Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vreme je bilo za osvezenje, ja sam za, Duletu hvala na sve, steta sto je odbio poziciju savetnika, osetio je gorcinu Dule i bas steta sto ce na taj nacin otici.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • voleo bih voleo da dule preuzme neki tim iz abe i da nakanta partizan onako doktorski

      Comment


      • Pozivam sve na bojkot ,ne samo u hali ,nego ni da se ne gleda ni preko tv-a .Meni ovo lici da ce prerasti u fk, svi nesto zaludjeni ni oko cega,stalno neka nada,a ne moze nize da se padne,besmisao totalni .Utopija upotrebljena rec za ocekivanja i nade vecine naviajca fk-a je eufemizam.Kk cemo pamtiti po lepim situacija i teskim,tragicnim,ali period koji je pred nama ce biti ispunjen besmislom i depresijom .Nece zasigurno vise biti casova ljubavi ,ja necu moci cak ni da navijam za ovaj klub,koji nema veze sa Partizanom.
        Jedan od najporazavajucijih stvari ovoga je to,da je zapanjujuce koliko ljudi su se udaljili od bilo kakvog morala,casti,osecaja za drugo bice,ponosa.Duleta da smenjuju svoji ,pa jos mu nisu saopstili,pa jos naravno u saradnji sa sns-om ,od toga ne moze se nize pasti.Citam komentare navijaca,fraza niko nije veci od Partizana,to u prevodu glasi,samo da Partizan bude imao rezultata,makar gazili preko mrtvih,morali da krademo ,grebemo,pretimo,manipulisemo.Nema veze ko je sta uradio ,ko vredi bar 15 posto istorije Partizana ,nekome se ne svidja njegova narav,a i sponzori zaboga zbog njega nece u klub,hajde odmah da ga menjamo,jer svi su prolazni,samo je Partizan vecan .
        A i njegova sramota u ovom slucaju ili januara 2012. u fk-u .

        Comment


        • Druga neprespavana noc zbog tebe ,sto sam spavao ,spavao sam .

          Comment


          • Ne mlati molim te, na kakav bojkot to pozivas? Jel se tako voli Partizan? Svaka ti cast. Po tebi bi bilo bolje da smo ostali u cosku i da nas svi prase na terenu ko stigne, a da Dule i dalje pljuje po svemu i svakome, ali je bitno da bude tu. Umesto da sada kada je najteze pruzimo podrsku ljudima iz kluba da nas izvade iz blata, da pokusaju nesto da promene i da dovedu nekog od sponzora ne bi li se finansijski oporavili, ti pozivas na nekakav bojkot. Tako ne se ne voli Partizan.

            Pojavila se jedna spekulacija (tesko da je istina, ali zasto da se ne nadamo)

            http://mondo.rs/a828689/Sport/Kosark...Partizanu.html

            Comment


            • Vi ste divni,tako ste moralni .Dule proziva sve,a trebao je da podilazi Raskovicima ,sns-u,sudijama,czt,Jovicicu...Dajte 4ljudi s kojima je Dule u konfliktu a nije trebao .A pretpostavljam da je zbog toga oteran jel.
              Da pruzim podrsku nekome,ko je oterao nekoga,ko dobija platu,kada dobije,ko je zrtvovao zdravlje zarad kluba,ko se bori za celo jsd,zbog koga igraci dolaze za smesne cifre,neredovne,oprastaju dugove ,covek koji je osvojio oko pola trofeja kluba .Pa evo top16 pretprosle godine,titula nakon 3na 5 i strasnog naginjanja na stranu czt ,pa 2012-13,kada su forumski strucnjaci pricali ,kako je najgori tim u zadnjih 15 godina ,ali on je bolest,nije vise isti jel.Ali treba dati podrsku,tako se voli klub.Osecate li vi empatiju prema tom coveku ,ili vam je samo da budemo ispred czt,a tek cemo da budemo ispred njih sada kada je otisao Dule .Da ti je Dule neki rodjak na primer,tebi ne bi smetalo ovo,Partizan je iznad svih,da li bi prodao majku za bolje rezultate .
              Za mene glavni simbol Partizana nisu trofeji ,nego su vrednosti na kojima je klub dolazio do njih .Sada su se otarasili coveka,koji jedini brani klub,zato sto ce valjda doci neki sponzor.A da te pitam a sta mislis kako je sastavljen uo,licni prijatelji Pekovica,jasno je da je Zeka posredovao u ovome .Kakav moze da bude bilo koji klub ,koji bi se odrekao svega zarad opstanka,na cemu onda da zameramo navijacima zvezde nesto .Teska vremena ,a koja je svrha izlaska iz njih,sta branimo,ovo je izdaja i kluba i svega sto on predstavlja .A moze da dodje i bogotac,ja necu promeniti misljenje a videcemo i te sponzore,Pekovic obecao pare pa postao predsednik,zar nije logicnije da obezbedi pare pa da onda to postane .Siguran sam da ce bar trecina poci svojim putem , i da ce biti smanjen dolazak u Pionir,a i strast ,sa kojom se prati klub ,pratiti ovu lakrdiju od trenutne situacije je meni ispod ponosa .

