Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Partizan

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Princara View Post
    Ma ima Dule zbog toga sutra da im Bezbradicu pusti, da im pola ekipe u urgentni posalje
    Nismo mi taj nivo to je taj njihov ulicarski, prigradski duh, gde se prljavom igrom dolazi do pobede.
    I neka slave pobedu gde su mozda jednom decku dugorocno ostetili vid, a onaj junak blazic ni da pridje decka makar da pita kako je. Isto to su prosle godine radili bogdanu u finalnoj seriji.
    Blazicu zelim sve najbolje i da zaigra nekad u nekom nba timu ali ce meni ostati najodvratniji igrac koji ikad igrao na ovim prostorima.

    Mogli bi da napravimo neku komparaciju prideva za blazica ili mozda anketu koji mu pridev najvise lezi.
    Last edited by rope; 14-04-15, 22:32.
    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

    Comment


    • Dobijamo mi ovo, ne znam koji mi je qrac skoro se ni nisam iznervirao, nesto sam siguran da dobijamo na kraju.

      Comment



      • Ovo je bilo prosle godine a sta nas ocekuje na ove sam bog zna, lepo su poceli.
        Samo da sve bude u redu sa milutinovim pa da im sve vrati sutra.
        Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
        Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

        Comment


        • Originally posted by Ricma View Post
          Ako nisi gledao prosli derbi, nemamo o cemu nas dvojica da pricamo.Lik je odlicno neutralisao Zvezdine centre, a i pogodio je par zicera.Imao je skroz dobru partiju tada za igraca koji se nedavno prikljucio.Moze vise fizicki da parira centrima Zvezde nego Macvan.Kada je vec Milutinov povredjen, zar bi trebalo sve da padne na Macvanova ledja ili Djumic da igra nekih 10-15 minuta?
          Nemoj da me zajebavas, covek ne znam je li proveo 10 minuta sem sto je poceo mec. Neutralisao, nema veze sa vezom, celo to vece centri Zvezde su bili odseceni zbog ocajne kretnje lopte u napadu, i nekih nerezonskih suteva koje je samo Jenkins i pogadjao. Nema to nikakve veze sa Bozo Djumicem.
          On moze da dobije pet minuta, bolje da se Macvan istrosi i da igramo sa niskom i brzom cetvorkom, i da bar imamo nesto u napadu, nego da bacamo sve u vodu sa Djumicem koji ocajno brani svaki vid kolektivnog napada, dok o napadu necemo ni pricati.

          A isti ti je rezultat veceras bio i sa Macvanom na petici, potpuno isti.

          Dakle Nikola mora biti spreman.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tesko da ce Nikola biti spreman, svaka cast Blazicu. Najvise nervira njegova ulicarska faca nakon onog poteza.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Pevacemo mi njima ovo i u ovoj seriji



              Comment


              • Jako smo lose odigrali sinoc, ali dobro, ovo je tek pocetak. Nije ni FMP sinoc nesto posebno blistao tako da uz malo bolju angazovanost u odbrani i malo manje gluposti mogu da se dobiju.

                Akojon mora mnogo bolje da igra, jer po onome sto je do sada pokazao on nam prakticno ne predstavlja nikakvo pojacanje. Previse se oslanja na sut, nema nikakav prodor, nikakvu asistenciju...cini mi se cak da Tepic bolje asistira u napadu od njega.

                Pavlovic na pocetku odlican, kasnije nista nije ubacio. Macvan ok s obzirom koliko je bio isilovan sinoc (tu mi nije jasna Vujoseviceva odluka). Milosavljevic nista u prvom poluvremenu, kasnije ga malo krenulo. Muric pola-pola. Andric nista (mada se od njega nista i ne ocekuje s obzirom kakva je truba). Milutinov je lepo poceo dok ga ono zuto pedersko govno nije osakatilo.

                I pored svega ovoga imali smo u poslednjoj cetvrtini otvorenu utakmicu tako da samo malo pametnije i malo angazovanije i nece biti problema.

                Comment




                • Nemamo sta da pricamo dali je bilo namerno ili ne...

                  Ocajno otvaranje i na ovaj nacin se ne dobija utakmica, priblizavali smo se ali ni u jednom trenutku nismo bili spremni za preokret...

                  Ocajno pripremljen mec, ali ocajno, umesto da se krene bez Akojona Williams dva puta pogadja preko njega i vec su na 8-0, razigras im Williamsa i razigrana im je citava ekipa, nakon toga svi pune...

                  Za ovo oko Milutinova, odlicno je usao u mec, pokupio 3-4 ofanzivnih skokova preko Bobija, i Blazic je mozda i prelomio seriju sa ovom seljackom reakcijom udarac u oko... A nije mu prvi put...

                  Danas i da sutiramo za 3 preko 50% i da dobijemo mec, ja jednostavno ne vidim kako mozemo dobiti seriju bez centra...

                  Sve u svemu, uvek uz momcima, zasluzili su...

