Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Specijalno za tebe

    Nasa borba zahteva, kad se gine, da se peva: https://youtu.be/J68QsxqzXOI

    Izvini sto kamera nije mirna, ali snimanje I navijanje ne idu zajedno, ali mislim da sam uradio ok snimak

    Kada se setim, kada sam bio klinac, kako su navijaci pevali protiv PAO 2010.godine, toliko sam se odusevio I video da je to neverovatno. Juce sam to doziveo. To ne moze da se opise recima, ni snimcima, to mora ali mora da se dozivi. Grmeli smo tada. Tada osetis kako ti Partizan struji niz krv I shvatis koliko je ovaj klub veliki a da su njegovi cuvari ti navijaci. Nema to nigde na svetu, samo u Partizanu sa Grobarima.

    Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

    Comment


    • Svaka cast majstore, u pravo si, treba ovo doziveti. Odgledas ovih 9 minuta i shvatis zasto si naklonjen ovakvoj instituciji.

      I U BETON LIGI!!!

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • Bio sam na drugoj utakmici, ubio sam se od urlanja, kada smo primili trojku, uopste nisam bio tuzan, bio sam tako ponosan na ove momke, valjda je to ta Partizanstina koja nas krasi.
        Na ovoj utakmici, sam nastavio sa dranjem iako se glas nije 100% vratio ali I dalje nisam tuzan, jos vise sam ponosniji na njih I jos vise volim Partizan sto sam ga ikada voleo. Odem juce na kolokvijum, svi pitaju sta ti je sa glasom
        Steta sto vise ljudi nije ostalo, dosta je odmah izaslo, ne znam zbog cega ali neka, ovo je bilo nesto neverovatno. General Dule Vujosevic rekao je da se to zovu casovi ljubavi I mnogo mi je drago sto sam bio na tom casu I mislim da sam dobio ocenu odlican 5


        Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

        Comment


        • Vec se radi na pojacanjima za sledecu sezonu, spominju se Rakicevic iz Metalca koji igra 2 i 3 kao i Carapic iz Buducnosti koji je 98 godiste i igra na poziciji pleja.Postoji velika mogucnost da Cvetkovic ostane i sledece sezone.Koprivica, Vrabac, Vanja i Andric sigurno ostaju.

          Ono sto je sada sigurno je da Dzons odlazi, isto ocekujem od Murica, Vilsona i Milutinovica.Novica tesko da ce da ostane, a za Darela ko zna.Dzikic ako se ne varam je rekao da mozda uzmu nekog iz Zeleznika.Nisam ih uopste pratio i nemam pojma ko tamo odskace, ali definitivno nekoliko njih moze komotno da igra ABA ligu samo je pitanje da li klub sa sredine ili dna tabele.

          Comment


          • Novica, kako se zna I ume, moraju da mu daju ugovor I kapitensku traku. Takav igrac je potreban. Njega Pionir leci, sto je dokazano ove sezone kada je dosao.
            Marinkovic moze da ide, taman da se uzme neki novac za njega.
            Nije realno da mi uzmemo nekog iz FMP-a, ne bi nam Covic nikoga dao.

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post


              Dao bih jednu titulu, da sam bio juce na kraju kad se ovo desavalo, zavidim ljudima. Ovo se ne moze kupiti!!!

              KK Partizan- EMOCIJA.
              Чисто да ти пренесем, прегласно је било у тим моментима
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • https://youtu.be/RUbEjlif1-Q

                Vladan Tegeltija o tome kako se nekome sme skandirati, a nekome ne... Ko ima monopol, njemu svasta moze se...
                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                Comment


                • Originally posted by BogdanB View Post
                  Novica, kako se zna I ume, moraju da mu daju ugovor I kapitensku traku. Takav igrac je potreban. Njega Pionir leci, sto je dokazano ove sezone kada je dosao.
                  Marinkovic moze da ide, taman da se uzme neki novac za njega.
                  Nije realno da mi uzmemo nekog iz FMP-a, ne bi nam Covic nikoga dao.

