Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Sve je to ok ali niko nama ne garantuje da ce u partizan posle odlaska vujosevica sa klupe neko ulozite neke velike pare, sto niko nije radio ni pre 2012 a posle toga se nastavilo sa totalnim ignorasnjem kk partizan kao sportskog kluba.
      Imaju rok od mesec dana da pokazu svoje pravo lice a mislim da ce im trebati i manje od toga, neki ljudi ovde veruju u bajke i misle da je odlaskom vujosevica sve krenulo na bolje ali u redu svako ima pravo na svoje misljenje pa makar ono bilo i totalna glupost. Nadam se da necemo biti kanta za napucavanje svih klubova u aba ligi ali kako stvari stoje nismo daleko od toga. Peri i kecmanu zelim sve najbolje. Traze da se uortacimo sa ljudima koji su kopali rupu za partizan.
      Ko ima obraza o obrazu ne preogovara.
      Smrt fasizmu ziveo partizan.
      Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
      Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

      Comment


      • Originally posted by rope View Post
        Sve je to ok ali niko nama ne garantuje da ce u partizan posle odlaska vujosevica sa klupe neko ulozite neke velike pare, sto niko nije radio ni pre 2012 a posle toga se nastavilo sa totalnim ignorasnjem kk partizan kao sportskog kluba.
        Imaju rok od mesec dana da pokazu svoje pravo lice a mislim da ce im trebati i manje od toga, neki ljudi ovde veruju u bajke i misle da je odlaskom vujosevica sve krenulo na bolje ali u redu svako ima pravo na svoje misljenje pa makar ono bilo i totalna glupost.
        Brate, kako ti to zamisljas da neko donese pare u klub. Sad kao Dule otisao i sad mogu svi da daju pare Partizanu. Kakve garancije, kakvi bakraci. Ovo je vreme kada treba svi da se borimo i rukama i nogama za svoje interese, niko nece nista preko noci da ti da. Znaci Dule je otisao i sada mozemo da ocekujemo velike pare. Nema od toga nista. Sada se mora krenuti od nule, pricati sa svima "u cetiri oka", razgovarati sa preduzecima, gledati gde mogu da se uzmu neke pare. Nece svi olako pristati da sada Partizanu daju pare, pogotovo ne posle ovakvog proteklog perioda i jos da pridodamo tome da ce Partizan ove godine igrati samo domaca takmicenja a i tu ce biti povuci-potegni s obzirom kakvu ekipu trenutno imamo. Ti razmisljas upravo onako kako je Dule to hteo. Uz duzno postovanje Duletu, njegova izjava da treba neko da da debele garancije da ce novac doci u Partizan ako on ode, je blago receno smesna. Pa nasi kosarkasi koji ce biti zlatni (dace Bog) nisu mogli da dobiju besplatan prevoz do Nemacke, a ti ocekujes da ce sada svi da potrce i da daju pare Partizanu. Dajte ljudi da budemo realni. Mi moramo da krenemo od nule, da povratimo svoj ugled i znacaj, da povratimo poverenje kod igraca a to ce biti jako tesko. Sledeca sezona je unapred izgubljena, ali moze da bude korisna da se eventualno vrate neki dugovi, da se klub stabilizuje i da se dobije neki mladi igrac. Mi bi sve hteli preko noci, a to ne moze. Uostalom, to je i Pekmen sam rekao.

        Originally posted by rope View Post
        Nadam se da necemo biti kanta za napucavanje svih klubova u aba ligi ali kako stvari stoje nismo daleko od toga.
        Da, bicemo sledece sezone kanta za napucavanje, ali to nije razlog da ne nastavimo da podrzavamo nas Partizan. Sada je klubu najteze i treba mu sva raspoloziva pomoc (a to je izmedjuostalih i pomoc navijaca), a ne da bojkotujemo novu upravu i trenera i da sve posaljemo u qrac, kako neki od vas ovde razmisljaju.

        Originally posted by rope View Post
        Traze da se uortacimo sa ljudima koji su kopali rupu za partizan.
        I mi smo sami drzali lopatu u rukama, veruj mi, samo sto to nece niko da prizna.

        Comment


        • Previse navijaca je u svakakvim zabludama da pare padaju sa neba, ili jos gore, da se danas moze bez njih, samo ljubav, bratstvo, jedinstvo. Kakvi crni pozivi na bojktot ?

          Dule je morao da ode, jednostavno gresio je mnogo u nekim stvarima, pre cu reci preterivao i to ga je kostalo i zdravlja, a sada i posla, zbog cega ?
          Fabricki reset treba ovom klubu, novi ljudi, neka nova energija, nova struka koja ce konacno krenuti da radi posao planski, a ne da svake godine sklapamo kraj sa krajem, kao sto radimo ko zna koliko godina, cak i kada smo na vrhuncu bili, tako je bilo, dok "konacno" nismo upali u ambis.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Nemam vremena da se ukljucim u diskusiju, ali uskoro bi na radost onih kojima treba nova energija u klubu, da se ta energija pojavi u liku i delu Mute Nikolica .

            Comment


            • Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

              Comment


              • Neka moja zelja je da se nadje mesta u klubu (mada izgleda da od toga nece biti nista) za Kecmana ako covek ima zelju i za Grbu.
                Grbovica slikovito drzati onako kao nekakvog "pitbulla" ne treba njegovo znanje omalovaziti a narocito posto poznaje dosta novih klinaca po Srbiji.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Napisao bih ti da si bot,ali necu jer je zabranjeno .