                  Comment


                  • Odgledao utakmicu jos jednom i samo mi je krivo sto su oni bili ono sto smo mi godinama unazad TIm, ljudi nas ubijajju onaj pacenik oci vadi mi nista, pa udri u meso sunce mu.
                    Veceras ako ne budemo udarali krvnicki nista od nas, moramo jace da udaramo, nema vise gospode
                    Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                    Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Nemoj da me zajebavas, covek ne znam je li proveo 10 minuta sem sto je poceo mec. Neutralisao, nema veze sa vezom, celo to vece centri Zvezde su bili odseceni zbog ocajne kretnje lopte u napadu, i nekih nerezonskih suteva koje je samo Jenkins i pogadjao. Nema to nikakve veze sa Bozo Djumicem.
                      On moze da dobije pet minuta, bolje da se Macvan istrosi i da igramo sa niskom i brzom cetvorkom, i da bar imamo nesto u napadu, nego da bacamo sve u vodu sa Djumicem koji ocajno brani svaki vid kolektivnog napada, dok o napadu necemo ni pricati.

                      A isti ti je rezultat veceras bio i sa Macvanom na petici, potpuno isti.

                      Dakle Nikola mora biti spreman.
                      http://www.abaliga.com/game/158/Part..._FullStatistic

                      11 minuta, obrati paznju na indeks pa reci da je imao mali uticaj na sve to.Dobro je otvorio mec, sacuvao je Dzonija da u startu ne napravi brze faulove.Toliko je trebao da igra makar i sinoc, ne razumem zasto nije dobio sansu.Nisu bili odseceni, samo je Partizan skupio oko reketa i uvek je bio slobodan sam Dangubic i sve te suteve je masio.Posle toga su se konsolidovali, da bi krajem druge i u celoj trecoj se posteno ispromasivali.Par zicera promasili i slobodnih suteva.Moj stav je da Macvan zbog toga sto je sklon povredama nije uopste smeo juce da igra preko 33 minuta i da je Djumic trebao da igra u garbage time.Trebali su da podele minutazu, a ne da Macvan igra vise od 33 minuta.Podelis minutazu otprilike 80:20. Djumic nije nista bolji od Gagica.Uopste nije pametno potrositi juce Macvana kada se danas igra nova utakmica, samo cu to reci.Tebi ako je to ok, ne znam sta da ti kazem.

                      Nije ni bitno kakav ce da bude rezultat kada kljucnog igraca ipak trebas da malo sacuvas za sutra.Da ga nije zamenio na kraju, igrao bi Macvan 37 minuta, a nisu igrani produzeci.To je jednostavno previse.

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        http://www.abaliga.com/game/158/Part..._FullStatistic

                        11 minuta, obrati paznju na indeks pa reci da je imao mali uticaj na sve to.Dobro je otvorio mec, sacuvao je Dzonija da u startu ne napravi brze faulove.Toliko je trebao da igra makar i sinoc, ne razumem zasto nije dobio sansu.Nisu bili odseceni, samo je Partizan skupio oko reketa i uvek je bio slobodan sam Dangubic i sve te suteve je masio.Posle toga su se konsolidovali, da bi krajem druge i u celoj trecoj se posteno ispromasivali.Par zicera promasili i slobodnih suteva.Moj stav je da Macvan zbog toga sto je sklon povredama nije uopste smeo juce da igra preko 33 minuta i da je Djumic trebao da igra u garbage time.Trebali su da podele minutazu, a ne da Macvan igra vise od 33 minuta.Podelis minutazu otprilike 80:20. Djumic nije nista bolji od Gagica.Uopste nije pametno potrositi juce Macvana kada se danas igra nova utakmica, samo cu to reci.Tebi ako je to ok, ne znam sta da ti kazem.

                        Nije ni bitno kakav ce da bude rezultat kada kljucnog igraca ipak trebas da malo sacuvas za sutra.Da ga nije zamenio na kraju, igrao bi Macvan 37 minuta, a nisu igrani produzeci.To je jednostavno previse.
                        Pa i sad je ista situacija bila, isto su skupljali, samo su ovi pogadjali, a Danguba nije ni igrao a i kad je igrao i on je pogadjao.
                        Meni taj indeks korisnosti je poprilicno irelevantan zaista. On i kad je izasao van igre, centri Zvezde su odigrali ispod proseka i nije se nesto bitnije menjalo, zato mi je smesno sto si rekao da ih je on neutralisao.

                        Macvan je igrao toliko jer je close game u pitanju sve vreme a on je jedini visoki igrac koji moze da rasiri, i doda pas na stranu, ili zavrsi sutom ili pod kosem, i odigra koliko toliko dobru odbranu kao petica, dakle nije ni bilo garbage time-a, kasnije je Bozo usao doduse i odmah prodao loptu. Dule je rizikovao, i nije nista dobio, ali po meni skroz opravdan potez.
                        Zato meni Djumic nije nikakav presudan faktor, on i jeste igrac za garbage time, ili kada treba da se odradi sekirica, ali za to vec imamo Bezbradicu.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment




                        • Samo jako i sa verbom


                          Igra Milutinov veceras, postavio Breza vine na kome sutira bacanja...

                          Samo jako momci, i mora sa vecom dozom energije i borbe nego juce, IDEMO BRE !!!!
                          Last edited by Ser Gagi; 15-04-15, 18:51.

                          Comment


                          • Milutinov je odigrao doktorski prvo poluvreme!

                            Comment


                            • U inat onom odvratnom zutom pederu, a cigani mu jos skandiraju.
                              #nismoisti
                              Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                              Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                              Comment


                              • Ajdeeeeeeeeeeee, borba jebemu
                                Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                                Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                                Comment

                                Working...
                                X