                  Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                  Od Novice nece da bude nista, procitao sam da je Bircevic kaparisan ali ne verujem dok ne potpise.

                  Marinkovic nista ne vredi, treba sledeca sezona da mu bude odskoca dasak.U prilog tome ide sto klub igra Evrokup.Ove sezone treba da se dovedu dosta mladih talentovanih igraca kako bi klub mogao da zaradi na njima.

                  Oni su verovatno neki Plan C ili Plan D.Niko od njih nije primarna meta, a i koj ce im takvi igraci ako znaju da ne mogu da igraju za Zvezdu.Ako ih ne puste, imace par nezadovoljnih igrac.Rakicevic, Carapic, Majstorovic i Bircevic se sada najvise spominju.

                  Comment


                  • Originally posted by Урош View Post
                    Чисто да ти пренесем, прегласно је било у тим моментима
                    Evo da se i ja ukljucim, posto sam bio. Samo tada se i navijalo kako valja. Ocajni smo bili u vecem dijelu meca. Nek vodje nauce pravila kosarke i da je malo prate, a ne ledja terenu i gluposti da izvode.
                    Ali da je lijep kraj bio, jeste, jezio sam se
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije brate ni lako ljudima da svaki drugi dan dolaze da navijaju I da vode navijanje I plus sto je pretoplo u Pioniru. ja mislim da je bilo dobro.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • Било је као и обично. Тј. у првом полувремену је било добро, у другом срање.
                        Што се тиче вођа, јебига, не знају ни на фудбалу. Једини који зна и капира како, кад и шта треба, је мали Џери, ал' он се не цима толико и није главни тамо.
                        Ови остали имбецили од првог Звездиног напада у првој јебеној четвртини траже звиждање. Па јебо вас дан, не прекидајте нон-стоп, звиждаће се на крају, кад буде било потребно...
                        Ал тако увек било и увек биће, навикнеш се временом.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Po meni je najjaci Sule, on je vodio navijanje kod Zabranjenih. Covek ima ogromnu energiju I zna da animira masu. Kada se vratio na jug, slabo ga ima na sipci ali ima kada se digne. Sada je bio na terasi. Ne znam ko je Dzeri.
                          Mene niko nije ispostovao u sektoru A kada je isao dvoglas za ima jedan tim. Na drugom glasu sam se drao Vesna I jedan lik koji je bio ispod mene je krenuo kada je cuo mene I drugar pored I niko vise. U polufinalu je to bilo odlicno

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                          Last edited by BogdanB; 12-06-16, 18:48.

                          Comment


                          • Ajde makar taj kraj je ok bio. Stvarno ne volim mijesati te vodje, jer su svi Boze pomozi, ali ono je ocaj bio.
                            Ako nista, sladja mi je pobjeda u G3 nego ne znam ni ja sta
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by BogdanB View Post
                              Po meni je najjaci Sule, on je vodio navijanje kod Zabranjenih. Covek ima ogromnu energiju I zna da animira masu. Kada se vratio na jug, slabo ga ima na sipci ali ima kada se digne. Sada je bio na terasi. Ne znam ko je Dzeri.
                              Mene niko nije ispostovao u sektoru A kada je isao dvoglas za ima jedan tim. Na drugom glasu sam se drao Vesna I jedan lik koji je bio ispod mene je krenuo kada je cuo mene I drugar pored I niko vise. U polufinalu je to bilo odlicno

                              Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2
                              Једино је и добар је Шуле, од тих "већих", штета је што се појављује једном годишње.
                              Џери је лик, мислим, '94 годиште. Низак, не води никад он са мегафоном или микрофоном на стадиону, али увек се попне и води активно са осталима. На другој текми је био на трибини, десно (кад гледаш ка терену) од улаза где су Врачарци. На овој последњој, лево од њих.
                              Кажем, није он тамо главни, али цео живот је са Алкатразима и цео живот је на шипци уз њих, још од кад је баш клинац био...
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Бирчевић потписао на две године.

                                http://kkpartizan.rs/sr/vest/1879/st...sezoni-2016-17

                                Шта кажете ви за овај трансфер?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X