Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja iz danasnje perspektive nisam puno ni pratio leto 2011 godine kada je doveden Marinkovic, mozda jedina sezona gde nisam ni znao ko je potpisao sem Raduljice i Pekovica, Macvana i Loa, a i nakon ispadanja iz Evrolige nista nisam gledao do kraja sezone.Tek kad se vratio Dule sam se ponovo aktivirao.

    Hipoteticki Dule bi sada uzvratio istom merom da moze i tako bi se bahatio sa igracima. Mislim pravio bi novi slucaj Rakicevic, a ne ovo Brajkula sto je napisao.
    Last edited by Ricma; 22-08-17, 18:29.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Hoćeš da kažeš da je manji grej ako vam uzmemo Vanju Marinković npr. ?

      I moraš da napraviš još jednu razliku, Čović nijednog igrača nije odveo sa treniga Partizana, Rakićevića je doveo kao slobodnog agenta, dok je Dule to radio.....
      U sustini necu nista da kažem. Ne branim ja ovde nijednu stranu, ne znam sto, samo sam hteo da razjasnim sta Maric kaže.

      EDIT: Vanju bi uzeli iz časnijih namera. Bar biste se nadali da ce nesto uraditi. A ovoga ste uzeli cisto da pokazete ko je glavni. Haha, bzvz prica
      Last edited by mark !t zer0; 22-08-17, 18:40.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Meni generalno ni toliko smeta sto su sada uzeli Mutine mete(a ne bi mi ni da Marinkovic zavrsi kod njih, posto su oni trenutno nivo-dva iznad nas), vide da mogu nesto sa njima da naprave pa sto da ne, dok Rakicevic na treninzima moze samo da drzi metlu kada neko sutira za tri poena.Korisniji od toga ne moze biti.

        Comment


        • Bejker se povredio na treningu i to izgleda ozbiljnije

          Comment




          • Mada sakat igrac, sta drugo da ocekujes.

            Borba za opstanak, pa kad se on vrati sredina tabele.Ionako od ove sezone sve preko sestog mesta je bonus sa trenutnim rosterom+Cakarevicem i pojacanjem na petici.Prosle sezone sam govorio min. top4 sa Dzikarom na klupi(skor 5:1 nakon laganog rasporeda na pocetku sezone) i rekao da cemo zavrsiti ispred Future.Dok sam za Ligu Sampiona fejlovao, mada to me nije ni puno interesovalo zato sto smo bili prinudjeni da igramo.

            Comment


            • Bejker se povredio na treningu.

              Comment


              • Napukla mu je potkolenica

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Pa dobro i to je legitimno ako ga je zato uzeo. Ne vidim problem. Čović se izdrkao nad nikad slabijim partizanom a vi ste onako džentlmenski, klub koji se raspadao punili 40 razlike.

                  Nikad neću zaboraviti kontru Bjelice, vodimo, gospodin kome sad nije dobro(a za mene nije ni gospodin) upada u teren prekida napad. Da je sreće bilo, onakvu pojavu bi neko izbacio iz sporta. Naravno dobio je tehničku ali do kraja se sudili kako je dotični hteo, da ga ne vredjam sad popiću ban bezveze, a i nema šta da ga vredjam sam je sebe uvredio. Pored onoliko mržnje dobro je i do sada izdržao.

                  Jedva čekam da Vas napunimo 40 razlike ove sezone. Ovo nije Radonja neće biti gospodskog doziranja.
                  Retko odvratan post.

                  Comment


                  • Bejkerova pauza će biti 4 nedelje.

                    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                    Comment


                    • malo li je ...maler za malerom ...karma ....

                      Comment


                      • Bejker dobro prošao. 14 dana pauze. Kako je moglo biti u prvi mah ovo je premija.

                        Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                        Comment


                        • Originally posted by blek hils View Post
                          Naravno da bi Rakićević imao mesta u Partizanu prošle godine. Koliko to je pitanje, ali bi svakako igrao mnogo više nego u Zvezdi. Još kad se setimo da koliko je igrača KKP bilo zahvaćeno onim virusom, Rakićević bi se čak i naigrao tu. Nema tu dileme. On u Zvezdi očigledno nije zadovoljio Radonjića na treningu i to je razlog njegovog potpunog odsustva sa terena. On je svakako doveden da pokvari plan KKP, ali i zato što nisu hteli da rizikuju da ipak nešto od njega ispadne. Očigledno na nije ispalo ništa i to je to. Nema tu mudrosti. Isto kao što je KKP povukao Miljevića iako im nije trebao, ili onog Ivana Marinkovića, na primer. Ili onog nesretnog Đekića svojevremeno. Za ne-daj-bože, tj. "možda nešto ispadne od njih". Isti je to princip.
                          Hajde da odgovorim samo na ovaj post, ostali su manje vise rekli isto sto pise i ovde. Samom Partizanu nije trebao Rakicevic. U ovom trenutku, a i ranije, Ratkovica je bolji igrac, jer je bolji asistent, a to se trazi na 1. Na 2 i 3 bi mozda i mogao da igra, ali se ne bi naigrao. Neozbiljno je pricati kako bi igrao u trenutku trovanja tima. I Rebic je igrao u evroligi u jednom momentu, ali mu se nije dala sansa i dalje, jer nije ni bilo planirano.
                          Mogao je i Radanov da ode u Real i da tamo zavrsi na tribinama ili u 2. spanskoj ligi, pa da se mi sladimo jer je ispao glup umesto da ostane u Zvezdi i igra, a decko nece biti ni u 12 (jer, Keselj ).
                          Suma sumarum, da je Rakicevic stvarno na nivou talenata kao sto je cak i Djekic, napravilo bi se mesto za njega da bude 1. rezerva (Djekic je bio rezerva Robertsu), umesto da na svakoj poziciji ispred njega postoje 2 seniora. A ako je decko samo prosek ranga Malesevic, a jeste, cemu pominjanje, osim sto je Covic ispao budala?

                          E, ne shvatam cemu sad pominjanje izivljavanja i 40 razlike. Za mene je to odraz postovanja u sportu. Kosarka konkretno traje 40 minuta i nije bitno samo ko ce da pobedi vec i razlika. Glupo je da se protivnik pusta kao da su bebe i invalidi u pitanju ili da rezerve ne zapinju da se dokazu treneru.
                          Last edited by blond; 23-08-17, 23:11.
                          You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                          Comment


                          • Originally posted by canarian View Post
                            Ratkovica je bolji igrac
                            Ovde sam prestao da čitam.
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by dekkard View Post
                              Ovde sam prestao da čitam.
                              Ratkovica je imao slicnu statistiku u Partizanu, kao i Rakicevic u Metalcu, za manje minuta. I jedan i drugi po 2,7 asistencija po mecu, na 40 minuta je bolji Ratkovica.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Ratkovica ima 32 godine, Rakićević 22, i tek treba da pravi cifre, dok se Ratkovica već polako oprašta od košarke.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X