              Comment


              • Vi onda idite i navijajte za neki drugi klub, niko vas ne sprecava, uzivajte......
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • #ZaDuleta

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Vi onda idite i navijajte za neki drugi klub, niko vas ne sprecava, uzivajte......
                    samo da vidimo gde će dule da pređe pa ćemo da navijamo

                    Comment


                    • Samom sebi je presudio, na konferencijama je vise nastupao kao predsednik i sve zive funkcije samo ne kao trener.Nijednom se nije dotakao igre Partizana i vise se bavio Zvezdom, parama, drzavom...

                      Duletu je istekao ugovor i reseno mu je da se ne produzi, imali su svoje razloge.

                      Svakako bolje ovako nego da su SNS i DSS u upravi Partizana.I u tom scenariju bi Dule otisao.

                      Comment


                      • Treba razmisljati hladnom glavom ovu upravi ne podrzvam I sve ljude oko njih, ali opet nikad necu navijati protiv partizana, ako cu vec dobro razmisliti da li da posle 10 godina ne budem redovan na partizanovim utakmicama zbog nekih ljudi u upravi i oko nje koji ne zasluzuju da im se ime pomene.
                        Generalu sve najbolje i znam da nije ovo kraj ovo je samo mala oscilacija u partizanu koja preti ali i to mora da prodje.
                        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                        Comment


                        • Ništa ne zameram Vujoševiću,istrošio se dosta i jbg,kad čovek bije bitku 10-15 godina mora nekad da pukne.Promena je dobra za Partizan i podržavam je.

                          Videlo se negde izmedju redova da nije tu bilo tolko sukoba kolko nisu mogli više da ga kontrolišu i obuzdaju,gurao je svoje,terao inat i to je to,nekad je moralo da se preseče i krene iz početka.

                          Zato sam i napisao ranije da je ovo moralo od dolaska Čovića pametnije da se odigra,Dule je išo glavom kroz zid i vremenom puko na svim frontovima.

                          Idemo dalje
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by humska1 View Post
                            Druga neprespavana noc zbog tebe ,sto sam spavao ,spavao sam .
                            Poseti psihologa jbt, nisi ti kod kuce uopste.
                            Trgni se covece.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Samom sebi je presudio, na konferencijama je vise nastupao kao predsednik i sve zive funkcije samo ne kao trener.Nijednom se nije dotakao igre Partizana i vise se bavio Zvezdom, parama, drzavom...

                              Duletu je istekao ugovor i reseno mu je da se ne produzi, imali su svoje razloge.

                              Svakako bolje ovako nego da su SNS i DSS u upravi Partizana.I u tom scenariju bi Dule otisao.
                              Da je imao normalne uslove za rad, ne bi se bavio tim stvarima. I ne zivi u zabludi da nema sns struje u upravi Partizana.

                              Comment


                              • Ova smena Duleta nema nikakve veze sa strukom nego su politicari ucenili Partizan.
                                Ili ce te plivati u mirnim vodama, necemo vam smetati (mesati se ko vam je direktor i tako to) ili Dule ostaje a vi preko nasih veza ostajete bez prebijene para... cak i Pekovica mozemo da blokiramo!
                                Odluka je vrlo prosta i jednostavna. Nismo vise mogli ziveti "da smo taoci" naseg HEROJA Duleta. Sigurno bi Dule ostao da nismo bili ucenjeni.
                                Mnogo volim Duleta ali ovi postovi kao sto pise Humska su pored svega i bezobrazni. I onako nam dobro ide pa sad` se moramo cepati na Duletovce i reformiste. Niko da razume da Partisan mora da zivi, Pekovic je doneo medicinske aparate pa cemo da vidimo a mogao je kratko i jasno reci meni i svima vezanim za Partizan: Jebi te se, koji ce meni to u zivotu!
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X