Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod nas je bolje nego u razvojnoj ligi

    Comment


    • A sta bi sa onim kinezom? mvp je rekao da taj sigurno dolazi

      Comment


      • Originally posted by trigger View Post
        A sta bi sa onim kinezom? mvp je rekao da taj sigurno dolazi
        Ne slusaj mvp-a Covek trazio 2 miliona Realu,a jos je valjda i povredjen.

        Nesto razmisljam - uopste me ne bi cudilo da je ovo samo bacanje prasine u oci,a da dolazi neko jos zajebaniji


        @mvp- Crko da Bog da.

        Comment


        • 'de sigurno zezao sam se koji Djianlijan si lud jbt Andrej pak je blizu.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            'de sigurno zezao sam se koji Djianlijan si lud jbt Andrej pak je blizu.
            Aj ne zajebavaj ljude

            Do sada su sva pojacanja stigla neocekivano i nigde nisu spominjana. Tako da nista od Hudsona

            Comment


            • Kakav Hudson , stise Jerebko
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Sad sam se setio da sam jutros na nekom portalu video komentar da nam dolaze Lester Hudson i Brian Cook,sad ko je ovaj Cook pojma nemam.

                Comment


                • Ja se iskreno nadam da ce doci... jer nam bas takav jedan i treba
                  SD Partizan

                  !!!Jedini i Pravi Blog O Partizanu!!!

                  SD Partizan

                  Comment


                  • Napravice Vujos dobru ekipu i dovoljno jaku da rastura Zeleznikove "zvezde".

                    Vidim Gurke se ponovo aktivirao po stampi govoreci kako sigurno uzimaju titulu. Nije iskljuceno da na utakmicama Zeleznika i Partizana pljuje sudije ili ih gadja necim a kao se "smirio" i "kaje se zbog gresaka koje je pravio".

                    Comment


                    • Originally posted by Batman View Post
                      Napravice Vujos dobru ekipu i dovoljno jaku da rastura Zeleznikove "zvezde".

                      Vidim Gurke se ponovo aktivirao po stampi govoreci kako sigurno uzimaju titulu. Nije iskljuceno da na utakmicama Zeleznika i Partizana pljuje sudije ili ih gadja necim a kao se "smirio" i "kaje se zbog gresaka koje je pravio".

                      Comment


                      • "Posle svega potpuno sam siguran, da će se u Srbiji lepše i bolje živeti kada u svim sportovima i takmičenjima Crvena zvezda počne da osvaja zaslužene titule. Mi dalju polemiku sa Partizanom nećemo voditi, jer Partzan ima mnogo toga da objasni javnosti na putu svoje finansijske konsolidacije i zato ne želimo da to radi zamenom teza preko leđa Crvene zvezde", zaključio je Nebojša Čović.
                        Pazi ovog sta govori

                        Comment


                        • Originally posted by trigger View Post
                          Pazi ovog sta govori
                          Nemoj njega u ovu lepu temu, cigani smrde.
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Comment


                            • Originally posted by Sara View Post
                              Nemoj njega u ovu lepu temu, cigani smrde.
                              Duhovito. Coki legenda

                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • E ne moze na ovom SOSu da bude jedan snimak, a da ne secka, ne preskace, ne treperi...mislim stvarno, da li su bas toliki slepci da ne mogu nesto da snime i posle da namontiraju bez problema.

                                Tosa rekao za "Novosti" da je gotovo sa pojacanjima za ovu sezonu!

                                Comment

                                Working...
                                X