Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sto se tice visih interesa
    Svi smo mi snimani odozgo, CIA, turci, Vatikan...
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Ma tako je . Konacno da pocnemo
      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
      sigpic

      Comment


      • https://pbs.twimg.com/tweet_video/CZmVjAYWYAAzXWc.mp4
        Last edited by rope; 25-01-16, 22:33.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • - Sa nama su igrač Vitkovac i gospodin Džikižić.
          Džile: A je l' može i Čeda da bude gospodin?
          - Gospodin Vitkovac i Gospodin Džikić
          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

          Comment


          • Samo cu ovo reci
            DZILE MAJSTORE

            Sent from my G3 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Batman View Post
              Ne lupaj gluposti molim te, ispadas smesan.

              Muric se raspada...
              Grba prognozira da je do -20 poraz uspeh, najveci oploditelj kladionica poznatiji pod nick-om Petrovac na Mlavi stavi svoje milione na Zvezdu, a ja eto lupač gluposti volim tako da lupim i ispadnem smesan
              Originally posted by gokara View Post
              Iskusno.
              Lako predvidljiv rezultat, jbg pocela predizborna kampanja. Nije slucajno odjednom mts odlucio da ponovo bude sponzor Partizanu i to do kraja godine, pa dosao Dzikic, pa se sada spominje jos jedan sponzor, pa se dobija ozbiljan evroligas iz top 16 a pre koliko je Sutjeska razbila taj Partizan na ivici propasti. Previse cuda za kratak period, ali eto da se i drugi deo Srbije malo raduje pred izbore.

              Comment


              • Originally posted by PRINCONI View Post
                Grba prognozira da je do -20 poraz uspeh, najveci oploditelj kladionica poznatiji pod nick-om Petrovac na Mlavi stavi svoje milione na Zvezdu, a ja eto lupač gluposti volim tako da lupim i ispadnem smesan

                Lako predvidljiv rezultat, jbg pocela predizborna kampanja. Nije slucajno odjednom mts odlucio da ponovo bude sponzor Partizanu i to do kraja godine, pa dosao Dzikic, pa se sada spominje jos jedan sponzor, pa se dobija ozbiljan evroligas iz top 16 a pre koliko je Sutjeska razbila taj Partizan na ivici propasti. Previse cuda za kratak period, ali eto da se i drugi deo Srbije malo raduje pred izbore.
                Ovo za izbore i sponzora stoji svakako.

                E sad ako mene pitas, Covicu je najmanji problem da pusti utakmicu da su ubedljivo prvi na tabeli. Citav zivot radi takve stvari u svim sferama zivota. Ovaj put mi to ne pije vodu jer mu treba domaci teren za PO. Da je tu Bozic, izgubili bi u Novom Mestu a Coravi bi stavio tacku na crno-beli svet. Isle su nam neke okolnosti na ruku, oni su dobili Unikahu a eventualna pobeda protiv Kubanja se moze ispostaviti kasnije kao jedna od kljucnih. Bili bi mnogo nalozeniji da su pukli u petak. Znali smo i mi dok smo igrali EL da izgubimo na gostovanju od ekipe kojoj treba za opstanak.

                Ove sezone je bilo jasno da postoje 3 utakmice u kojima ih mozda mozemo dobiti, sve 3 kad smo mi domacini. Jedna je bila ova, druga je u regularnom delu KLS i ta eventualna treca u finalu da izgubimo 3:1 ako im stane sut.

                Prosle sezone su imali jaci tim od ovog samo sto je sad slabija grupa u TOP16 pa je moguce da imaju rezultatski jos bolju sezonu. Za ovaj tim koji je istumban maksimalno na svim pozicijama je bilo ocekivano da ima mnogo vise oscilacija i vise poraza u ABA. Prosle sezone su onu mocnu ekipu u regularnom delu dobili gle cuda samo Dule i Dzile kao treneri koji odskacu od ABA proseka a ova je jos laksa za skauting.

                Nameracio sam se onomad da gledam tu tekmu jer sam znao da bi eventualno Dzile mogao da im prekine seriju ako mu neke okolnosti budu isle na ruku. Skautirao ih je fantasticno, sve mane su im izasle na videlo. Booker izvlacio Bobija, pogadjao sa poludistance. Armsted ih vrteo u piku kao male majmune, iskoriscena Mitroviceva tanka odbrana 1 na 1 kao sto je Macvan radio. Hukic imao ulogu koju je veceras imao Vitkovac, mislim da je imao blizu 10 ofanzivnih skokova. Wangmene pogodio neke neuobicajene suteve za njega onako rasterecen, X faktor. Odbrana vise nego dobra sa koncepcijskim rizicima, Vilijams isprovociran na teske suteve koji nisu ulazili, na kraju i one tehnicke za Radonju i eto. Jos je Dzile imao skracenu rotaciju sa 10 igraca gde cini mi se Mulalic nije uopste ulazio u igru. Zvezda je bila bez Jovica i jos jednog rotacionog igraca pa je Radonja prvu petorku drzao po 30-35 minuta osim Bobija.

                Mi smo usli veceras rastereceno posle dobijenog prvog gostovanja + bonus pobeda Mege u Niksicu gde bi i u slucaju poraza imali pobedu vise od 2 ekipe. Pobili smo se maksimalno, igrac kojeg ne mozemo da zaustavimo pusten da odigra svoje, svesno pusteni neki sutevi koji su im izasli iz obruca, divljanje, publika, veca zelja, povreda Milera, bez pritiska usli neki sutevi koji do sad nisu, Slameni se pogubi i to je to. Ne sumnjam kad im bude trebalo da ce Miller i Kinsey pokazati zasto su dovedeni i toliko placeni ali sad nas boli tuki. Sve sto nam je islo na ruku Dzile je iskoristio. Raduje sto ne padamo fizicki u 4/4, sto se gine i sto se zna ko su kljucni a ko sporedni igraci. Momci se vise ne boje da preuzimaju odgovornost.

