Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas se vidi da smo nemocni. Nema leba od ovoga...

    Comment


    • Jedino na neko ludilo da dobijemo, ovo je ocaj
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Mora da ima jos nesto iza ove igre Pavlovica. Reklo bi se da nije sve u kosarkaskim okvirima. Prosto ja ne bih odigrao ovako lose, a kamoli NBA kalibar.
        sigpic

        Comment


        • Nikad jedan tim Partizana nije manje zeleo pobedu od protivnika, ne znam koji im je kurac. Ali znam da je ovo gotovo. Dal ce nas ukenja nesto veceras nije ni bitno, sledecu tekmu nema sanse da dobijemo. Ima i umora i kratke rotacije, ali ovo je sramotno sto se mene tice.

          Comment


          • Jedino mi ovi Ljubini postovi bude nadu

            Comment


            • Gasi radnju i to je to. Dugo ce trajati nase vracanje u evroligu.

              EDIT: Aj da promenim avatar, mozda upali.
              sigpic

              Comment


              • Nemam bas neke konkretne argumente i pritom ne pratim nesto vise basket ali za sve ovo subjektivno krivim Vujosevica. Nepotrebno je nabijao tenziju, i to sad vec jedan dug period ne moze da se prodje bez samaranja, napadanja, vredjanja, prebacivanja, pisama, saopstenja jebote kao spansku seriju da pratim. Kapiram ja da je tesko, ali bas zato sto smo trebali da uzivamo u ovoj slozi koju imamo i u tim vanserijskim igracima koji su pokazali srce i odlucili da igraju za ovaj klub. Umesto toga sticem utisak kao da je svim nasim igracima muka od svega, Duleta cekam da strefi slog ne daj boze ili da upuca nekog, jedno od ta dva.

                Jbga izgleda da je covek navikao da je dominantan protiv konkurencijei tako je fantasticno funkcionisao dugi niz godina a sad kad treba da se grize i nije sve potaman onda se malo gube konci. Ne vidim stvarno potrebu za mnogim potezima i izjavama
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Што сте се усрали сисице? Кукњава џа бу... Не може то тако. Решавамо ово са минимум 6-7 разлике.
                  Arise, Serbia!
                  You fell asleep long ago,
                  And have lain in the dark.
                  Now wake up
                  And rouse the Serbs!


                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Princara View Post
                    Jedino mi ovi Ljubini postovi bude nadu
                    Ma ne bacam mantru, nego je stvarno ocigledno da su se uloge zamenile. Bukvalno smo mi njih ovako odradjivali godinama unazad.
                    Nije problem izgubiti od jace ekipe (a Zvezda jeste jaca), problem je sto ne licimo ni na sta. Problem je sto pocinjemo da se ciganisemo, a to nismo nikad radili...
                    Ocaj.

                    Comment


                    • Ajde bre kao da gubimo 20 razlike a ne 2, skok u napadu borba bre !

                      Comment


                      • Bravo za Edu. Gine i igra sam.

                        Toeto. Gotova sezona...

                        Comment


                        • Jbg, nista nije vecno. Znao sam da cemo zaliti za onom utakmicom protiv Buducnosti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Čestitke vašim igračima na borbi, čestitke navijačima na večerašnjem navijanju.
                            Posebno čestitka Milosavljeviću. koji je to sportista. Respect.

                            O Duletu, nakon onih 5 sekundi koje su išle uživo ne vrijedi više trošiti riječi. Vjerovatno će se pokrivati da je bio provociran, ali...
                            Volite vi njega zbog prethodnih godina, ali on definitivno više nije za bilo kakvog javnog nastupa.

                            Comment


                            • Дуле се побио са неким, то је сигурно а Бреза вели да је хаос у прес центру.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Izgleda da se krilo da je SP povredjen igrao. Ako je to istina, onda donekle, ali samo donekle mogu da razumem ovakav "performans"...

                                Comment

                                Working...
                                X