Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sledece pojacanje je verovatno Kenan Karahodzic, clan Unikahe a ako sam dobro razumeo prosle sezone je igrao u trecoj spanskoj ligi mada posle se prikljucio prvom timu Malage gde je upisao nekoliko nastupa.96 je godiste sto znaci da ima tu puno prostora za napredak.Generalno trebao nam je neki mladi igrac od kog bi moglo da se zaradi u buducnosti.

    Nazalost to znaci nista od Novice.

    Comment


    • Ako je to to sto se tice pojacanja, onda nemamo sta da trazimo u ABA ligi naredne godine.

      Ja sam ocekivao bar jos jednog stranog dominantnijeg igraca. Ako ce nam prva cetvorka biti Bircevic, a ovaj mali Karahodzic bekap i ako je centarski par Majstorovic/Lukovic, onda mislim da nazalost nemamo sta da trazimo. Verovatno cemo igrati plej of, pretpostavljam da cemo se plasirati u narednu rundu u Evropi (koje god takmicenje igrali), ali nista od titula ove sezone.

      Jedino ako ne misle da dovode jos igraca, mada mislim da ce to finansije tesko dozvoliti.

      Comment


      • Rakicevic se mozda prikljuci 19. avgusta i to bi trebalo da je to sto se tice pojacanja za sada.Ja licno ne vidim Lukovica kao rezervnog centra, vise ga gledam kao prelazno resenje na toj poziciji tako da jedino vidim da Amer moze da se dovede pod kosem u toku sezone posto smo na drugim pozicijama dobro popunjeni.U ABA ligi ocekujem plasman od 3-6 mesta.Nadao sam se vise(bolji Amer od Robinsona i Novica da ostane), ali jbga.Zavrnuli su nam slavine i mozda smo malo prerano odustali od Evrokupa.Mozda su i Spanci nezvanicno odustali od Evrokupa, pa je nasima svejedno da li ce pre ili posle njih da kazu da dizemo ruke od Evrokupa.

        Imam dobar predosecaj povodom Kenana.Ja ne bih otpisao titulu u Kupu, no dobro je da odmah na pocetku spustimo ocekivanja jer posle mogu samo da nas iznenade.Jaci tim u odnosu na onaj koji je zapoceo proslu sezonu, sa tim da generalno nema tu puno prostora da se bitno nadogradi tim.Mada smatram da vec sada imamo bolje igrace od Vilsona i Darela, ali tesko da cemo da popunimo rupu koja je nastala odlaskom Novice i Dzonsa.Odlazak Murica mozda nekako nadoknadimo.

        Comment


        • U potpunosti se slazem sa tobom. Samo, jos se ne zna da li smo odustali od evrokupa (bar ja to nigde nisam procitao).

          Medjutim, ono sto vidim kao prednost jeste da ce se posle mnogo godina konacno ceo tim okupiti na vreme i da cemo moci dobro da se uigramo, pa samim tim necemo morati da "zrtvujemo" neke utakmice na pocetku sezone koje su nam se kasnije obijale o glavu, pa smo morali da jurimo pobede protiv snaznijih protivnika. Mislim da ce se sa ovim trenutnim sastavom (+Rakicevic) krenuti u sezonu, ali da ce u zavisnosti od toga da li se plasiramo u narednu fazu u Evropi, dovesti/ne dovesti jos jedan visoki igrac. Mislim da je i za ove igrace potresen dobar novac, bez obzira sto nisu vrhunskog kvaliteta, ali ih ima puno i nema potrebe unapred dovoditi jos jednog skupog igraca, a da pritom ne znamo ni koje cemo takmicenje igrati sledece godine. E sad, sto se ABA lige tice, da li ce ovi igraci biti dovoljni da plej of, videcemo, zavisi kakav ce nivo kvaliteta lige biti.

          Comment


          • Uhhh bas mi je drago da smo uspeli nesto mlado i talentovano da dovedemo. Uopste nisam ocekivao da se tako nesto dogodi
            Verujem da Kenan moze da postane top kosarkas.

            Vest koja mi uliva mrvu optimizma, iako znam da necemo biti nikakav faktor dok je situacija ovakva kakva je.

            Zao mi je samo sto Dzile nije rizikovao sa nekim nepoznatim, a jeftinim Amerima vec je uzeo "poznate" i matore, a verovatno i lose.

            Comment


            • Ono sto se meni ne dopada jeste da smo cak i jednog mladog, talentovanog i jos uvek neafirmisanog igraca potpisali na samo dve godine (kao i sve druge osim stranaca). Sta cemo raditi kada se zavrsi ta druga sezona? Opet cemo sastavljati novu ekipu od nule i to cemo morati sve da kupujemo, tesko da cemo imati nesto nase.

              Vise ne mozemo ni klince da potpisujemo na duzi period kao nekada...

              Comment


              • Ma dosao na pozajmicu na dve godine, sa opcijom da ga vrate posle prve.
                Ovako ce da bude - ako bude valjao nakon prve, ide iz KKP...ako bude los odigrace i drugu i onda cemo mi zeleti da ode

                Comment


                • Мицов пацов на првом тренингу Партизана.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Zvanicno ne igramo Evrokup
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Igramo ABU, osvojimo i sledece godine opet igramo samo ABU i tako u krug.
                      Mislim, naravno da necemo osvojiti, ali poenta je jasna.

                      Comment


                      • I sta sad? Zna li se sa kim igramo, kada ce zreb itd itd?

                        Comment


                        • Kako sta igramo? Abu, Kls i Krk.

                          Comment


                          • I što se odustalo? Jebem ti ja tog Pekovića, koji moj je on na čelu kluba kad ne može da doprinese svojim novcem. Peković je lak za manipulaciju, da je bio neko drugi krvavo bi bilo.

                            Mene briga, al postaje malo neukusno. Imali ste ucenjivački potencijal mogli ste izvući neke sponzore bolje bar.
                            Last edited by Cassius Clay; 12-08-16, 18:55.

                            Comment


                            • Posto se nista ne moze 100% tvrditi, ni znati u napred po pitanju kosarke na starom kontinentu (osim Eurolige), kako sada vetrovi duvaju cenim da smo dobro postupili i odjavili Eurocup.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Misliš da puca EK? Ja koliko sam pratio pisali ste ovde da ćete igrati i da mora da se igra po svaki cenu. Gledam otkud sad. Al dobro nije realno da FIBA izvisi za oba takmičenja.

                                Comment

                                Working...
                                X