Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://kkpartizan.rs/sr/vest/1715/ra...kaske-porodice

    Moze, moze

    Comment


    • Originally posted by Ser Gagi View Post
      Opet ne verujem da je neka velika suma ali i ovo nam znaci dosta.

      Comment


      • Tako to biva kada ti napad zavisi od jednog igraca i kada ti se protivnik nudi milion puta i ti to ne mozes da iskoristis zato sto pravis jos gluplje greske.Cripple fight...

        Comment


        • Bas je bilo patnja gledati nas danas, napad je danas bio na nivou, ali u odbrani ima puno kratera.Bole me oci.Nije mi jasno kako su bili ubedljivi protiv Buducnosti, da bi igrali egal sa Tajfunom.Sve imam manje poverenja u Bozica.Ovo danas je trebala da bude lagana pobeda.Da se kompletira kolo, pa da vidimo koliko zaostajemo za petim mestom.

          Comment


          • Pred kraj sam mislio da gubimo sigurno, al eto izvukosmo se nekako. Niko u timu mi ne uliva neko poverenje, svi znaju da zaseru bas onako posteno.

            Comment


            • Na moju zalost pogledao sam kraj tekme i ponovo sam se smorio nakon jos jedne debilne izgubljene zavrsnice.Postajemo odvratna gubitnicka ekipa.Sa Andjusicem raskstiti puteve kroz mesec dana, nikakve koristi od njega.

              Edit:Vilson, Andjusic i Perovic veoma blizu raskida ugovora.Sada vec mislim da ce da ode i Dzons.Covek je jedino hteo da dodje ako bi se doveo jos jedan crnac, a sa odlaskom Vilsona nisu ispostovali dogovor.
              Last edited by Ricma; 30-11-15, 15:54.

              Comment


              • Ne verujem da ce bilo ko da ode iz kluba. Jedino mozda Vilson, ako nastavi sa ovakvim partijama. Sto se Dzonsa tice, mozda je covek trazio neke uslove pre dolaska u klub, ali sada je potpisao ugovor i tu se prica o njegovom eventualnom odlasku zavrsava.

                Andjusic i Perovic su potpuno nepotrebni igraci. Bez potrebe zauzimaju mesto Aranitovicu, Marinkovicu, Djumicu i Koprivici.

                Bice zanimljivo videti sta ce da bude na kraju sezone. Ako se klub bar malo finansijski stabilizuje, nadam se da cemo biti u mogucnosti da dovedemo Miloja i nekoliko talentovanih klinaca. Ne bi bilo lose da se izbori evrokup za narednu sezonu, to je ipak neko evropsko takmicenje koje bi sigurno privuklo neke ljude da dodju u klub.

                Sta je uslov da igramo evrokup, tj koje mesto na tabeli?

                Comment


                • Peto mesto(ali nisam 100% siguran), barem tri kluba su uglavnom igrala Evrokup, ove sezone je drugacije zato sto i mi i Metalac odbili da ga igramo iz razlicith razloga.Moguce da smo imali cetiri mesta u Evrokupu, posto smo i mi i Metalac dobili poziv a Buducnost i Olimpija su bili treci i peti na tabeli tako da je za njih bilo mesta.Prosle godine smo imali cetiri predstavnika, ali su Olimpija i Solnoki dobili poziv preko WC.Sad vidim da u sezoni 2013/14 imali smo cetiri predstavnika+3 WC.

                  Sampion igra Evroligu, vicesampion ide u kvalifikacije koje ce najverovatnije da izduva, mada treba jos da vidimo da li ce se nesto menjati u Evrokupu.Treba videti kako ce promena u formatu u Evroligi da utice na Evrokup.Konkretno za ovu sezonu Evrokupa dodeljeno je 9 WC, a pet ekipa su zakasnili sa registracijom pa je FIBA poslala naknadne pozive.

                  Comment


                  • Nova pesma Belletija za KK Partizan, sta reci...

                    Comment


                    • Niko nije napisao, Andric pauzira do marta.Kako ga je poterao maler.

                      Comment


                      • ajde danas da odigramo jednu laksu za gledanje bez neke neizvjesne zavrsnice, nemam snage psihicki da gledam jos jednu takvu ubilo bi me
                        Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                        Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                        Comment


                        • Da smo prosle sezone imali ovakve sudjenje mogli bismo usli u NBA playoff...

                          Aranitovic je najtalentovaniji kosarkas u KKP, na stranu to sto nema fizikalije, ali ima najvisi IQ ubedljivo!

                          Comment


                          • Wilson bratina, vidi se da veze nema...al gotivac je, jbg

                            Uzasni smo, ali kapiram da je ovo neka prelazna sezona i da gore nece biti.

                            Comment


                            • Kakav god da je, da njega juce nije bilo izgubili.Tacno kada su poceli da ga teraju iz kluba, on je zaigrao.Doveden je da pravi razliku i to se desilo sinoc u nikad slabijoj ABA ligi.

                              Ako se ne obezbedi Evrokup, siguran sam da ce sledeca sezona da bude jos gora.Zadar bezi dve pobede, siguran sam da padaju u Pioniru da ce imati bolju kos razliku.Za pocetak moracemo da ostvarujemo pobede na strani ako bismo bili ozbiljni konkurenti za peto mesto.MZT, Sutjeska i Krka, negde cemo ove morati da skinemo mrak.Kuci kapiram da do vecitog derbija sve dobijamo.

                              Jel ima nekih vesti u vezi povratka Murica?Dokle ce Cvele da odsustvuje?

                              Comment


                              • Bio sam ubedjen da Olimpija pogadja trojku u zadnjem napadu, znaci vec sam je video u kosu (koliko su me ubili u pojam ove sezone) srecom i nas je jednom Bog pogledao u neizvesnoj zavrsnici ove sezone.

                                Kazu da se Muric vraca mozda vec protiv Metalca.

                                Comment

                                Working...
                                X