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Neka moja zelja je da se nadje mesta u klubu (mada izgleda da od toga nece biti nista) za Kecmana ako covek ima zelju i za Grbu.
                    Grbovica slikovito drzati onako kao nekakvog "pitbulla" ne treba njegovo znanje omalovaziti a narocito posto poznaje dosta novih klinaca po Srbiji.
                    Voleo bi i ja Grbu i ekipi, ali mislim da on to ne zeli. Tacnije, pre nekoliko godina je pricao da ne bi prihvatio nikakvu funkciju, ali mislim da se od tada dosta stvari izmenilo tako da...stvarno ne bi bilo lose. On je svakako covek koji zna kosarku.

                    Comment


                    • Originally posted by humska1 View Post
                      Napisao bih ti da si bot,ali necu jer je zabranjeno .
                      Bolje rob nego bot! chill out baby

                      Ma kakav bot prijatelju, samo idem na ono sto bi Balasevic rekao - volem.
                      Nama treba sada svaka pomoc i od bilo koga ko je voljan da nam to pruzi tako da
                      prebrojavanje krvnih zrnaca ko je veci i kakav partizanovac je debilno.
                      Humska, neozbiljan si! Diskreditujes sebe kao Grobara i iskrenog navijaca za kojeg se predstavljas.
                      Sada niko ovde ne moze da napise ama bas nista afirmativno ili iskreno jer je to po tebi sve bez veze i izdajnicki.
                      Nemoj se ponasti kao neka uvredjena sponzorusa koja je ostala bez svog sponzora i njegovog direktorskog qrca
                      pa sada podivljala krstari gradom i nekog bi ubila. Sada su dosli teski dani, jebi ga tvrdo je i tesko je,
                      nema mesta za dramu i ovoliku halabuku - nego na FOKUS i na jasne ciljeve.
                      Bilo je lepo dok je trajalo i klubu i Duletu i igracima i nama navijacima... svima. Sada su dosla druga
                      vremena sve evoluira i sve se transformise, svi traze neke nove izvore "nafte/novca/ideja"
                      jer se pokazalo da ovo dosadasnje nije dovoljno za opstanak obicnih stvari a kamoli klubova iz mnogo jacih sredina,
                      ekonomija, sportkog zivljenja.
                      Vidis da ce cak i Bliski istok ziveti u Evropi, naravno da karikiram ali samo da bi ti mucnuo glavom.

                      Eto druze ja se vise necu oglasavati po pitanju tebe u smislu da se "prebrojavamo".
                      Partizan nas sigurno treba, tako da moj odgovor moze biti samo "Stizem"
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • Originally posted by AIRBORNE View Post
                        Bolje rob nego bot! chill out baby

                        Ma kakav bot prijatelju, samo idem na ono sto bi Balasevic rekao - volem.
                        Nama treba sada svaka pomoc i od bilo koga ko je voljan da nam to pruzi tako da
                        prebrojavanje krvnih zrnaca ko je veci i kakav partizanovac je debilno.
                        Humska, neozbiljan si! Diskreditujes sebe kao Grobara i iskrenog navijaca za kojeg se predstavljas.
                        Sada niko ovde ne moze da napise ama bas nista afirmativno ili iskreno jer je to po tebi sve bez veze i izdajnicki.
                        Nemoj se ponasti kao neka uvredjena sponzorusa koja je ostala bez svog sponzora i njegovog direktorskog qrca
                        pa sada podivljala krstari gradom i nekog bi ubila. Sada su dosli teski dani, jebi ga tvrdo je i tesko je,
                        nema mesta za dramu i ovoliku halabuku - nego na FOKUS i na jasne ciljeve.
                        Bilo je lepo dok je trajalo i klubu i Duletu i igracima i nama navijacima... svima. Sada su dosla druga
                        vremena sve evoluira i sve se transformise, svi traze neke nove izvore "nafte/novca/ideja"
                        jer se pokazalo da ovo dosadasnje nije dovoljno za opstanak obicnih stvari a kamoli klubova iz mnogo jacih sredina,
                        ekonomija, sportkog zivljenja.
                        Vidis da ce cak i Bliski istok ziveti u Evropi, naravno da karikiram ali samo da bi ti mucnuo glavom.

                        Eto druze ja se vise necu oglasavati po pitanju tebe u smislu da se "prebrojavamo".
                        Partizan nas sigurno treba, tako da moj odgovor moze biti samo "Stizem"
                        Ne,ne to je betmenu ,verovatno sam pogresio .
                        A kad si i ti tu ,i tebe sam zapamtio,nisi kao on ,ali nisi mnogo bolji .
                        Last edited by humska1; 12-09-15, 12:45. Reason: nepotpun komentar

                        Comment


                        • Dule je trebao sam da ode, trebao je da prepozna trenutak. Nije smeo dozvoliti da neko drugi odlučuje o njemu. I nije smeo dozvoliti da dođe do ovakve podele među navijačima.

                          Comment


                          • Veceras kod kesica dule vujosevic, bice zanimljivo sta ce sve reci.
                            Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                            Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                            Comment


                            • Originally posted by humska1 View Post
                              Ne,ne to je betmenu ,verovatno sam pogresio .
                              A kad si i ti tu ,i tebe sam zapamtio,nisi kao on ,ali nisi mnogo bolji .
                              Ne zelim da se raspravljam sa tobom, zelim ti sve najbolje.

                              Lepo je pocelo, regulisani dugovi prema Duletu. Samo da vratimo j****i dug drzavi i da to skinemo s vrata. Posle ostaju samo igraci koji ce, nadam se, imati razumevanja i strpljenja.

                              Comment


                              • http://sport.blic.rs/Kosarka/Domaca-...rtizana?ref=vi

                                Zna li neko ista o momku ?
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X