                I da je ovo pusteno, ubedjen sam da bi u ovakvoj vrsti tekme Dzile mogao da ih dobije kao sto je dobijao sa Krkom sve ekipe koje su igrale EL i imale jak ritam. Verujem da ce da bije i Cedevitu kad nam dodju posle gostovanja u Krasnodaru. Ovo je deja vu, na ovu foru smo dobili bezbroj utakmica u jednom mnogo ozbiljnijem takmicenju.

                Nije bas tako lako izgubiti kad imas trenera koji slusa Prti Bee Gee i dize 200 kila iz benca.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ma nema ekipica ništa bez trenera
                  Ja to pišem godinama
                  Bravo za Džikića. Znao sam da će dobti Radonju ali ne odmah. Svaka čast još jednom.
                  Nista se ne brini, popisacemo se po Cedeviti kroz par nedelja, mozda padne dvocifrena razlika.Da ne igraju EL, onda bi oni bili favoriti ovako lako moze da ih stigne umor i da igraju ispod svog nivoa.Imaju dosta tezi raspored, gostuju Megi i Olimpiji.Ne znam kako ce da imaju do kraja sezone manje od dva poraza.Bitno je da ne kiksirate u narednom periodu a da se ne lazemo nijedan tim koji vam je ostao nije jaci od Partizana.
                  Last edited by Ricma; 26-01-16, 05:10.

                  Comment




                  • Od ovog moze da se rikne... neopisivo nesto

                    Comment


                    • sigpic

                      Comment


                      • Nemam nista da dodam sto vec nije receno. Zaista herojski uspeh nakon svega. Odavde treba da krene gore, a mi tu moramo da nastavljamo da pomazemo

                        Nadam se iskreno da ce Dzile opet drzati neko predavanje kao i svake godine kad gostuje Buducnosti. Za one koji nisu gledali prethodno.

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by PRINCONI View Post
                          Grba prognozira da je do -20 poraz uspeh, najveci oploditelj kladionica poznatiji pod nick-om Petrovac na Mlavi stavi svoje milione na Zvezdu, a ja eto lupač gluposti volim tako da lupim i ispadnem smesan
                          Grbovic je govno. Zasto se nije sinoc pojavio kod Tegeltije pa da prokomentarise tih svojih "-20"? Bitno je samo da se napljuju ljudi iz Partizana. Sto on ne preuzme neku funkciju? Sto on ne pokloni/pozajmi neke pare Partizanu? Zna samo da sere kod Tegeltije i Andjusa. Svi ti bivsi igraci koje pljuje su dali Partizanu mnogo vise od njega, sto na parketu, sto van njega. Covek se deklarise kao veliki navijac, a sada ne dolazi da gleda utakmice zbog jednog ili dva coveka. Tako se ne ponasaju pravi Partizanovci.

                          Originally posted by PRINCONI View Post
                          Lako predvidljiv rezultat, jbg pocela predizborna kampanja. Nije slucajno odjednom mts odlucio da ponovo bude sponzor Partizanu i to do kraja godine, pa dosao Dzikic, pa se sada spominje jos jedan sponzor, pa se dobija ozbiljan evroligas iz top 16 a pre koliko je Sutjeska razbila taj Partizan na ivici propasti. Previse cuda za kratak period, ali eto da se i drugi deo Srbije malo raduje pred izbore.
                          Moj komentar se odnosi upravo na ovaj drugi pasus, jer se u tvojoj recenici vidi da razmisljas na ovakav nacin. Covic je poslednji covek na planeti koji bi "pustio" Partizan, pogotovo sto se Zvezda bori za drugo mesto (koje ce, po mom misljenju, imati na kraju, jer Cedevita nema lak raspored). Na ovakav nacin je i Partizan godinama unazad gubio i derbije i utakmice sa jacim ekipama iz ABA lige, jer je jako tesko igrati u istom tempu na dva fronta, pogotovo sto se na utakmicama evrolige trosi mnogo energije.

                          Vise puta sam ponovio u ovoj temi da je trener izvor glavnih problema u Partizanu kada je u pitanju plasman, a pojedini od vas su se uhvatili za Pekovica i Berica ko pijani plota i to potpuno bezrazlozno. Bozic je pacer i sa njim bi bili poslednji i u slabijoj ligi od ABE. Ova ekipa realno zasluzuje peto mesto na tebeli (mozda i cetvrto ako bi se zestoko "pobili" sa Megom), a ne poslednje. Ova uprava radi sve suprotno od prethodne, a prethodna je napravila preko 6 miliona duga, tako da sam ja zadovoljan. Jeste glupo i nebolozno sve to sa Telekomom i sigurno ima veze sa predstojecim izborima, ali sta nas briga, nama u dzep, ne iz dzepa, pa makar to bilo i nekoliko meseci. Videcemo na kraju sezone kako cemo stajati finansijski i da li ce biti sponzora. Po meni se sve krece u pozitivnom smeru. Napravljena je greska sa trenerom, ali je i ispravljena. Ako dobijemo sve do kraja (osim Buducnosti), a imamo sanse za to, mislim da cemo biti peti, pa ako budemo mogli da igramo evrokup sledece sezone bice super.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Samo rejv i debeli treneri.

                              sigpic

                              Comment


                              • Evrokup je worst-case scenario, ako bude FIBA Evrolige dobijamo poziv samo je pitanje da li cemo ga prihvatiti.Svakako bice bolje organizovano i nece da bude toliko razvodnjavanje kvaliteta.Drugim recima nece biti slabih ekipa.

                                Comment

                                Working...
                                X