Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Preokrenuli smo, sad cemo da izgubimo mec.

    Comment


    • I moja baba bi ovo pogodila, predvidiljivi smo ko turska serija.

      Samo fali da navijam za Dzajantse i to bi bio trio fantastiko:KKP, Finiks i Dzajantsi.Mazohista lvl 99

      Comment


      • Ovo je tuzno. Svaka neizvesna zavrsnica on je izgubio, pa vreme je da odlazi...

        U najbitnim napadima meca nijednu smisljenu akciju, Dzons nama sutira trojke na 1 i po minuta do kraja, namesto da igra na niski post

        Comment


        • Samo kad je Dule bio problem.
          sigpic

          Comment


          • Nije los trener, ali nije ni za Partizanove ambicije.Neka na nekom drugom klubu kali svoj zanat.

            3:7, zbog ovako loseg skora u neizvesnim zavrsnicama mora da leti.Nemoguce koliko su im se ekipe nudile, a Partizan to nije koristio.

            Comment


            • Meni se place sto u ovakvoj konkurenciji mi ne koristimo to, liga je bruka.

              Imamo TOP4 roster, slican sa Megom, posle CZT,Buducnost i Cedevita, ja tako mislim... imamo dosta jaci tim nego sto ova pozicija pokazuje, i zbog toga jedino je trener kriv...

              Comment


              • Pa sada ne bih rekao da imamo jaci tim od Mege, od ostatka lige da i trebali bismo u najmanju ruku da imamo isti broj pobeda i poraza kao Krka tj dve pobede vise.Mozda na pocetku sezone da, ali generalno njihova ekipa ima dosta veci plafon za napredak i s obzirom da ih vodi Miloje druga su ekipa u Srbiji.

                Comment


                • sta je tosarekao klincima
                  Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                  Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Pa sada ne bih rekao da imamo jaci tim od Mege, od ostatka lige da i trebali bismo u najmanju ruku da imamo isti broj pobeda i poraza kao Krka tj dve pobede vise.Mozda na pocetku sezone da, ali generalno njihova ekipa ima dosta veci plafon za napredak i s obzirom da ih vodi Miloje druga su ekipa u Srbiji.
                    Zato sam rekao slicna, da ne recam malo jaca od nas. Plus faktor Miloje >>>>>>>>>> Bozic.
                    Naravno da su pred nama, ali ova ekipa se morala boriti za F4, i to je realno.

                    Comment


                    • lepo ja rekoh da posle duleta kreće raspad i da božić i peković nikakve legende nisu a ovde me si napadoše. kao neće oni raditi protiv partizana, jok ja ću
                      eto vam, a što je najgore liga je nikad slabija, dule bi sa ovim timom među 4 bio lagano

                      Comment


                      • I sa Duletom bi bio samo veci finansijski raspad.Pare za Amere i Andjusica(mada on nije imao veliki doprinos) ne bi bilo i posto bi imao daleko slabiji tim siguran sam da bi bio u donjoj polovini tabele.Ne mozes da pravis pitu od govana.

                        Comment


                        • ok bolje je ovako nego 4.

                          Comment


                          • Dule bi sa sastavom sa pocetka sezona mogao da bude cetvrti od pozadi.Da vodi ovaj tim sigurno bi bio cetvrti, samo kao sto rekoh ne bi ga imao.A i hipoteticki ne bih mogao da kazem da bi Buducnost bila veliki favorit protiv Partizana, imala bi blagu prednost.

                            Comment


                            • Kako svi znaju sta bi bilo kad bi bilo.

                              Ne verujem da bi ova sezona bila drugacija ni da su 5 Vujosevica u Partizanu. Dule je i sa mnogo jacim Partizanom jedva upadao u top 4 poslednjih par godina. Bozic jeste pacer, ali ako nemate dobru ekipu dzaba vam bilo koji trener.

                              Ja ne znam sta neki od vas ocekuju, ali dajte budite malo realni. Ne moze se klub koji je u g*****a do guse stabilizovati za par meseci. Uz to, jako je tesko raditi bilo sta u ovakvim uslovima kada svi okrecu ledja. Osim NIS-a mi nemamo nikakvu drugu podrsku, vecina bivsih Partizanovih legendi ne daju nikakvu pomoc, cak naprotiv, bojkotuju novu upravu. Ljudi su dosli da POKUSAJU u ovakvim okolnostima da nesto urade, ali ce to jako tesko ici, jer se Zvezda toliko favorizuje da je to izlisno komentarisati. Zato ih postujem i pruzam im podrsku. Ako uspeju da nesto urade, svaka cast, ako ne, neka se ugasi klub i kraj price. Ionako niko nije zeleo da preuzme klub koji je u problemima, a ove ljude ne treba unapred osudjivati. Eto, mozda su pogresili sto nisu licno Duletu saopstili da ne zele da nastave saradnju sa njim, ali Boze moj. Sve drugo nema sta da im se zameri. Uspeli su da se dogovore sa njim oko isplate, obezbedili su redovne plate ovim klincima, zvali su Miloja za trenera, covek je odbio i to se ne moze zameriti upravi, kompletirali su tim, kakav takav...

                              Jedino sto meni mozda malo smeta jesu ova dva Amerikanca. Ja verujem da nisu Bog-zna-kako placeni, ali nisu potrebni, narocito sada kada ne jurimo ni jedan trofej. Ali dobro, valjda ovi u upravi imaju neku racunicu.

                              Steta sto necemo uspeti da izborimo evrokup, mada se ni to ne zna kako ce funkcionisati sledece godine i sa koje ce se pozicije ici u to takmicenje. Vise mi je za to krivo nego za F4, jer tamo ne bi mogli nista da uradimo, to je sigurno.

                              Comment


                              • Na sta ovo lici krv ti jebem.
                                Sta ste nam ucinili od kluba sram vas bilo.

                                Jel treba da ispadnemo iz lige pa da se nesto menja?
                                Gadi mi se sve ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X