.Dva pleja, bek i centarska linija.

                      Edo je ocekivano napustio Partizan.

                      Edit:Zaboravio sam na krilo.
                      Last edited by Ricma; 26-07-16, 22:38.

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Tek nas cekaju lose vesti.
                        Svako ko se nada da cemo biti konkurentni u narednom periodu taj je, jbg, naivan i romantik.

                        Samo da Dzile ostane, da bar jedna zdrava stvar bude u klubu. Ukoliko i on ode, morace i basket da se svede na nivo emocija koje osecam prema fudbalu.
                        Jel to neko tvoje predvidjanje, ili imas neku konkretnu informaciju? Po meni je ovo za sada sto je uradjeno ok. Jedino je mozda potpisivanje Andrica bezveze, ali tesko da ce on da bude u nekoj konkurenciji za minute.

                        Comment


                        • Cim je Cvele otisao (iako ga ne mirisem) sve mi je jasno... Ne znam na koji nacin cemo naci pleja amera i domaceg bekapa. Evo spominje se nesto sto se odaziva na prezime Ratkovica?!

                          Bas su sanse 1% da necemo biti uzasni.

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Cim je Cvele otisao (iako ga ne mirisem) sve mi je jasno... Ne znam na koji nacin cemo naci pleja amera i domaceg bekapa. Evo spominje se nesto sto se odaziva na prezime Ratkovica?!
                            Meni je Cvetkoviceva odluka potpuno razumljiva. Otisao za vise para, a ocigledno da je sa upravom postigao dogovor (u ono vreme kada nismo mogli ni ispod-prosecan tim da sastavimo) da, ukoliko dobije bolju ponudu, moze da ode bez obestecenja. Koliko ja shvatam, tada smo bili u toliko losoj situaciji da su nam ocajnicki bili potrebni bilo kakvi igraci i da smo zbog toga morali da sklapamo ovakve "dogovore".

                            Ukoliko se dovede dobar stranac na jedinici, nece se mnogo osetiti njegov odlazak. Moze i neki sasvim mladi igrac da ga zameni. Ako dovedu Ratkovicu, onda su totalni kreteni.

                            Comment


                            • Po onome sto sam ja procitao svaki igrac u Partizanu ima pravo na raskid ako mu se duguje vise od dve plate, Cveletu se dugovalo tri.Verovatno cifra nije velika, Edu se duguje preko 100000 evra.

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Po onome sto sam ja procitao svaki igrac u Partizanu ima pravo na raskid ako mu se duguje vise od dve plate, Cveletu se dugovalo tri.Verovatno cifra nije velika, Edu se duguje preko 100000 evra.
                                Novici se duguje preko 200000, kao i Macvanu pa su se opet ljudi vracali da igraju. I onda neko dodje i napise da je igranje iz ljubavi glupost.

                                Comment

                                Working...
                                X